KKSLECH.com – Mamy już 6 lat!

Bardzo miło jest nam wszystkich kibiców Kolejorza poinformować, że największy, najaktualniejszy i najczęściej odwiedzany nieoficjalny serwis internetowy poświęcony Lechowi Poznań ma już sześć lat! Ogółem jesteśmy więc z Wami od wtorku, 26 lipca 2005 roku!

www.KKSLECH.com, to internetowa witryna rozwijająca się z każdym rokiem w błyskawicznym tempie. Świadczą o tym nie tylko statystyki, ale także wiele innych, często unikalnych elementów. Przede wszystkim jesteśmy jedynym nieoficjalnym polskim serwisem niemającym złego nawyku “kopiuj+wklej”. Na łamach tej witryny poruszamy wiele tematów, w tym również tych trudnych, a jednocześnie z własnych wiadomości opisujemy wszystko co dzieje się wokół Lecha i to nie tylko pierwszego zespołu.

Publikujemy tutaj artykuły z tematami, których żaden kibic nigdy nigdzie nie znajdzie, a inny dziennikarz nie wpadnie na pomysł, aby zająć się daną sprawą. Ponadto fotografujemy wszystko to, co dotyczy Lecha Poznań i dzięki temu często posiadamy zdjęcia, jakich nikt nie ma. Jako jedyni w Polsce opisujemy też pucharowych rywali Kolejorza w sposób niezwykle wyczerpujący, a tylko w zeszłym sezonie poświęciliśmy przeciwnikom Lecha Poznań na arenie międzynarodowej ponad 300 wiadomości!

Dodatkowo jako jedyni w Polsce tekstowo relacjonujemy przedmeczowe konferencje prasowe z trenerem Lecha Poznań jeszcze w czasie ich trwania, natomiast pomeczowe wypowiedzi z meczów na Bułgarskiej publikujemy tuż po zakończeniu konferencji. Jakby tego było mało jako jedyni w kraju prowadzimy przedmeczowe raporty NA ŻYWO! które okazały się zresztą prawdziwym hitem nie tylko dla fanów Lecha Poznań, ale także dla sympatyków drużyn rywalizujących w danym dniu z Kolejorzem.

Na dowód tego przedmeczowy raport NA ŻYWO! z Bydgoszczy, który zaczęliśmy tuż po godzinie 16:00 (spotkanie rozpoczęło się o 18:30), w ciągu 2,5 godzin czytało łącznie 35000 osób, co jest zresztą prawdziwym rekordem. Tak duże zainteresowanie było dla nas zatem wielkim, pozytywnym kopem oraz przede wszystkim natchnieniem do tego, aby od sezonu 2011/2012 jeszcze bardziej udoskonalić nasze przedmeczowe raporty NA ŻYWO! prosto ze stadionu.

Serwis KKSLECH.com, to jednak nie tylko same wiadomości na stronie głównej. W swoich zbiorach posiadamy setki zdjęć z domowych meczów, konferencji, stadionu czy z innych wydarzeń związanych z Lechem Poznań. Co jakiś czas inwestujemy w nowy sprzęt fotograficzny po to, żeby stale poprawiać jakość prezentowanych przez nas fotografii. Dużą wagę przykładamy także do filmów video, w których najczęściej prezentujemy oprawy przedstawione przez fanów Kolejorza.

Kanał w serwisie YouTube, na którym umieściliśmy już 77 klipów video odwiedziło ponad 65000 ludzi, natomiast nasze, często unikalne filmy obejrzano prawie 2000000 razy. KKSSLECH.com posiada także 46 podstron, na których można znaleźć m.in. unikalne informacje czy zdjęcia. Do aktualizacji działów przywiązujemy ogromną wagę i informacje w nich zawarte aktualizujemy po każdym wydarzeniu, a rozwijając się co jakiś czas otwieramy nowe, w tym unikalne.

KKSLECH.com cechuje się jednak nie tylko szybkością, dokładnością i aktualnością. Nasz serwis jest drugim po forum Wiary Lecha ulubionym miejscem spotkań wielkopolskich kibiców. Tylko od czerwca 2010 roku nasi użytkownicy i kibice Kolejorza oddali na łamach serwisu KKSLECH.com 63057 komentarzy (stan na godzinę 9:30), a to sprawia, że również pod tym względem jesteśmy w ścisłej czołówce nieoficjalnych klubowych witryn polskich klubów.

