Sonda: Kibice popierają protest

Od wtorku, 13 września użytkownicy serwisu KKSLECH.com mogli głosować w sondzie z pytaniem: „Czy po zatrzymaniu kibica Lecha poprzesz teraz protest?”. Najwyraźniej ostatnie działania policji przed, podczas i po meczu z Wisłą wpłynęły na niektórych fanów Kolejorza.

Ogółem 1125 kibiców przyznało, że popierało protest Grup Kibicowskich jeszcze zanim policja zatrzymała Klimę. Natomiast 891 fanów Lecha Poznań zaznaczyło odpowiedź: „tak, zatrzymanie kibica mnie przekonało”, co oznacza, iż ostatnie działania policji miały spory wpływ na opinię sympatyków „niebiesko-białej” ekipy.

Tymczasem wśród głosujących łącznie 513 osób przyznało, że nie popiera protestu, bowiem treść ustawy imprez masowych jest dla nich jasna. Ponadto 620 kibiców jest nieugiętych i żadne działania policji na razie nie są dla nich zaskoczeniem, zatem są za tym, aby dopingować Lecha Poznań.

Ogółem w naszej sondzie wzięło udział od wtorku 3149 kibiców Lecha Poznań. Wszystkim użytkownikom serwisu KKSLECH.com dziękujemy za oddanie głosu i zapraszamy do licznego udziału w kolejnych ankietach.

> W piątek w ogóle nie będzie dopingu
> Kibic zatrzymany. Poprzesz protest?
> Na stadionie: Zawisze i wszędzie PO…
> Oświadczenie Grup Kibicowskich Lecha Poznań

21 komentarzy

 1. Rahu pisze:

  i wszystko sie wyjasnilo. Coraz wiecej osob widzi na wlasne oczy co sie dzieje w tym kraju

 2. bydgoszczanin pisze:

  Wszystko fajnie….protest jak najbardziej…tylko dlaczego Lech jest osamotniony w Polsce, zade inny klub nie stosuje braku dopingu….dlatego uwazam protest jak najbardziej za …. tylko inna forma jego… bo na brak dopingu Tuskus leje

 3. Kosi pisze:

  internetowi napinacze tez pomalu zaczynaja siedziec cicho teraz jeszcze ktos z IV musialby dostac pale przez leb to wtedy nawet im odechce sie spiewac

 4. leon pisze:

  moja chrzesnica tez jak sie na kogos obraza to wybiera takie miejsce w domu strzelajac focha zeby wszyscy widzieli tak sie zachowuja małe dzeci….nie lepiej poprostu nie przychodzic na mecze?

 5. tomek27 pisze:

  Powininna byc jescze opcja w sondzie – popierasz protest,ale nie w takiej formie…

 6. cube pisze:

  ten protest na stadionie (brak dopingu) jest idiotyczny, szkodzi tylko naszemu klubowi. Protestujcie w inny sposób czemu kurna na stadionie? Prezes popiera kibiców i piłkarze popierają kibiców, a to w nich najbardziej uderza brak dopingu. Róbcie sobie marsze w czarnyhc koszulkach pod komendami policjami albo pod biurami PO – mogą być nawet bez dopingu, w ciszy.
  Brak dopingu na stadionie jest idiotyczny

 7. LoK pisze:

  ALE NIE W FORMIE DURNEGO SIEDZENIA W CISZY zapewne!
  Jedno pewne: Redakcja kkslech popiera go W PELNI! (a wlasnie jest taka… ksiezycowa ;)

 8. mario pisze:

  Tak na czarno się ubrać i jeszcze do tego marsze z pochodniami.a 4 i tak będzie spiewać czy ktoś się dołaczy czy nie!!!

 9. mikron pisze:

  Moim zdaniem można spokojnie pogodzić protest z dopingiem – jeśli już musi być cisza to może po prostu przez 10 minut każdego meczu nie dopingujemy, ale za to wszyscy bez wyjątku siedzą cicho – słychać to TV jest kontrast, cala Polska widzi. Jednak przez pozostałą część meczu kibicujemy na maksa, bo zależy nam na dobru Klubu.
  Do tego w ramach protestu wywieszamy na całej długości trybuny II transparenty niech na nich będzie „Tusk Ty …. ” wszyscy widzą i rozumieją o co chodzi.
  A tak jak jest teraz to nikt w całej Polsce nie wie o co chodzi. Protestuje tylko Lech inni mają to w pompie. Efekt – możemy sobie protestować , a inni wygrywają ligę. Co więcej coraz mniej ludzi przychodzi na mecze i klub z czasem podupada. Czy naprawde musimy spaść z ligi żeby coś się zmieniło.

