Ostatnia faza przygotowań do meczu

Po czterech dniach wolnego, wczoraj piłkarze poznańskiego Lecha wrócili do zajęć i odbyli dwie jednostki treningowe. Natomiast do piątkowego meczu z kielecką Koroną zawodnicy Kolejorza będą trenować jeszcze trzy razy, ale dopiero w środowe popołudnie w większym gronie.

> Party Poker

Po poniedziałkowej siłowni i popołudniowym zajęciom na jednym z bocznych boisk stadionu Miejskiego mieszczącego się przy ul. Bułgarskiej 17 w Poznaniu, dziś lechici będą trenowali w godzinach porannych, ale jeszcze w mocno okrojonym składzie, bo bez najlepszych piłkarzy.

Tymczasem w środę na popołudniowym treningu powinna zjawić się co najmniej połowa z jedenastu piłkarzy, którzy w ostatnich dniach przebywali na zgrupowaniach reprezentacji narodowych. Natomiast dzień przed meczem z Koroną Kielce, trener Jose Bakero będzie miał już do swojej dyspozycji wszystkich kadrowiczów, zatem po popołudniowym treningu wybierze kadrę meczową na bój z wiceliderem Ekstraklasy.

Dodajmy również, że ze względu na przełożenie pucharowego starcia z bytomską Polonią, “niebiesko-biali” będą mieli ponad tydzień czasu na odpowiednie przygotowanie się do konfrontacji z gdańską Lechią. Tym samym po meczu z Koroną Kielce lechici w sobotę odbędą rozruch, a w niedzielę otrzymają wolne.

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski

3 komentarze

  1. Karoloss pisze:

    Malo trenuja, wynik z Korona bedzie przypadkowy

  2. Fan pisze:

    Za duzo tego wolnego, za duzo. Oby na Koroné byli przygotowani na 100%.

  3. pyra fan kks z breslau pisze:

    NIE PAMIETAM kiedy mialem WOLNE