Śmiało można stwierdzić zatem, iż to właśnie kibice i przede wszystkim użytkownicy KKSLECH.com są siłą tego serwisu. Wiemy, że większość z Was nie lubi witryn, które świecą pustkami, a zwłaszcza w czasie tzw. “sezonu ogórkowego”, czyli w przerwie między rozgrywkami. Nikt nie lubi też czerwcowo-lipcowych weekendów, w których kompletnie nic się nie dzieje, a wiele witryn świeci w tym czasie pustkami. My mając jednak specjalny harmogram przez cały okres letni publikowaliśmy po 4 newsy w tygodniu i 3 w weekendy.

Wiadomości i ich tematyka różniła się co nieco od informacji, które dodajemy w trakcie trwania rozgrywek, ale mamy nadzieję, że na początku lipca, jak i w czerwcu każdy znalazł u nas coś dla siebie i widział różnicę między nami, a pozostałymi witrynami o tematyce sportowej. Naszym celem jest przecież sławienie Lecha Poznań w Polsce, ale także na świecie. O tym, że robimy to dobrze świadczą wejścia na KKSLECH.com z ponad 150 krajów, w tym z wysp na oceanach, o których zapewne mało kto słyszał.

Będąc już przy statystykach w dniu naszych urodzin możemy zdradzić, że od 26 lipca 2005 roku serwis KKSLECH.com zaliczył ponad 8000000 odsłon z czego 5358873 (stan na godzinę 9:30) od 27 czerwca 2010 roku. W historii tej witryny najwięcej kibiców piłkarskich skorzystało z informacji serwisu KKSLECH.com w piątek, 5 listopada 2010 (ponad 70000), ale także w dniach 2-4 listopada 2010 (łącznie prawie 150000 odsłon).

Dodatkowo wysoką statystykę oscylującą w granicach 50000 odsłon zarejestrowaliśmy w dniu finału Pucharu Polski z Legią Warszawa, który odbył się 3 maja 2011 roku. Tymczasem ponad 40000 odsłon lub w tych granicach zanotowaliśmy w dniach: 30 czerwca 2010, 27 sierpnia 2010 oraz 1 października 2010 roku. Natomiast we wcześniejszych latach blisko 30000 odsłon dziennie odnotowaliśmy w dzień i następnego dnia, gdy Kolejorz zdobył Mistrzostwo Polski.

Tym samym bogatsi o wiele wcześniejszych doświadczeń z wielkim optymizmem patrzymy w przyszłość. Jednocześnie wykorzystując dzisiejszą chwilę, pragniemy złożyć podziękowania wszystkim osobom, które przez tych sześć minionych lat w różnym stopniu dołożyły swoją ?cegiełkę? w rozwój serwisu KKSLECH.com. Chcemy też podziękować wszystkim kibicom Lecha za zaufanie, jakim nas darzą i pozostaje nam zaprosić całą rzeszę sympatyków Kolejorza do codziennego odwiedzania serwisu oraz wyrażania swoich opinii na różne tematy w komentarzach!

Korzystając również z naszego dzisiejszego święta poniżej prezentujemy listę zmian, jakie w najbliższych tygodniach/miesiącach dotkną serwis oraz w bardziej czytelny sposób przedstawiamy dni i największą liczbę odsłon serwisu w historii. Ponadto prezentujemy screeny wszystkich wersji witryny od 26 lipca 2005 roku, ale także zachęcamy do napisania w komentarzach do tego newsa uczciwych opinii na temat serwisu oraz do ewentualnego podania rzeczy, które chcielibyście, aby zagościły na łamach KKSLECH.com.

Wykorzystując okazję informujemy, iż serwis KKSLECH.com najlepiej przegląda się w rozdzielczości 1024×768 i w przeglądarkach Google Chrome oraz Firefox. Korzystanie z serwisu za pomocą Internet Explorer może być kłopotliwe oraz powodować nieodpowiednie wyświetlanie treści, czcionek i innych elementów graficznych.