 10. pi pisze:

  śmieszne jest to, że utożsamicie protest z Tuskiem i jego ekipą? czy ktoś pamięta od czego się to zaczęło?oczywiście Donek przegiał pałkę z tą pokazówką no ale nie możecie pokazać, że jesteście lepsi. przedszkolna pokazówka. „na złość mamie odmrożę sobie uszy”. to „kibicowanie” tylko odbija się na piłkarzach i klubie, który ponoć tak bardzo kochacie.

 11. only kks pisze:

  Po raz kolejny powiem: nie tędy droga i nie w ten sposób. Rację ma MIKRON
  ale swoja drogą frekwencja ma trochę inne podłoże.
  Po pierwsze – taktyczne dno (niezrozumiałe decyzje JMB)
  Po drugie – organizacyjna depresja (karty, karnety, marketing, to jakiś horror)
  Po trzecie – „kocioł” do zamknięcia (tam nie ma kibiców a „dzieciaki” którym zabrano zabawki i wszystko jest be i liczę się tylko „ja”)
  Po czwarte – zaściankowość i małostkowość właściciela ( klub to nie fabryka AGD a tysiące fanów którzy przeżywają każdy mecz, Lech to „żywy” organizm na określonym poziomie i o określonych ambicjach)
  Po piąte – ceny za oglądanie wybrakowanego produktu (gra) dużo za wysokie.
  Takich punktów można by jeszcze dodać kilka ale właściwie po co?
  Na dzisiaj Lech jest dla mnie martwym sztucznym tworem, który z każdym tygodniem jest coraz mniej „moim” ukochanym Kolejorzem a coraz bardzie przypomina mi zaściankową Amikę, no ale „jaki Pan taki kram”. Przykro jest na to patrzeć. Kto chce niech idzie na Bułgarską, ja poczekam na lepsze czasy przed telewizorem. A sru, niech tam mówią, że jestem piknik czy Janusz, ja mam to w pompie. Nie ma gry – nie ma mojej kasy. I nie winie tu piłkarzy bo pokazali w poprzednich latach na co ich stać i uważam, że stać ich na wiele. „El treneiro” plus „EL właściciello” niech się nad sobą zastanowią póki czas. Na koniec jeszcze – Ryba do Korony, Garnek plus Bosy out a skrzydłowych i obrońców brakuje. Co to k…a ma być?!

  Napisz komentarz

 12. Edi094 pisze:

  Protest- jak najbardziej, tylko pytam się dlaczego w takiej formie?! Całym sercem popieram cube. Ludzie: dajcie luz. Takim sposobem to Lechowi będzie ciężko wygrać jakikolwiek mecz i tu nie ma nic do tego ich przygotowanie. Mamy świetnych piłkarzy typu Rudnev, Stilić czy nawet nowo nabyty Tonev, który zapowiada się bardzo obiecująco. Dziwicie się, że ostatnio Kolejorz słabiej gra? Nic dziwnego- każdy zawodnik patrzy, żeby go wspierać, być z nim przez te cholerne 90 min meczu, a wy co robicie?! Siedzicie cicho, a jak już zaczniecie się wydzierać to głównie w stronę pożal się Boże Tuska i na koniec wygwizdujecie piłkarzy Lecha. Nazywacie siebie kibicami Lecha… też coś… prawdziwy kibic jest ze swoim klubem na dobre i na złe. Wychodzi na to, że jak tylko Lech ma jakiś gorszy okres to wy już wielce mówicie, że nasza drużyna składa się z nieudaczników albo ma trenera do dupy. Owszem nie zawsze pochwalałam metody Bakero, ale ludzie- to jest futbol, a mylić się jest rzeczą ludzką! Jak czytam komentarze typu „Lech jest już skończony” albo „ci piłkarze nie mają za grosz talentu” po dwóch niewygranych meczach to mam ochotę przywalić takiemu jednemu i drugiemu w mordę! Wtedy wstydzę się w ogóle za Was, że tacy WIELCY fani Kolejorza nie mają za grosz rozumu i tylko jeszcze dołują piłkarzy i samych siebie zamiast ich wspierać! Mam nadzieję, że żaden z piłkarzy nie czyta tych waszych pożal się Boże komentarzy, bo naprawdę… Ludzie: co się stało z tymi fanami Kolejorza, którzy podczas meczy zawsze całym sercem byli ze swoją drużyną? Gdzie są ci kibice, których zazdrościła nam cała Europa?! Ogarnijcie się, bo to głównie w dużej mierze też Wasza wina, że Lechowi teraz nie idzie- nie mówię, że trener i treningi też nie mają w to wkładu, bo mają, ale Wy też macie w tym swój udział.
  Apeluję do wszystkich PRAWDZIWYCH KIBICÓW Lecha o gorący doping dzisiaj na stadionie i przed telewizorami. Pokażmy na co nas stać i nie przejmujmy się innymi, gdy będą na nas patrzeć jak na idiotów: liczy się Lech, a kibole popierający protest w tej formie niech się wściekają i myślą sobie co chcą!
  Lech Poznań- Na zawsze z Wami! :)

