Murawski: „Mamy kim postraszyć”

30-letni środkowy pomocnik Lecha Poznań, Rafał Murawski jest obecnie w całkiem niezłej formie i w niedzielę na dobry występ „Murasia” przeciwko Legii liczy wielu kibiców Kolejorza, którzy pojutrze oczekują od swojej drużyny tylko i wyłącznie zwycięstwa.

> Party Poker < Rafał Murawski podkreślił, że w szatni jest na razie spokojnie, ale wszyscy zawodnicy wiedzą, jak bardzo ważny jest to mecz dla kibiców. - „Nie ma jakieś szczególnej atmosfery przed tym meczem. Wiemy jednak, jakie to spotkanie, bo pojedynek z Legią zawsze elektryzował kibiców. Czekamy na tą konfrontację i chcemy zejść z boisko jako zwycięzcy.” – powiedział „Muraś”.

30-latek liczy także na ofensywną grę obu ekip w niedzielnym meczu i cieszy się, że rywal w końcu nie będzie murował własnej bramki. – „My prezentujemy dobry futbol, ale Legia też dobrze gra. Oglądałem ich kilka spotkań i naprawdę fajnie to wygląda. To sprawia, że tym bardziej chcemy ich pokonać. W niedzielę musimy być bardzo skoncentrowani i uważać z tyłu. Mamy również kim postraszyć z przodu.” – przyznał Murawski.

Środkowy pomocnik Kolejorza nie ukrywa również, że pojutrze oba zespoły będą atakować, ale celem obu drużyn jest wygrana, a to oznacza ciekawe zawody dla kibiców. – „Legia gra ofensywnie i chce strzelać bramki, co już nie raz pokazała. Będzie to ciekawe spotkanie, bo my prezentujemy podobny styl. Myślę, że będzie to ciekawy mecz i da dużo frajdy kibicom.” – oznajmił na koniec Rafał Murawski.

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

2 komentarze

  1. GornaS pisze:

    Żeby Rudniev zaczął znowu strzelać, to by było dobrze, gdyż ostatnio coś stanął na tej 14 nie nie może ruszyć i strzelić kolejnego hat-trica, może by tak w niedzielę?

  2. LoK pisze:

    Najbardziej pewnie straszy sam Murawski, przypominajacy swym zarostem jakiegos X-Mena… Sek tylko w tym psie, ze latwiej pilnowac JEDNEGO Rudniewicza, niz conajmniej 6ciu legionistow co potrafia nie tylko strzelac, ale i… bo nie uwierzycie, BIEGAC do przodu czyli zapier****. Cos co w Kolejorzu to juz dawno historia.