Lista zmian, rzeczy i nowości, które wkrótce zostaną wprowadzone na KKSLECH.com:

– Bardziej szczegółowe opisywanie ligowych rywali (początek w tym tygodniu)
– Nowe działy z multimediami
– Rozwinięcie raportów meczowych
– Raporty kibicowskie (zostały już zainaugurowane)
– Nowe, minutowe intro do filmów
– Nowe, unikalne cykle i kontynuacja cyklu “Byli lechici”
– Więcej materiałów na temat historii Lecha Poznań
– Więcej informacji na temat osiągnięć dzieci i młodzieży Kolejorza
– Więcej wiadomości na temat polskiej ligi
– Więcej analiz i opinii
– Jeszcze więcej wypowiedzi trenerów i piłkarzy
– Jeszcze szersza współpraca z użytkownikami
– Jeszcze więcej statystyk klubu, piłkarzy, drużyny itp.
– Przebudowa oraz aktualizacja tekstowo-fotograficzna działu Kadra Lecha i Sztab Szkoleniowy
– Zdjęcia “na żywo” ze stadionu przed i w trakcie meczów (po części inauguracja miała już miejsce)
– Surowsza kontrola redakcji nad tym, czy użytkownicy przestrzegają regulamin
– Materiały upamiętniające 90 rocznicę powstania Kolejorza (dalsza przyszłość)
– Nagrywanie filmów w HD (dalsza przyszłość)
– Zmiana loga (dalsza przyszłość)
– Zmiana barw witryny (dalsza przyszłość)
– Zmiana designu (dalsza przyszłość)

Mały wyciąg ze statystyk KKSLECH.com:

Ogólna liczba odsłon od 26.07.2005: 8121471
Liczba odsłon od 27.06.2010-25.07.2011: 5358873
Rekordowa liczba odsłon: ponad 70000 (5.11.2010)
Największe liczby odsłon prócz rekordu:
50000 – 2.11.2010, 3.11.2010, 4.11.2010, 3.05.2011
ponad 40000 – 30.06.2010, 27.08.2010, 1.10.2010

Tutaj przeczytasz historię KKSLECH.com:

>> Historia serwisu 2005-2011

Screeny poprzednich wersji KKSLECH.com:

61 komentarzy

 1. lewcio pisze:

  gratuluje jubileuszu !!!! 300 lat !

 2. KSCPany pisze:

  100 lat parówo ze stawków!

 3. Łysy pisze:

  Jesteście najlepsi!!!!Powodzenia w dalszym tworzeniu tak wspaniałego serwisu. Wyjechałem z Poznania i obecnie mieszkam we Wrocławiu, dlatego zależy mi na codziennym dostępie do rzetelnych informacji o Naszym kochanym KOLEJORZU. Wasz serwis jest idealnym miejscem dla mnie. Jesteście dla mnie głównym źródłem informacji o Kolejorzu!!! Gratulacje i oby tak dalej!!!!!

 4. Poldi pisze:

  W warszawie maja legialive.pl my mamy kkslech.com. Licze na Wasz dalszy rozwoj w najblizszych latach!

 5. Łukasz pisze:

  brawo :)

 6. Adi97LECH pisze:

  heh a mi jutro wybiją 14 urodzinki:)
  Wszystkiego najjj 100 LAT MISTRZ MISTRZ KOLEJORZ!!!

 7. Bachórz pisze:

  Gratulacje :) tylko nie potrzebnie zdradzacie zmiany. Przeciez ktos gdzie indziej moze teraz robic to samo

 8. pedro pisze:

  Wszystkiego najlepszego powodzenia w dalszej pracy gratuluje wytrwałości. pozdrawiam

 9. KubaKKS pisze:

  Lepsza niż oficjalna :) Tylko więcej materiałów TV : ) Gratulacje!

 10. Krzysztof pisze:

  Gratulacje. Wczoraj świętowałem swoje imieniny, teraz idę świętować Wasze urodziny :)
  Śledzę Was regularnie od 2 lat. Stronka jest świetna. Pozdrawiam Redakcję i wszystkich Użytkowników.

 11. Niko pisze:

  Ja sledze witryne od czasu, od kiedy chyba nikt inny czyli od stycznia 2006. Byliscie wtedy tlem dla innych dwoch niefocialnych… Minelo raptem piec lat i staliscie sie niedoscignionym wzorem.

 12. Flis pisze:

  Ja wiem, ze u was nie ma kopiuj i wklej ale zawsze mnie to nurtowalo wiec jest dobry czas, by sie spytac? Czemu publikujecie zawsze inne wiadomosci niz oficjalna? zakaz macie czy co? :)

 13. Kosi pisze:

  Pytanie do redakcji: co wydarzylo sie 30.06 ze mieliscie taka frekwencje??
  PS. Gratuluje rocznicy!

