Bakero: “Możliwe, że Kiełb wróci zimą”

Jacek Kiełb będący wypożyczony z Lecha do Korony jest w Kielcach podstawowym piłkarzem i w pięciu spotkaniach zdobył dla “żółto-czerwonych” dwie bramki. “Ryba” co prawda nie mógł zagrać z Kolejorzem, ale wielce prawdopodobnie, że wystąpi w kolejnych spotkaniach Korony.

> Party Poker < Z częstej gry 23-latka w Koronie Kielce bardzo zadowolony jest zresztą trener "niebiesko-białych", który wiąże jeszcze nadzieje z bocznym pomocnikiem. - “Jacek Kiełb ogrywa się w Kolonie Kielce i to jest bardzo dobre. Poszedł tam przecież, żeby grać i potem do nas wrócić. Myślę, że jest na dobrej drodze.” – powiedział Jose Maria Bakero Escudero.

Tymczasem Hiszpan nie ukrywa, że jeśli Jacek Kiełb nadal regularnie i z powodzeniem będzie występował w kieleckiej Koronie, to zimą popularny “Ryba” być może wróci do stolicy Wielkopolski. – “Jest taka możliwość, aby Jacek Kiełb wrócił do nas już zimą. Jednak w Koronie Kielce ma dużo większe szanse, żeby grać i powoli już odzyskuje formę.” – przyznał szkoleniowiec Kolejorza.

Natomiast jeśli Jacek Kiełb rzeczywiście wróci w styczniu do Lecha Poznań, wówczas otrzyma drugą szansę, by zaistnieć w Kolejorzu i stać się mocnym ogniwem zespołu. Jose Bakero zdaje sobie jednak sprawę, że za pierwszym razem nie tylko przeciętna forma sportowa Jacka Kiełba zatrzymała co nieco piłkarską karierę 23-letniego bocznego pomocnika.

Jak mówi trener Lecha Poznań, były w sumie trzy powody, które przystopowały pochodzącego z Siedlec zawodnika. – “Kontuzje i choroby, które dolegały Kiełbowi nawet kilka razy w roku, a do tego presja, nie dały mu się rozwinąć w Lechu. Dobrze, że teraz w spokoju może popracować, natomiast ja cały czas oglądam jego grę.” – oznajmił na koniec Jose Bakero.

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

8 komentarzy

 1. leniu_KKS pisze:

  Kielb powinien sprawowac w Lechu taka sama role, co Tonev. Jak nie ma dla niego miejsca, to niech wyrzuca z klubu Sllusarskiego

 2. kolechjorz pisze:

  Mam nadzieję, że wróci zimą – przyda się i jest polakiem na których mamy stawiać, w przeciwieństwie do kurewskiej wisły.

 3. Robee77 pisze:

  Moim zdaniem Kiełba można by wypróbować w napadzie.
  Żurawski też zaczynał na prawej pomocy w Lechu.

 4. 1910 pisze:

  bedzie dobrze, wszystko idzie po naszej mysli!

 5. arek pisze:

  Kielb to taki wspolczesny Citko, zawodnik jednego klubu o bardzo chwiejnej i delikatnej psychice, obym sie mylil bo chce by tak samo dobrze gral u nas.

 6. kolechjorz pisze:

  u nas moim zdaniem grał lepiej od takiego wilka, a wcale nie dużo gorzej od toneva…

 7. kibic pisze:

  Problemem było to że nasz trener widział w składzie przesłabego wilka, i nic wiecej!!! Oj żeby Kiełb miał tyle szansy gry co miał wilk………

 8. kamil pisze:

  bURIC- Kikut Arboleda Wojtkowiak Luis – Murawski Możdzen – Kiełb Stilic Tonev – Rudnevs Powinien dac sie rozwinac Mozdzeniowi tonevovi i kielbowi i dawac im duzo szans. I Wprowadzac powoli Drygasa Kaminskiego i Bereszynskiego