Sonda: Lech potrzebuje skrzydłowych

W minionym tygodniu w sondzie na łamach serwisu KKSLECH.com pytaliśmy kibiców Kolejorza oto, czy Lech Poznań potrzebuje wzmocnień?. W ankiecie padały różne głosy, ale ostatecznie stwierdzono, iż Kolejorz potrzebuje nowych graczy na skrzydła, choć teoretycznie ma tam kto występować.

Najwięcej, bo 26% kibiców (1611 głosów) uznało, że Lech Poznań potrzebuje nowych skrzydłowych. 16%, czyli 1040 fanów przyznało, choć chyba jednak dość niespodziewanie, że w Kolejorzu przydałby się jeszcze jeden napastnik do rywalizacji z Artjomsem Rudnevsem, Vojo Ubiparipem, Bartoszem Ślusarskim i Tomaszem Mikołajczakiem.

Natomiast dołączenie do pierwszej drużyny juniorów i odejście z klubu jak dotąd tylko Bartosza Bosackiego spowodowało, że 15% sympatyków Lecha (935 głosów) uważa kadrę zespołu za wystarczająco szeroką. Zaledwie głos mniej miały za to odpowiedzi: “czas stawiać na młodzież” oraz “zespół jest wystarczająco mocny”.

Tymczasem w naszej ankiecie najmniej osób uznało, że Lech Poznań potrzebuje nowego obrońcy. Tą odpowiedź wybrało tylko 862 osoby. Ogółem w naszej ankiecie przez tydzień wzięło udział 6316 kiboli Kolejorza. Wszystkim dziękujemy za oddanie głosów i zapraszamy do licznego udziału w przyszłych sondach.

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

22 komentarze

 1. Adriero pisze:

  orange sport info podało że Marcin Radzewicz odchodzi z poloni bytom czyżby do lecha wiadomo coś?

 2. Bartas pisze:

  No ciekawe, czy przyjdzie Radzewicz , chodź wolałbym gdyby przyszedł na przykład Niedzielan który jest do wzięcia za darmo

 3. zz pisze:

  ze Stilcem nic jeszcze nie jest zaklepane, w kazdej chwili moze nadejsc propozycja ,,nie do odrzucenia,, dlatego temat kolejnego pomocnika moze wkrotce wrocic. W poprzednim sezonie mimo ogromu obroncow, mielismy problemy na tej pozycji, kontuzje Wojtkowiaka i Kikuta plus kartki stoperow i zaczynalo sie łatanie, przydalby sie tez zmiennik dla Henriqueza i Wilka.

 4. abc pisze:

  Kupili Toneva. Do zdrowia wrócił Kiełb, a Wilk miał dobrą końcówkę. Nie widzę tego kolejnego transferu raczej.

 5. lukasz lech forever pisze:

  zmiennik dla Wilka? Od paru lat nie mamy typowego lewego pomocnika, Wilk czasem zagra nieźle ale to nie jest typ zawodnika jakiego nam potrzeba…..

  po co wam napastnik? gramy na jednego napadziora, którym jest Rudnevs, jak będzie pauzował to jest Slusarski czy Vojo, nam potrzeba wzmocnień a nie uzupełnień

 6. Adriero pisze:

  luis czy to prada ze radzewicz idzie do arki

 7. Emiliano1991 pisze:

  Lech potrzebuje trenera!

 8. Pavvelinho pisze:

  To że Lech potrzebuje skrzydłowych wiadomo o tym co najmniej od pół roku.

 9. luis pisze:

  ja nie wiem co się dzieje w innych klubach. Jedynie z neta wiem, że jest taki temat

 10. jarek pisze:

  a wiesz czy może przyjdzie do lecha jakiś piłkarz jeszcze ? przecież jest pełno zawodników co kończą się kontrakty .

 11. Adriero pisze:

  a lech też jest zainteresowany radzewiczem czy temat zamknnięty

 12. tololo pisze:

  Lech nie był nigdy zainteresowany Radzewiczem, to wymysł mediów. tak jak napisał w komentarzach do transferów monolog: “Radzewicz będzie grał w Arce z tego co wiem. Arka jest na zgrupowaniu we Wronkach. Zawodnik owszem przechodzi badania w Poznaniu, gdyż tu jest najlbliżej na zgrupowanie Arki :)”

 13. jarek pisze:

  i znowu sobie jaja robią , ehhhhh

 14. DŻEJO1 pisze:

  Pala Dembastala- robicie sobie jaja czy jest coś na rzeczy?

 15. Kolejorz pisze:

  Pala Dembastala – kto to jest w pisałem w google nie ma tkiego gracza co w mówicie

 16. Kolejorz pisze:

  Dlatego wpisałem po się dziwiłem że taki ktoś istnieje to w sobie żarty robicie a ja myślałem że Lech zaczyna się wzmacniać trasferami

 17. Pavvelinho pisze:

  Nie trzeba sprawdzać w google żeby wiedzieć że ktoś taki nie istnieje. Ktoś wziął jakieś dopalacze i są tego skutki. A to ktoś ta się nabrać to już inna sprawa.

 18. wielkikks pisze:

  To że Lech potrzebuje skrzydłowego a obecnie skrzydłowych wiadomo od kilku lat. Zobaczymy co nasza nowa gwiazda potrafi. Widział ktoś w akcji tego Toneva?

 19. wielkikks pisze:

  Jeżeli nowy nabytek się sprawdzi to pozostaje jeszcze jedno skrzydło do obsadzenia. I nie ogórkami typu Radzewicz czy inne transferowe wynalazki jak Niedzielan.
  Trzeba szukać i próbować sprowadzać graczy pokroju Rudnevsa, albo już sprawdzonych co najmniej takich jak Krivec, Quinteros, Rengifo itp.

 20. Zdobywca Orlików pisze:

  Stivny Hooy jednak w Lechu! Szczegóły za chwilę.

 21. asdasd pisze:

  luis sobie jaja robi ?

 22. KKSLECH.com pisze:

  Niektórzy stali się tematem felietonu, który do nas dotarł i który będzie opublikowany w niedzielę, “gratulujemy”. Poza tym twórca tych nazwisk rozśmieszył nawet nas, więc brawa dla niego. Póki co zamykamy jednak komentowanie, bo to nie temat transferów.