 14. Pavvelinho pisze:

  Życzę dalszych postępów.

 15. dziki pisze:

  100 LAT!!!!!

 16. uiop pisze:

  Śmiało można stwierdzić zatem, iż to właśnie kibice i przede wszystkim użytkownicy KKSLECH.com są siłą tego serwisu – dobrze, ze to zauważyliscie. Bez nas nie było was i odwrotnie:P

 17. Yama pisze:

  Gratuluje tych 6 lat, choc bywam tutaj codziennie dopiero od polowy 2008 roku. Powiem wprost – dobrze, ze procz oficjalnej jest jeszcze nieoficjalna prezentujaca bardziej szczerze poglady niz klub. Jak jest dobrze to chwalicie, a jak zle to ganicie. To mi wlasnie podoba bo nie owijacie w bawelne, nie mydlac przy okazji oczow kibicom i wmawiajac, ze jest dobrze skoro jest zle

 18. MatiWałcz pisze:

  Gratulacje najlepszy serwis nie ma co!Wszystkiego najlepszego:)
  A co do jakiejś małej nowości to jakiś temat o FC Kolejorza i z miast jakie jeżdżą na Lecha.Można by to było rozłożyć na powiaty, regiony, województwa itp.;)
  Niektórzy mają trochę kilometrów jak np.NADMORSKI FC,LUBUSKI FC itd.
  Ostatnio czytałem ze odbył się turniej Mazury FC Arki i Lecha z Fanklubem KKS z tych okolic:] Którzy razem ładnie przegonili lechie;D Myślę, że ciekawe, ale wszystko zależy od was.Pozdrawiam

 19. Markodi pisze:

  Gratuluje na wstepie wytrwalosci, bo zeby to osiagnac musieliscie wlozyc w to sporo pracy, kasy i poswiecic mnostwo czasu, zeby zostac jedynym nieoficjalnym serwisem tego klubu. Eliminujcie tylko z tej witryny trollow, legionistow i wislakow zeby nie wlaczali sie do dyskusji z nami kibicami.

 20. MatiWałcz pisze:

  Mazury Cup*

 21. pikat pisze:

  STO LAT STO LAT NIECH

 22. pikat pisze:

  PISZĄ PISZĄ NAM!!!!

 23. KKSLECH.com pisze:

  Flis – Przecież każdy na oficjalną tak wchodzi, więc po co pisać to samo i w dodatku później? :)
  Kosi – Wichniarek podpisał kontrakt :)
  MatiWałcz – To jest dobry pomysł. Przeanalizujemy niebawem.
  Bachórz – i co z tego, że zdradzamy? Żeby coś zrobić, trzeba mieć czas, wiedzę, umiejętności, ogromny zapał i zrealizować to tak, by zrozumiały to dzieci w roku szkolnym, jak i osoby bardzo wykształcone. Po prostu trzeba zrobić coś z pasji.

 24. lukasz pisze:

  Najlepszy serwis o Kolejorzu!!! Brawo Arek, brawo cała redakcja!

  Jeśli mozna to chciałbym jeszcze opisać parę swoich spostrzeżeń, o rzeczach które można jeszcze poprawić. Mianowicie, brakuje trochę wywiadów, video wywiadów czy reportaży Z zawodnikami, trenerami czy działaczami Lecha. Nie raz można zobaczyć wywiady w różnych ogólnopolskich mediach np. w znienawidzonej GW z Rutkowskim, więc myślę że serwisowi o Lechu Poznań też byli by chętni powiedzieć parę zdań.

 25. KKSLECH.com pisze:

  lukasz – Tekstowe są, choć od maja ze względu na przerwę rzeczywiście mniej, ale sezon się zaczyna, więc się ruszy. Video nie będzie, gdyż mało kto by to oglądał. Zresztą akurat wszystkie wypowiedzi itp. były dość słabo czytane, nie mówiąc już o ich komentowaniu, choć jednak od sierpnia będzie ich więcej.

 26. Kosi pisze:

  Wywiadow nie dawajcie! a zwlaszcza Bakero. Nie chce go ogladac i czytac jego wypocin i madrosci.

 27. lechita65 pisze:

  No to gratki Panowie z tej okazi, pozostaje życzyć wam samych sukcesów i wytrwałośći. Pozdrawiam.

 28. wielkikks pisze:

  Powodzenia Panowie w dalszj pracy i oby zapał nie gasł przez długie lata. Na tą chwilę jesteście najlepsi i życzę aby tak pozostało bo wkładacie w to wiele serca i pracy.

