Dawid Smug będzie grał w Górniku

17-letni bramkarz, Dawid Smug, który pojechał z pierwszą drużyną Lecha Poznań na letni obóz przygotowawczy do Niemiec, ostatecznie nie znajdzie się w kadrze pierwszego zespołu Kolejorza na rundę jesienną piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy sezonu 2011/2012.

Młody golkiper w najbliższej rundzie będzie reprezentował barwy klubu partnerskiego Lecha Poznań, czyli Górnika Konin. W tym samym zespole swoją piłkarską karierę będą kontynuować póki co dwaj gracze, którzy w zeszłym sezonie występowali w Młodej Ekstraklasie, a mowa tutaj o Jakubie Paździerskim i Arturze Kraszkowskim.

Jakby tego było mało, jesienią w GKS-ie Dopiewo będzie występował Jakub Budzyń, natomiast Mateusz Maruniak przeniósł się do Unii Swarzędz. Tymczasem Gerard Bieszczad, który miał grać w Turze Turek ostatecznie znalazł się w kadrze Lecha Poznań występującego na co dzień w Młodej Ekstraklasie. Mimo to, trzecim bramkarzem Kolejorza będzie Przemysław Frąckowiak.

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski

5 komentarzy

 1. daffi pisze:

  no i po co bylo brac gowniarza do niemiec i robic mu nadzieje? skoro i tak go wyrzucono… bezsens

 2. michal_KKS pisze:

  żeby sprawdzić kogo zabrac Frąckowiaka czy jego

 3. R. pisze:

  Zabrali, bo miał rywalizować z Przemkiem.

  Nie wywalili, tylko dają mu pograć – co w tym dziwnego? Jak się będzie dobrze spisywał, to wróci.

 4. 07 pisze:

  Z tego co wiem to rywalizacja na lini Smug – Fráckowiak byla na wysokim poziomie i obaj mocno pracowali. W nagrodé obaj pojechali do Bawarii. Wiadomym bylo, ze jeden z nich odejdzie do Górnika, ale tez szansa dla Smuga, bo bédzie rywalizowal juz w zespole seniorskim, wiéc moze okazac sié wygranym tego wypozyczenia….tym bardziej , ze Fráckowiak ponownie powolany zostal do reprezentacji, a wiadomo ze to moze wplynác na postawé i formé zawodnika o czym najdobitniej przekonal sié wielki talent – Kaminski….gdzie przez wyjazdy na zgrupowania nie mial szans na przedarcie sié do pierwszego skladu…..

 5. salvio pisze:

  Ratajczak w kardze u 21