Jose Bakero miał dylemat

Przed piątkowym meczem Lecha Poznań z Koroną Kielce, trener Kolejorza, Jose Maria Bakero Escudero miał duży dylemat, gdyż wahał się kogo, wystawić na lewej obronie. Jak mówi Hiszpan, kandydatów było dwóch, a opiekun lechitów ostatecznie postawił na Panamczyka.

> Party Poker < Mimo, że Ivan Djurdjević od paru dni jest już gotowy do gry, to szkoleniowiec poznaniaków w ogóle nie brał Serba przy ustalaniu składu na mecz z Koroną Kielce. Bakero chciał wystawić na lewej obronie Kamińskiego, ale dość szybki i wygodny powrót Henriqueza wyjaśnił wszystko. - „Luis Henriquez grał, bo wrócił ze zgrupowania w troszkę lepszych warunkach, gdyż leciał pierwszą klasą. Wydaje się to może żartem, ale taka jest prawda.” – powiedział trener Lecha Poznań, Jose Bakero.

Hiszpan nie ukrywa również, że wziął pod uwagę czas, w którym Kamiński i Henriquez grali w meczach swoich reprezentacji narodowych. – „Miałem wątpliwości, czy wystawić w piątek Marcina Kamińskiego czy Luisa Henriqueza. Marcin grał jednak swój mecz później i miał jeszcze mniej czasu na odpoczynek. Wrócił z Włoch dopiero w czwartek wieczorem i to zdecydowało, że od początku zagrał Henriquez.” – poinformował szkoleniowiec Kolejorza.

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

6 komentarzy

 1. WoodooOoo pisze:

  i dobrze zrpbil. Brawo Bakero

 2. Szymon pisze:

  Bakero jak juz chce wystawiac Kaminskiego to tylko i wylacznie na srodek obrony. Na boki jest za wolny skrzydlowi bedo go mowiac brzydko objezdzac jak szmate. Na srodek gdyby dobrze przypakowal to jest w sam raz bo jest wysoki 192cm jak sie nie myle.

 3. jaro: pisze:

  o ile się nie mylę kiedyś @luis pisał o konflikcie Bakero z Ivanem. Z tekstu powyżej wynika, że chyba rzeczywiście jest coś na rzeczy. A szkoda, bo Ivan ze swoim doświadczeniem i temperamentem wojownika mógłby jeszcze wiele pomóc.

 4. arek pisze:

  Ivan jest fajny gosc i jest inteligentny ale to Bakero jest trenerem i to on ma racje. Ivan utkwil na rzaie w martwym punkcie, jako pilkarz juz z siebie wiecej nie wycisnie a jako trener to musi jeszcze z kilka lat poczekac by zaczac porzadnie w tym fachu raczkowac.

 5. wielkikks/BakeroWon pisze:

  Wydaje się że Ivan powinien po sezonie skupić się na na obowiązkach trenerskich, ale to nie znaczy że Bakero może dołować Ubiparipa mimo rzetelnej pracy przez niego wykonywanej !

 6. only kks pisze:

  Ubiparipa?? a co ma piernik do wiatraka, artykuł nic nie mówi o Ibupromie