81 minut Murawskiego, Stilić na ławie

Dziś na europejskich i światowych stadionach odbyły się towarzyskie mecze reprezentacji narodowych, ale także kwalifikacyjne spotkania Mistrzostw Świata 2014 oraz barażowe pojedynki Mistrzostw Europy 2012. Szansę występów mogło więc otrzymać pięciu lechitów.

> Party Poker < W czwartek 89 minut w meczu bułgarskiej młodzieżówki zagrał Aleksandar Tonev. Kadra pomocnika Lecha Poznań wygrała na wyjeździe z Austrią 2:0 i zajmuje teraz drugie miejsce w swojej grupie. W piątek cały barażowy mecz Bośni z Portugalią (0:0) z ławki obejrzał Semir Stilić, a od początku w towarzyskim spotkaniu Polski z Włochami wystąpił za to Rafał Murawskim, który na murawie przebywał do 81. minuty. Tymczasem w sobotę 90 minut w konfrontacji U-20: Polska - Niemcy 1:0 rozegrał Marcin Kamiński. Dodajmy również, że od 59. minuty w tym meczu na murawie przebywał także Wojciech Golla, który aktualnie nie jest jednak w pierwszej drużynie Kolejorza. Aleksandar Tonev – eMME U-21: Austria – Bułgaria 0:2 (grał 89 minut)
Semir Stilić – Bośnia – Portugalia 0:0 (cały mecz na ławce)
Grzegorz Wojtkowiak i Rafał Murawski – sparing: Polska – Włochy 0:2 (Murawski grał 81 minut, Wojtkowiak na ławce)
Marcin Kamiński – U-20: Polska – Niemcy 1:0 (grał 90 minut)

Autor: Marcin Hamasiak