Marcin Kikut wraca do treningów

28-letni prawoskrzydłowy Lecha Poznań i reprezentacji Polski, Marcin Kikut już w najbliższy poniedziałek wznowi treningi po ciężkiej kontuzji, jakiej doznał w kwietniu w czasie rewanżowego meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała w rozgrywkach Pucharu Polski.

Trener Kolejorza, Jose Maria Bakero Escudero przyznał, że najnowsze wyniki badań “Kikiego” są pozytywne, a ostatnia rehabilitacja także przebiegła zgodnie z planem. – “Z punktu widzenia kontuzji i analizy biomechanicznej, jaka została przeprowadzona, wyniki badań medycznych Marcina Kikuta są pozytywne.” – odparł Hiszpan.

Tym samym szkoleniowiec lechitów będzie przyglądał się walecznemu zawodnikowi na boisku już od najbliższego poniedziałku, choc zdaje sobie sprawę, że “Kiki” nie będzie na razie gotów do gry. – “Przez tą długą przerwę stracił bardzo dużo masy mięśniowej, ale już w poniedziałek wróci do klubu i wznowi treningi.” – oznajmił Jose Bakero.

Baskijski opiekun poznaniaków na chwilę obecną nie potrafi jednak powiedzieć, kiedy fani Kolejorza znów będą mogli zobaczyć w akcji Marcina Kikuta. – “Kikut pierwsze co musi zrobić, to odbudować masę mięśniową. Wszystko jest jednak okej, ale ciężko jest w tej chwili podać konkretną datę, kiedy Marcin wróci do gry.” – przyznał na koniec trener Kolejorza.

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

12 komentarzy

 1. Kosi pisze:

  to jedyna dobra informacja w ostatnim czasie :)

 2. DŻEJO1 pisze:

  prawo skrzydłowy?

 3. Poldi pisze:

  nie, lewy bramkarz przez ofensywny

 4. DŻEJO1 pisze:

  Redakcjo wysłałem Wam felieton na E-maila

 5. Łukasz pisze:

  najlepsza informacja w oknie transferowym, Marcin miejsce na prawej obronie czeka

 6. BRAGA pisze:

  Haha:) czytaliście te jaja z Ubiparipem?:D:D Mówiłem że to jest drugi Handzić Golik i Zapotoka:P

 7. MACGAYWER pisze:

  A Rudnev i Zapotoka to cioty.

 8. Franky pisze:

  mak gajver to tez ciota, rambo lepszy

 9. Benat pisze:

  Jest kiki to po co byl nam potrzebny Starosta?? kto w ogole wpadl na glupi pomysl zeby testowac jakiegos slabego angola, skoro prawa obrone mamy najmocniej obsadzona w lidze

 10. KibicLecha pisze:

  W takim razie na Wisle powinien juz byc na pewno gotowy. Wracaj Kiki na boisko! czekamy!

 11. MACGAYWER pisze:

  ROCKY LEPSZY NIŻ RAMBO.

 12. pyra fan kks z breslau pisze:

  marcin dawaj do nas