 13. uytr pisze:

  @mikron
  za taki transparent 2-6 lat zakazu i 2000 – 6000 zl grzywny, jak ci się uda wnieść taki transparent to go wywieś i zobacz co się stanie :)

  Lech to my a nie pilkarze czy zarzad, to my zostaniemy z nim na zawsze i dlatego walczymy o lepsze jutro, by w przyszlosci bylo nam latwiej, trzzeba przebolec ten okres do euro a potem juz bedzie z gorki :)

 14. mikron pisze:

  uytr, jeśli myślisz że po Euro wszystko wróci i będzie po staremu to próżne nadzieje – to se ne wrati, jak mówią Czesi. Czasu nie da się cofnąć i raczej trzeba kombinować jak poprowadzić doping w nowych warunkach, żeby wesprzeć piłkarzy. Bo oczywiste jest że najprościej będzie wrócić do starego typu dopingu w A i B klasie. Tam nikt niczego się nie będzie czepiał.

 15. normalny kibol pisze:

  @utyr
  na jakim świecie ty żyjesz. Z jakiej górki będzie po Euro? myślisz, że ktoś pisał ustawę bo będziemy mieć Euro? ustawa powstała bo grupka, nie boję się nazwać „idiotów” zrobiła rozpierduchę w Bydgoszczy i tyle. Ponadto piszesz „Lech to my” jacy my? jakie lepsze jutro?
  XXI wiek, to władza kasy i tyle. Przykładem co i kto rządzi światem jest niedawny rywal Lecha, Red Bull. Zobacz Wartę i to ilu kibiców chodziło na Wildę jak była bieda a ilu chodzi dzisiaj jak jest troche lepiej i taniej lub też za darmo. Przestań więc chłopie pieprzyć frazesy bo się rozryczę. Kasa misiu kasa, mówi ci to coś.

 16. maly pisze:

  Lech bez dopingu kibicow to jest jak slepa kura.cos kura znajdzie a Lech cos tam wygra

 17. mroczek pisze:

  Protest tak ale nie w tej formie. Nie ma bardziej idiotycznego rozwiązania niż siedzenie w ciszy na stadionie… Tak można posiedzieć w kościele…
  Dziwnie wyglądał kocioł na meczu z Wisłą, gdy wiara siedziała i nie dopingowała… Z drugiej strony te żenujące próby dopingu z IV…

 18. KoL pisze:

  Zenujace proby dopingu na IV? Bo nie lecialy Legie-kurwy i jedna spiewka przez 15 minut nacpanych pedalow co mecza w ogole nie ogladaja, a swe dupska?

 19. xyz pisze:

  kibice zawsze popierali protest – niektórzy

 20. xyz pisze:

  jak można protestować przeciwko polityce biletowej i kupować bilety?
  jak można protestować przeciwko „kneblowaniu” ust przez władzę i siedzieć cicho?
  PARANOJA W NAJCZYSTSZEJ POSTACI

 21. janek u pisze:

  napisz prawde a dostaniesz bana! juz jestem pewien, po ktorej stronie stoi ta strona!