Injać: “Korona ma charakter”

30-letni pomocnik poznańskiego Lecha, Dimitrije Injać nie przebywał w ostatnim czasie na zgrupowaniu reprezentacji narodowej, tak więc jest właściwie pewniakiem, aby wybiec w piątek w podstawowym składzie Kolejorza na pojedynek z wiceliderem ligi, Koroną Kielce.

> Party Poker < Dimitije Injać jest więc bardzo zdeterminowany, aby wygrać z Koroną i liczy, że jego zespół narzuci rywalowi swój styl gry. - „Czeka nas ciężka przeprawa, bo Korona to dobry zespól. Na pewno ich osłabieniem jest brak Jacka Kiełba, ale my i tak chcemy wygrać oraz przede wszystkim narzucić swój styl gry.” – powiedział Injać.

Tymczasem w piątek nie będzie mógł zagrać wypożyczony do Korony Kielce pomocnik, Jacek Kiełb. Popularny „Dima” sądzi jednak, że wypożyczenie Kiełba do Korony Kielce będzie dla niego korzystne. – „Myślę, że wypożyczenie jest dla niego plusem, bo kiedyś będzie jeszcze lepszym zawodnikiem.” – odparł Serb, Dimitrije Injać.

Defensywny pomocnik Kolejorza przed jutrzejszym meczem zwrócił również uwagę na wielką wolę walki, jaką wykazuje się w tym sezonie nasz rywal. – „Korona pokazywała, że mają charakter, ale my nie możemy się ich obawiać. Lech w każdym meczu gra o zwycięstwo i tak samo będzie w piątek.” – zapowiedział „Dima”.

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

3 komentarze

  1. kks janek pisze:

    Tylko wygrana KOLEJORZ!

  2. alejandro pisze:

    Injac vs. Vukovic – pojedynek w stylu kto kogo mocniej skopie

  3. Pavvelinho pisze:

    Dokładnie tak Korona pokazuje ten charakter w każdym spotkaniu.