Sonda: Pomoc Lecha najsilniejsza

Przez ostatni tydzień pytaliśmy w naszej sondzie użytkowników serwisu KKSLECH.com oto, która formacja Lecha Poznań jest najsilniejsza? Pierwszy raz kibice Kolejorza mieli tak bardzo różne zdanie, gdyż właściwie każdy głosujący zaznaczał w sondzie inną odpowiedź.

Tym samym najwięcej osób, bo 1219 (28%) przyznało, że najsilniejszą formacją Kolejorza jest pomoc. Duży wpływ na zdanie fanów Lecha Poznań mógł mieć m.in. Semir Stilić, który ostatecznie pozostał w drużynie na kolejną rundę. Dodatkowo do treningów wrócił przecież Kamil Drygas, a rywalizację na prawej flance zaostrzył Bułgar, Aleksandar Tonev.

Tymczasem po 1212 kibiców (po 28%) stwierdziło w ankiecie, iż najsilniejszą formacją Lecha Poznań jest bramka oraz obrona. Wśród golkiperów nie zaszło przecież zbyt wiele zmian, natomiast odejście z klubu defensora i kapitana zespołu, Bartosza Bosackiego najwyraźniej nie zrobiło na sympatykach “niebiesko-białej” ekipy zbyt dużego wrażenia.

Dodajmy również, że w sondzie najmniej osób zaznaczyło, że najsilniejszą formacją Kolejorza jest atak. Tą odpowiedź wybrało tylko 698 kibiców, którym najwidoczniej Artjoms Rudnevs i Vojo Ubiparip nie wystarczają. Ogółem przez tydzień w naszej sondzie wzięło udział 4341 użytkowników. Wszystkim kibicom bardzo dziękujemy za oddanie głosów.

13 komentarzy

 1. Bachórz pisze:

  Mysle, ze wlasnie przede wszystkim zostanie Stilicia spowodowalo, ze wygrala pomoc. Ja wybralem wlasnie ta odpowiedz przez pozostanie bosniaka

 2. ksych pisze:

  moim zdaniem najsilnejsza jest brama. Mamy dwoch rownorzednych bramkarzy, a w innych klubach tak nie jest

 3. Fan pisze:

  Na papierze to sie zgadzam,ale w poprzednim sezonie nie widzialem tego na boisku…

 4. DŻEJO1 pisze:

  Redakcjo wiadomo coś na temat nowego kapitana Lecha?

  Edycja, godz. 13:20 – Był o tym specjalny news kilkanaście dni temu. Wszystko jest już dawno ustalone.

 5. abc pisze:

  Wojtkowiak już dawno wybrany przecież nowym kapitanem.

 6. DŻEJO1 pisze:

  abc-to nie jest jeszcze potwierdzone

 7. Marcin pisze:

  Jak oceniacie nowe stroje zawodników?

 8. Pavvelinho pisze:

  Na papierze tak. Ale tylko środek pomocy.

 9. tomek27 pisze:

  Tez wybralem ta opcje,ale tak naprawde nie ma tam gwiazdy na miare nawet naszej Eks,Stilic czy Muras sa juz chyba wypaleni ,o reszcie nawet nie wspomne…Brakuje swiezej krwi,zobaczymy co bedzie z tego Toneva

 10. El Companero pisze:

  Mam nadzieje ze Buric będzie etatowym bramkarzem, bo wyczyny Kotora mnie nie przekonały

 11. szon pisze:

  co z tego że pomoc silna jak trener beznadziejny

 12. abc pisze:

  czemu beznadziejny? statystyki masz jakieś?

 13. LoK pisze:

  Ino ta pomoc kiepsko bramki strzela i podaje. No i troche wolna, grajaca w tyl i nie umiejaca ani szybko biec ani dryblowac. A poza tym… nie ma i nie bedzie miec rownej w kraju!!!