Kamiński: „Zagrać na zero z tyłu”

Co prawda Manuel Arboleda wrócił już do pełni sił, ale miejsce w wyjściowym składzie zachowa Marcin Kamiński. Tym samym młody defensor Lecha Poznań po raz kolejny zagra od pierwszej minuty i będzie nabierał na boiskach Ekstraklasy niezwykle ważnego doświadczenia.

> Party Poker < Marcin Kamiński podkreśla jednak, że mecz z TSP może okazać się trudnym spotkaniem, choć Podbeskidzie to tylko beniaminek T-Mobile Ekstraklasy. - „Podbeskidzie to nieobliczalny przeciwnik, bo potrafił wygrać z Legią i Wisła. Na początku im nie szło, ale teraz grają lepiej i wygląda to naprawdę dobrze. My jesteśmy teraz mądrzejszym zespołem i na pewno będziemy chcieli wygrać to spotkanie.” – powiedział Marcin Kamiński.

Lewonożny zawodnik przypomniał również, jak ważne będzie w poniedziałek zagranie na zero z tyłu. – „Trzeba grać spokojnie z tyłu, by nie stracić bramki. Musimy też wykorzystać swoje sytuacje z przodu i wtedy powinno być dobrze.” – przyznał „Kamlot”, który coraz pewniej czuje się na boisku. – „Dla mnie to dopiero początki, ale dobrze czuje się na boisko. Jeszcze nie okrzepłem, choć mecze, gdzie było po 30, 40 tys. widzów dużo mi dały. Nie chcę więc oddać miejsca w składzie, ale to trener na treningach zadecyduje, kto będzie grał. Ja czy Arboleda.” – odparł na koniec Marcin Kamiński.

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

7 komentarzy

 1. Fan pisze:

  Oby nie bylo na 0 z przodu.:-)

 2. misiu pisze:

  a moze zagrajcie na 3 z przodu?

 3. oko pisze:

  Kamiński Ty lepiej usiądź na ławkę i tam zagraj na zero z tyłu!! Ciągle ta sama śpiewka!! lepiej zebyscie stracili jakies bramki ale wiecej z przodu strzelili!! nie interesuje mnie kolejne 0:0 lub 1:0 Grajcie ofensywnie i z polotem! moze być nawet 3:2, 4:3 ale wygrajcie!!

 4. 07 pisze:

  @ oko – Nie czepiaj sié chlopaka. Marcin jest dla mnie objawieniem tej rundy. Radzi sobie naprawdé dobrze, a jak wiadomo w Lechu nie jest to latwe, o czym przekonuje sié wlasnie Mozdzen, który po dobrym poczátku rundy nie moze zlapac formy. Za dwa lata Kamyk zmieni Arbolede na stoperze a i reprezentacja bédzie z niego miala pocieché.

 5. qwez pisze:

  jak tacy zawodnicy jak kaminski maja zbawic polska pilke, to czarno widze przyszlosc

 6. 07 pisze:

  @qwez – jak nie tacy to jacy? Glowacki? Perqis? Wasilewski? Zewlakow? Komorowski? …? a moize Glik? …? Stary po M.E. nastápi przebudowa reprezentacji i sádze, ze jak Kamyk bédzie powaznym kandydatem na stopera na eliminacje do M.E. w 2016.

 7. xxx pisze:

  dokładnie. trzeba dbać o młodych piłkarzy, bo oni kochają nasz klub i nie wyjadą za byle jaką kasę i byle gdzie jak np. peszko. Jestem ciekaw ile razy mniej oni zarabiają od przeciętnych naszych piłkarzy