LJS: Wygrana Lecha, 27 kolejne mecze

Dziś, o godzinie 11:00 w zaległym meczu 3. kolejki juniorzy starsi poznańskiego Lecha pokonali na wyjeździe Victorię Września 6:2 (4:1). W weekend natomiast, do boju staną nie tylko podopieczni Bereszyńskiego, ale tym razem także Brodowkiego i Kołodzieja.

Po dzisiejszym meczu Lecha Poznań z LJS we Wrześni, młodzi gracze Kolejorza już w sobotę znów zagrają, lecz tym razem z poznańską Wartą, która w trzech poprzednich pojedynkach zaliczyła trzy zwycięstwa i może pochwalić się bilansem bramkowym 20:0.

Tymczasem w sobotę po juniorach starszych Lecha Poznań na plac gry wybiegną juniorzy młodsi, którzy w Popowie podejmą Wartę I Poznań. Ta grupa “Zielonych” również ma na swoim koncie trzy wygrane, ale za to słabszy bilans bramkowy od Warty z LJS, gdyż 13:2. Tym samym w tabeli WLJM nie prowadzi klub z Dębca, a wroniecka Amika.

Dodajmy również, że w sobotę swój bój stoczą też piłkarze Karola Brodowskiego występujący na co dzień w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy. 27 sierpnia, o godzinie 15:00 zawodnicy Lecha Poznań podejmą Górnika Zabrze. Wyniki wszystkich weekendowych konfrontacji młodzieży będziecie mogli znaleźć w naszym raporcie, który ukaże się w poniedziałek.

Wtedy zaktualizujemy także wszystkie trzy tabele rozgrywek młodzieżowych oraz podamy pełne wyniki 5. kolejki Młodej Ekstraklasy, jak i 4. serii spotkań Wielkopolskiej Ligi Juniorów Starszych i Wielkopolskiej Ligi Juniorów Młodszych. Zapraszamy.

Wielkopolska Liga Juniorów Młodszych: Lech Poznań – Warta I Poznań (sobota, 27 sierpnia, godz. 13:00 boisko w Popowie)
Wielkopolska Liga Juniorów Starszych: Lech Poznań – Warta Poznań (sobota, 27 sierpnia, godz. 11:00 boisko w Popowie)
Młoda Ekstraklasa: Lech Poznań – Górnik Zabrze (sobota, 27 sierpnia, godz. 15:00 boisko we Wronkach)

Źródło: inf. własna
Autor: Marcin Hamasiak

3 komentarze

  1. TOMO pisze:

    Nasi musza wygrac x Warta. Ci jedni za mocno sie rozpedzili! tylko zwyciestwa!

  2. Emiliano1991 pisze:

    czemu mlodziez w Popowie gra?

  3. Tom pisze:

    Redakcjo wejdźcie na E-maila.