  “Gramy o chwałę, gramy o honor, gramy o coś więcej… o historię tego klubu”

  NIECH ZWYCIĘŻA WIELKI KOLEJORZ KKS !!!

 29. kclech pisze:

  Ja mam takie pytanie do redakcji trochę nie na temat, ale proszę o odpowiedź. Czy Stilic zagra w pierwszym składzie w meczu z ŁKSem? Jeśli tak to na jakiej pozycji? Wiem, że nikt tego nie wie, ale chciałbym poznać Wasze przeczucia.

 30. KKSLECH.com pisze:

  kclech – bez naszego przeczucia, w czwartek zapadnie decyzja w tej sprawie, a jak nie wtedy, to dopiero w dniu meczu.

 31. ArekCesar pisze:

  Gdy usłyszałem o waszej stronce, porzuciłem inne, nawet tą stronę z forum oficjalnej. Wasza po prostu miażdży rywali i niech tak zostanie. Miejmy nadzieję, ze sukcesy Lecha dadzą wam wiele nowych możliwości i tematów do opisu. Życzę sukcesów tak Wam jak i Lechowi.

 32. Szop pisze:

  jaka z forum oficjalnej? a co do kkslech.com. Sadzilem, ze jak nie bedzie pucharow padniecie jak wasz klub, ale akurat wy trzymacie sie lepiej niz wasz caly Lech i wasza strona oficjalna ktora jest zalosna, a obecnie nie dziala. Jestem kibicem Legii, ale akurat do redakcji tego serwisu mam szacunek za co robi dla swojego klubu

 33. Markodi pisze:

  Właśnie kibole. Oficjalna Wam chodzi?? bo mi od trzech godzin nie chce sie wlaczyc

 34. pedro pisze:

  @markodi mi działa

 35. KibicLecha pisze:

  Teraz dziala, ale o 17 pisalo przerwa techniczna

 36. Versoo pisze:

  nie chce mi sie czyta calego tekstu c bo bez tego wiem, ze oficjalnie jestescie najlepsi!! gratuluje jubileuszu i czekam na wiecej

 37. jaro: pisze:

  najlepszego … choć czasem Was krytykuję jestem na stronie prawie codziennie. A wiecie dlaczego? Ponieważ tak jak napisaliście, Waszą dużą siłą jest umiejętność dotarcia do różnych internautów, bez względu na wiek czy wykształcenie. Tutaj człowiek czuje się trochę jak w rodzinie. I na koniec najważniejsze -mimo młodego wieku (tak myślę) duża kultura i ciekawa osobowość Arka. Powodzenia

 38. KKSLECH.com pisze:

  Jako zespół redakcyjny jesteśmy z różnych roczników od lat 80 do 60, więc współpraca układa nam się idealnie. Akurat Arek jest z rocznika 1988. Oczywiście dążymy też do tego, aby nasza współpraca na linii redakcja – kibice również układała się bardzo dobrze.

 39. jaro: pisze:

  No to widzę, że Arek jest w wieku mojego syna (też obowiązkowo meldującego się na każdym meczu) – tym bardziej pozdrawiam :)

 40. jaro: pisze:

  My tu gadu, gadu a Wisła traci gola

 41. Pavvelinho pisze:

  Ale za to strzelili bramkę na wyjeździe co w dwumeczu jest dobrym rezultatem. A Borek niech przestanie komentować. Bo zaczyna mnie irytować tak w zeszłym sezonie gdy razem Kołtoniem komentowali na tv4/polsat sport mecze Lecha już lepszy jest Bożydar Iwanow.

 42. Pavvelinho pisze:

  Maor Melikson. I Wisła znów prowadzi.

 43. ArekCesar pisze:

  Jeśli wynik się utrzyma to jedną nogą są w …. LE :P

 44. DŻEJO1 pisze:

  redakcjo będzie relacja z prezentacji na Lech Tv?

 45. KKSLECH.com pisze:

  W LechTV? to chyba nie nam powinieneś zadać to pytanie.

 46. Łysy pisze:

  Wymieniłbym z Stilica na Meliksona :-))) Ten chłopak zapiernicza przez 90 minut, a nie stoi na boisku jak panienka Stilic. W odróżnieniu do Stilica (nikt go nie chce) Maor zrobi niezłą karierę.

