Arboleda z Kikutem pograją w ME

32-letni środkowy obrońca, Manuel Arboleda i 28-letni prawy defensor, Marcin Kikut w minionym tygodniu wznowili pełne treningi z pierwszą drużyną Lecha Poznań. Pod względem fizycznym obaj piłkarze czują się dobrze, ale Jose Bakero zbyt szybko nie wprowadzi ich do gry.

> Party Poker < Hiszpański opiekun "niebiesko-białych" po raz pierwszy od dłuższego czasu miał zatem okazję pracować w ostatnich dniach ze wszystkimi piłkarzami będącymi w pierwszej drużynie Kolejorza. - “Zarówno Marcin Kikut jak i Manuel Arboleda trenują już z całą drużyną. Najistotniejszy jest jednak ten progres indywidualny, bo jeśli chodzi o stronę medyczną, to obaj spełniają wymogi.” – powiedział Jose Bakero.

Hiszpański szkoleniowiec Lecha Poznań na chwilę obecną nie potrafi jednak odpowiedzieć, kiedy “Kiki” oraz “Manu” znów wybiegną na boisko w “niebiesko-białej” koszulce pierwszego zespołu Kolejorza. – “Ciężko mi na razie powiedzieć o datach i mówieniu, kiedy obaj będą gotowi do gry. Na pewno będziemy chcieli, aby Kikut oraz Arboleda najpierw jakiś fragment zagrali w Młodej Ekstraklasie i dopiero potem wchodzili do gry w pierwszej drużynie.” – odparł Bakero.

Trener lechitów nie ukrywa jednak, że proces ogrywania wspomnianej wcześniej dwójki w Młodej Ekstraklasie nie będzie zbyt długi i być może w pojedynku z Polonią Warszawa któryś z dwóch obrońców znajdzie się chociaż w kadrze meczowej. – “Można powiedzieć, że jest to ostatnia faza tej rehabilitacji, a listopad będzie tym miesiącem, w którym obaj będą wchodzić do gry.” – poinformował na koniec Jose Maria Bakero Escudero.

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

9 komentarzy

 1. EWM pisze:

  Manu za Kamlota, a Kikut na razie na lawe, przynajmniej do zimy

 2. WoodooOoo pisze:

  Trzeba wyrzucic Slusarskiego i na lewa Kielba przesunac, a na prawa Kikuta

 3. ss pisze:

  Jasinski zdobył bramke dla FLoty na 2:2 w 93 min .

 4. tomek27 pisze:

  Kikut juz byl probowany na prawej pomocy i gral tragicznie

 5. 07 pisze:

  Slusarz stal sie juz etatowym rezerowym. Do tego nie ma juz placów w osobie prezesa Kadzinskiego. W zimie trzeba zaoszczédzic na zarobkach i tak – Slusarz, Wilk – sprzedaz, lub rozwiázanie kontraktów , Drygas, Kaminski wypozyczenie, a Ivan – trener grup mlodziezowych, Bruma aut. Po sezonie – Iniac – nie przedluzenie kontraktu. Do klubu – Bander, lewy pomocnik z prawdziwego zdazenia, lewy obronca na ogrywanie sié aby za rok dwa mógl zastápic Luisa i wyskoki zwrotny stoper.

 6. pyra fan kks z breslau pisze:

  kaminski super gral

 7. mól pisze:

  @07-taka jak ortografia, takie myślenie. Ty chyba skończyłeś Zbiorczą Szkołę Gminną w Kociałkowei Górce!!!

 8. 4o pisze:

  Tak, pewnie, najlepiej wypożyczyć Kamińskiego, który już na dobre wchodzi do zespołu, a kupić jakiegoś starucha z Holandii. – brawo za pomysł!

 9. tomasz1973 pisze:

  07-z jakiej spadłeś gałęzi i jakim głazem ostatnio oberwałeś!?