Jose Bakero: „Widać progres u Krivtsa”

25-letni uniwersalny, białoruski pomocnik poznańskiego Lecha, Sergei Krivets przez kontuzję pleców i problemy z przepukliną stracił końcówkę zeszłego sezonu, natomiast przerwa letnia także nie pozwoliła jemu w pełni wyzdrowieć i zacząć treningi w odpowiednim czasie.

Prawonożny zawodnik Kolejorza przez większość okresu przygotowawczego do rundy jesiennej ćwiczył indywidualnie, a do pełnych zajęć z drużyną dołączył dopiero pod koniec obozu w niemieckiej miejscowości Miesbach. Białorusin zagrał nawet w dwóch ostatnich kontrolnych meczach lechitów, ale mimo to, 25-latek w dalszym ciągu ma zaległości treningowe.

Trener Lecha Poznań, Jose Maria Bakero Escudero przyznaje jednak, że jest zadowolony z tego, co ostatnio pokazuje na treningach białoruski pomocnik. – „Sergei Krivets przez ostatnich 14 dni trenował bardzo mocno i bardzo dobrze. Widać u niego progres, bo z dnia na dzień wygląda coraz lepiej.” – odparł z zadowoleniem szkoleniowiec Kolejorza.

Tymczasem mimo pozytywnych słów Jose Bakero, reprezentant Białorusi będzie musiał trochę poczekać na regularne występy. – „W ostatnim sparingu, który rozegraliśmy w Niemczach Krivets zagrał 30 minut, a w meczu kontrolnym w Grodzisku 50 minut. Sergei jest więc gotowy do gry, ale na pewno nie na sto procent.” – przyznał Bakero.

Natomiast wiele na to wskazuje, ze Sergei Krivets zarówno dziś, jak i za tydzień nie wybiegnie w wyjściowym składzie Kolejorza. – „Uważam, ze Sergei Krivets będzie mniej więcej potrzebował dwa tygodnie do tego, aby być gotowy na sto procent.” – poinformował na koniec opiekun poznaniaków, Jose Maria Bakero Escudero.

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

8 komentarzy

 1. you pisze:

  Ja się obawiam, że nasz trenejro nawet nie wie o kim mówi. Nie zdziwię się gdyby Krivets zagrał cały mecz bo trener pomylił Sergieja, np. z Możdżeniem.

 2. cez pisze:

  bez jaj, nie rob z bakera juz takiego de**

 3. 07 pisze:

  @you – przestan wachac klej

 4. Pyra pisze:

  jak widze ta brzydka morde to mi sie zle robi. mam nadzieje, ze zarzad ukroci moje meki i pozegna jak najszybciej tego pseudo trenerzyne…

 5. uiop pisze:

  skoro gada o krivtsu i o kontuzji to chyba wie o kim gada nie? wydaje mi sie, ze wszystkich pilkarzy zdazyl juz poznac i ich nie myl

 6. Pavvelinho pisze:

  Nie wiem czy nasz bakerinho ma w ogóle kontakt z rzeczywistością.

 7. zenn pisze:

  utracil ja po zakonczeniu kariery sportowej

 8. ząbek pisze:

  Bakero jest cienki,ale Kriviets nic nie lepszy