Komunikat zarządu KKS Lech Poznań

Popołudniu zarząd klubu KKS Lech Poznań SA wydał komunikat, w którym włodarze Kolejorza dyskretnie proszą o doping dla drużyny w pojedynku z Wisłą Kraków, ale także o inne elementy, których w najbliższym czasie ma brakować na Bułgarskiej ze względu na protest.

Drodzy Kibice,

Zbliża się termin pierwszego meczu w sezonie 2011/2012 na Stadionie Miejskim przy ulicy Bułgarskiej w Poznaniu. Jak zauważyliście dokonaliśmy wielu zmian, które mają przede wszystkim uświadomić Wam, że Klub KKS Lech Poznań zamierza dalej walczyć o najwyższe cele sportowe, wykorzystując przy tym ogromny potencjał drzemiący w piłkarzach, prezentujących jednocześnie widowiskowy styl gry.

W poprzednim sezonie nie udało się nam zakwalifikować do gry w europejskich pucharach. Nie przewidywaliśmy takiego scenariusza, ale wyciągnęliśmy daleko idące wnioski i dziś wzmocnieni mentalnie, kontynuujemy walkę o udział w przyszłorocznej edycji europejskich pucharów.

Żeby jednak tego dokonać potrzebujemy przede wszystkim Was, drodzy Kibice, którzy nie bez powodu uznawani jesteście za najlepszych kibiców w Europie. Dla nas najważniejsze jest to, że nasi piłkarze zawsze mogli na Was liczyć i że nie zawiedliście Klubu KKS Lech Poznań w najważniejszych dla niego momentach. Realizowane przez Was oprawy meczowe wzbudzały podziw za pomysłowość, rozmach i wielkość zarówno w kraju, jak i zagranicą.

Zbliża się wyjątkowy dla nas czas. Rozpoczynamy obchody Jubileuszu 90-lecia istnienia Klubu. Jako Zarząd KKS Lech Poznań dołożymy wszelkich starań, żeby godnie i z wielkim szacunkiem podejść do tych wyjątkowych wydarzeń. 90-lat wspólnej budowy historii i potęgi Kolejorza połączyło nas wszystkich. Z tego powodu raz jeszcze zachęcamy Was, drodzy Kibice, ażeby zewrzeć wspólnie szeregi i dopingować niebiesko-białych w obecnym sezonie 2011/2012.

Zarząd KKS Lech Poznań

> Oświadczenie grup kibicowskich Lecha Poznań
> Na stadionie: Doping kontrolowany
> Raporty kibicowskie (Liga Mistrzów, Liga Europy, Ekstraklasa)