Tak wygląda protest – Film HD (1:48)

Podczas ostatnich meczów, które piłkarze Lecha Poznań rozgrywali po majowym spotkaniu z Legią Warszawa w Pucharze Polski, fani Kolejorza nie prowadzili zorganizowanego dopingu lub też dopingowali swój zespół dopiero po 70. minucie. Ponadto przychodzili na mecze w czarnych barwach.

> Party Poker < Tymczasem po kilku miesiącach, wczoraj wieczorem Grupy Kibicowskie Lecha Poznań na próbę postanowiły zawiesić protest spowodowany m.in. przez działania rządu i służby mundurowe oraz nagonkę na kibiców prowadzoną przez niektóre media w Polsce. To oznacza, że doping powróci na mecz z Lechią Gdańsk oraz na domowy z Legią Warszawa i po tych spotkaniach Grupy Kibicowskie Kolejorza podejmą decyzję, czy atmosfera sprzed protestu znów powróci na Bułgarską. Natomiast wszyscy ci, którzy jeszcze nie wiedzą, jak wygląda protest, mogą obejrzeć go na naszym filmie powstałym wczoraj. Protest kibiców Lecha Poznań podczas meczu z Koroną Kielce 1:0 – (14.10.2011):

> Oświadczenie Grup Kibicowskich z 2 sierpnia
> Decyzja Grup Kibicowskich z 14 października

13 komentarzy

 1. pastuch pisze:

  wreszcie HD :) od razu lepsza jakosc

 2. qwez pisze:

  dla porownania proponuje teraz film z dopingiem na kolejnym meczu, zeby porownac obie atmosfery

 3. mario pisze:

  heheh na próbe haha nie wiedzą jak wycofać się z tego protestu

 4. jokke pisze:

  mario; jak niema dopingu źle, jak ma być źle. Ta Polska mentalność.

 5. tomasz1973 pisze:

  Boże czym się tak jaracie,owszem dobrze że będzie doping.Tak w zasadzie,jeżeli chce się ktoś mienić grupą kibicowską,dopingowanie jest jego zasranym obowiązkiem,a protestować to trzeba umieć!To co teraz zawieszacie /i obyście wreszcie zrozumieli,iż szkodzicie tylko sobie i swojej ponoć ukochanej drużynie/ nie nazywajcie protestem dorosłych ludzi,tylko dziecinadą,która nic nie dała i widząc to wycofujecie się z tej niezręcznej sytuacji rakiem.

 6. desti pisze:

  w końcu koniec tego bzdurnego protestu i zalatwiania swoich spraw za pomoca klubu ktos pokazywal swoje nie zadowolenie a nie myslal o dobru klubu

 7. WoodooOoo pisze:

  Po meczu z Legia wszystko wroci do normy

 8. jokke pisze:

  i protest nie jest przerwany tylko zawieszony, żeby była jasność. Jeżeli bd możliwość w miarę normalnego prowadzenia dopingu wróci na stałe.

 9. kristof pisze:

  do tomasz1973 – obowiązki to mają piłkarze i działacze. pan kibic to jest sponsor który pośrednio płaci piłkarzom oraz działaczom. pan kibic nic nie musi. pan kibic płaci i ma prawo wymagać należnego traktowania. zasrany obowiązek to mają działacze i piłkarze bo to oni zależą od przychylności kibiców. nie będzie kibiców to nie będzie klubu.
  co do protestu to jest on bez sensu. walka o wpływy na stadionie nic więcej. co to za protest w którym uczestniczą kibice tylko jednego klubu?

 10. zibi pisze:

  kristof – racja w całej rozciągłości. Jak widzę te wpisy dzieciaków o „obowiązkach’ kibicowania to mnie ponosi. Dzieciarnia uczy innych, że ich obowiązkiem jest kibicować? Chodzimy na mecze bo tak chcemy, kibicujemy bo chcemy a nie dlatego, ze jakiemuś chłopaczkowi wydaje się, że rządzi wszystkimi i może innym narzucać zachowanie. Będzie miał swoje dzieci to może je wychowywać i wtedy zobaczy czy to takie proste.
  Rozwijając wątek płacenia to na razie jest tak, że wymagania ma tylko klub sprzedając drogie bilety. Wielu ludzi nie stać na kupno kilku biletów aby iść z całą rodziną na mecz.

  Zarząd powinien zastanowić się nad polityką biletową. Czy zależy mu na 12-13 tys. sprzedanych drogich biletów czy lepiej „rozbujać” frekwencję, obniżając ceny biletów a zarabiać np na cateringu. Zarząd zatrudnia przecież ludzi od marketingu i zarządzania?

  Jeśli chodzi o protest to rzeczywiście stracił on sens, min przez działanie mediów , które „rozwodniły” całą sprawę ta , że teraz już mało ludzi rozumie o co w tym wszystkim chodzi.

 11. Wiaduktor pisze:

  @tomasz1973 trochę źle ujął w słowa sedno. Zarówno @Zibi i @Kristof trochę przesadzili, rozumiejąc inaczej jego stwierdzenie. Chodzi o to że jeżeli jesteś prawdziwym kibicem, mówisz że jesteś przykładem, że tylko ty masz prawo mieć miano fanatyka, to niestety musisz pokazywać, że nie boisz się niczego. Każdy mecz powinien być odzwierciedleniem tego o oddania, a w naszym przypadku, ostatnimi czasy było wręcz na odwrót.

  Nieważne kto ma racje, kto nie ma. Nieważne jakie powody kierują grupami kibicowskimi. Ważne że doping wróci. Manifestować można na wiele sposobów, niestety nasi „fanatycy” wybrali zły.

  Miejmy nadzieję że kocioł nie będzie miał najmniejszych powodów do tego aby wznawiać protest i do końca sezonu i przez kolejne lata, wspólnym wysiłkiem będziemy tworzyć najlepszą niezapomnianą atmosferę na stadionie w świecie.

 12. tomasz1973 pisze:

  Wiaduktor-widzę,ze załapałeś bez zbędnego tłumaczenia o co mi chodzi!—-Zibi,Krzysztof-czytajcie ze zrozumieniem,wyjaśniam-moje słowa skierowane są do tych ,którzy mienią się grupą kibicowską „WL”,a załatwić chcą,wkręcając na dodatek innych kibiców,własne interesy,pod pewną przykrywką.Tyle i tylko tyle!!!Aha jeszcze jedno,ten pseudo protest nigdy nie był skierowany przeciwko polityce cenowej klubu.Bilety są drogie i tu macie rację,mam dla Was jeszcze jedną wiadomość.Spójrzcie na mój nick-to mój rocznik,więc raczej do dzieciaków przestałem zaliczać się jakieś 25 lat temu,a Lechowi kibicowałem już wtedy gdy niektórzy z Was na chleb mówili „beb”i lali w pieluchy!