Dziś prezentacja w Multikinie

Dziś, o godzinie 18:30 w Multikinie znajdującym się przy ul. Królowej Jadwigi odbędzie się prezentacja Lecha Poznań przed rundą jesienną sezonu 2011/2012. Wszystkie bilety na wtorkowe przedstawienie 24 piłkarzy i sztabu szkoleniowego zostały już wyprzedane.

Tegoroczna prezentacja Kolejorza będzie podobna do tych, które miały miejsce przed każdą rundą. Mianowicie do zgromadzonych w sali kibiców tradycyjnie przemówi prezes Lech Poznań, który złoży deklarację, o co będzie grała “niebiesko-biała” ekipa w nowym sezonie.

Podczas prezentacji wystąpią także m.in. dziewczyny z Kolejorz Girls, odbędzie się konkurs dla kibiców czy pokaz najnowszej oficjalnej kolekcji odzieży KKS Lech Poznań. Ponadto po zakończeniu prezentacji wszyscy zawodnicy Kolejorza będą podpisywać kibicom fan karty.

Dodatkowo poznany też oficjalne numery zawodników Lecha Poznań, natomiast po raz pierwszy tak duża grupa sympatyków Kolejorza będzie mogła zobaczyć jedynego piłkarza kupionego latem, czyli Aleksandara Toneva. Tymczasem wieczorem fotorelację z dzisiejszej prezentacji tradycyjnie ukaże serwis KKSLECH.com.

Źródło: inf. własna
Autor: Marcin Hamasiak

14 komentarzy

 1. poky pisze:

  po ile byly tickety na to cos?

 2. Kibic pisze:

  10 zl

 3. tomek27 pisze:

  Tylu nowych pilkarzy do zaprezentowania…

 4. Jahu pisze:

  … i ta sama deklaracja – “idziemy na majstra”

 5. Dymas89 pisze:

  Ktoś wie kiedy jest spotkanie trenerów z kibicami?

 6. Cabral pisze:

  w srode o 17

 7. Fanatico pisze:

  nie o 17 tylko o 19

 8. Tomay pisze:

  NIe ma już deklaracji “Idziemy na majstra”. Ostatnio Rutkowski powiedział, że “Walczymy o LM”…

 9. sorel pisze:

  Ogólna uwaga przed prezentacją… Jest wprost nie do pomyślenia, jak można było w rok po mistrzostwie zniszczyć zespół. Przecież Kolejorz w obecnym składzie nie ma szans na więcej niż 5-6 miejsce. Dywersyjna polityka leśnych dziadków z Wronek prowadzi do stopniowego upadku poziomu sportowego naszej drużyny. Kilku rywali wyprzedziło nas już przed startem Ekstraklasy. Zbroją się na potęgę; w ich działaniach widać rozmach i pasję właścicieli. Straszną ironią losu jest to, że Kolejorz, klub z najlepszymi kibicami w Polsce, prawdopodobnie wypadnie teraz z salonów europejskich na lata. Chciałbym się mylić, ale spójrzmy prawdzie w oczy: brak jakości sportowej może stać się przyczyną niepowodzeń w najbliższym sezonie. “Dziękujemy” za to, panie Rutkowski…

 10. Marco pisze:

  ja i tak jestem mile rozczarowany tym okienkiem, gdyz po nie zakwalifikowaniu sie do pucharow obawialem sie jakiejs wyprzedazy, a pozbyto sie akurat tych co chcialem i przyszedl 1 zawodnik, ale wyglada na wzmocnienie.

 11. Kibol pisze:

  Spokojnie, Kotor zapewnia, że od razu ruszą z koptyta, trzymam za słowo. :)

 12. Kamil pisze:

  Prezentacja starych zawodoników za 10 zyla. Nie dziękuję…

 13. emce pisze:

  Wszyscy byli u fryzjera.Żel na włoskach i drogie dezodoranty.Prezentacja wypadnie okazale a w wypowiedziach wszyscy zawodnicy i sztab szkoleniowy będą mieli entuzjazm i “nadzieję że…..” i tu będzie wymienionych kilkadziesiąt opinii typu będziemy walczyć i obiecujemy zaangażowanie.Co z tych buńczucznych wypowiedzi się spełni poprzedni sezon pokazał a zespół jest jak by nie było taki sam?To niesamowite,żeby prezentacja zespołu nie była przyjęta entuzjastycznie przez kibiców,ale kibice wiedzą co w trawie piszczy i już nie dają się nabierać na tanie chwyty i obiecanki. Powodzenia……

 14. MACGAYWER pisze:

  Ciekawe czy Rudnevsik będzie na prezentacji czy już jest w niemczech na badaniach w jednym z klubów.