 47. Dymas89 pisze:

  Dokładnie Łysy!

 48. Dymas89 pisze:

  A ten Tom z Litexu na skrzydło kapitalny zawodnik na lewą i prawą strone dzisiaj się bawił wiślakami.I taki piłkarz w tak słabej lidze gra…

 49. wielkikks pisze:

  Melikson jeszcze do niczego Wisły nie poprowadził więc się nie podniecaj Łysy. Bo dzięki Stilicowi ta Wisełka wpier.. dostawała po cztery bramki.

 50. dawniej 'p' pisze:

  100lat redajcjo!!! ale to chyba nie jest strona wisly? bo tyle tych komentarzy

 51. Pavvelinho pisze:

  Też Liteks wyróżniłbym Tom’a (ale nie oszukujmy się on do Lecha nie trafi). A z Wisły wyróżniłbym właśnie Melikson’a.

 52. Pavvelinho pisze:

  Też z Liteks’u wyróżniłbym Tom?a (ale nie oszukujmy się on do Lecha nie trafi). A z Wisły wyróżniłbym właśnie Melikson?a.

 53. Łysy pisze:

  wielkikks
  Podniecać to się możesz ty chłopcze. Zobacz i porównaj sobie grę Meliksona i Stilica. Stilic na początku grał nieźle. Uderzyła chłopakowi sodówka do głowy i teraz spoczął na laurach. Melikson nie dość, że jest szybki, równie dobry technicznie co Stilic to jeszcze zapierdala i zostawia serce na boisku (czego o Stilicu powiedzieć nie można). Zgadzam się Stilic doprowadził nas do MP i grał nieźle w LE, ale to samo robi Melikson( być może w LM).

 54. wielkikks pisze:

  Przeczytałeś ze zrozumieniem?! “być może”:) morze to jest szerokie i głębokie

 55. Kolejorz1922 pisze:

  GRATULACJE !!! Tak trzymać ! Pozdrowienia !

 56. salvio pisze:

  moar ma 27 lat

 57. wiaduktor pisze:

  Zmieńcie koledzy temat w komentarzach, bo dyskutujecie nie na temat :)

  Być może gdyby nie kolega, to bym na was nigdy nie trafił, ale za mną wiem że przyszli tu też inni znajomi :) Zyskujecie coraz więcej fanów dzięki wolności słowa użytkowników.

  Ja mam tylko jedno zastrzeżenie. Brakuje mi tutaj opcji zaloguj się. Przykładowo pod luisa dość często się ktoś podszywa. Problemem są watahy neo dzieci i kompleksiarzy z pozostałych drużyn. Pisałem o pewnym kompromisie już w przerwie zimowej, teraz tylko przypominam się. Dzięki logowaniu, można byłoby blokować pod niektórymi artykułami wpisy osób wchodzących tutaj z przypadku lub żeby ponarzekać, nawrzucań nam jako kibicom Lecha, czy zwyczajnie wylać swoją frustrację po przegranym meczu (co zresztą was też doprowadza do szału ;p) Domyślam się że takie rozwiązanie jest dość dużym wyzwaniem technicznym, ale może jest to rozwiązanie niektórych problemów :)

 58. wielkikks pisze:

  Maor ma 27 lat jest jest dobrym piłkarzem, ale jak bardzo to go zweryfikuje LE lub LM. I ekstraklasa również jak zaczną na niego uważać( czytaj łamać kości:) ) Wpierw niech pokaże, że znaczy więcej od Stilica dla zespołu i że jest wstanie poprowadzić do sukcesu bo na razie widać że jest zwinny, dynamiczny, szybki ale technicznie na pewno nie lepszy niż Stilic.

  I podpisuje się pod tym co napisał wiaduktor. Albo zastosować rozwiązanie podobno, zalogowani w innym kolorze niż pozostałe komentarze.

 59. OSI pisze:

  Maor ma umiejetnosci ale ma przede wszystkim serce do walki. Rzecz rzadko spotykana i to go czyni bardzo cennym. Jakos mi sie nie chce wierzyc, zeby Maor zanotwal tak slaby okres gry jak chocby Stilic w rundzie jesiennej gdzie zal bylo patrzec na niego chocby w meczu z Wisla.

 60. wielkikks pisze:

  Na pewno nie ma debila za trenera, który nie potrafi wykorzystać jego umiejętności.

 61. Łukasz pisze:

  i bardzo dobra puenta o Stiliciu