Sonda: Kibice chcą za kapitana Ivana

Od wtorku, 22 listopada użytkownicy serwisu KKSLECH.com mogli głosować w sondzie z pytaniem: „Czy Grzegorz Wojtkowiak dobrze sprawuje funkcję kapitana Kolejorza?”. Według kibiców niedobrze, bo fani „niebiesko-białych” domagają się, by był nim Ivan Djurdjević.

> Party Poker < Ogółem za 34-letnim zawodnikiem było 1129 kibiców. Natomiast 1112 fanów Lecha Poznań stwierdziło, że Grzegorz Wojtkowiak nie jest dobrym kapitanem, bowiem nie ma cech jak np. Piotr Reiss, który niejednokrotnie okazywał przywiązywanie do "niebiesko-białych" barw i przede wszystkim był mocno zżyty z sympatykami Kolejorza. Tymczasem wśród głosujących łącznie 396 osób przyznało, że Grzegorz Wojtkowiak to dobry kapitan drużyny, gdyż w drużynie ma nikogo lepszego od niego, a 390 kibiców powiedziało wprost, iż 27-letni obrońca pasuje im jako kapitan Kolejorza i jak najbardziej jest człowiek będącym na właściwym miejscu. Ogółem od wtorku w naszej sondzie wzięło udział 3027 kibiców Lecha Poznań. Wszystkim użytkownikom serwisu KKSLECH.com dziękujemy za oddanie głosu i zapraszamy do licznego udziału w kolejnych ankietach.

17 komentarzy

 1. Bachórz pisze:

  Wojtkowiak moze by odpuscil, ale Rutek mu zabrani, bo to jego kolega z Amiki

 2. krups pisze:

  Głosowałem za Djukom, ale jak ktoś, kto po pierwsze nie gra w każdym meczu, a po drugie ma tyle lat co ma może być kapitanem? ;/

 3. lesio pisze:

  Ivan zbliża się już do końca kariery. Nie byłoby sensu gdyby teraz został kapitanem.

 4. kolechjorz pisze:

  Najlepszym kapitanem byłby Kotorowski, to symbol naszego klubu, łączy czasy sprzed fuzji z tymi po i w dodatku broni lepiej od Buricia, tylko głąbom zależy bardziej na kasie niż na wyniku, więc stawiają na młodszego niestety, ale prędzej czy później i tak w bramce zobaczymy Krzyśka.

 5. HwH pisze:

  Moim zdaniem kapitanem powinien być albo Muraś, albo Ivan właśnie.

 6. ponceriusz pisze:

  Wojtkowiak kapitanem jest żałosnym. Najlepszy byłby Muraś, bo tylko on (i Ivan, ale on już jest zbyt stary, tzn. kończy karierę, bo nie chodzi mi o wiek, tylko o jego grę) potrafi się wydrzeć na drużynę i porządnie zmotywować. Przecież wszyscy widzieli, że w tej funkcji był bardzo dobry za Smudy. Nie rozumiem dlaczego nie wszyscy są za nim, bo dla mnie to jest więcej niż oczywiste.

 7. ŚredniKKS pisze:

  Murawski jest najlepszym kandydatem do kapitana! Problem jest w tym że Maniek i Stilić go nie lubią!

 8. spot pisze:

  Z tego składu nadaje się tylko muraś, bo dla ivana to już trochę za późno… chyba, że grałby regularnie. Nie widzę innego kandydata.

 9. Pavvelinho pisze:

  Wg mnie najlepszym obecnie kapitan byłby Ivan Djurdjević (tylko musiałby w końcu zacząć grać) a nie Murawski (który mógłby być ewentualnym zastępcą). Dodam że swój głos oddałem na Ivan’a.

 10. zenn (nie ten piknik) pisze:

  z grajacych na kapitana tylko muras!

 11. Kolejorz1922 pisze:

  Tylko Muraś i Ivan …

 12. bl2 pisze:

  Ivan. Rozumie innych, ma powszechny szacunek, szkoda, że mało gra.
  Kotor to – przepraszam za wyrażenie – ciepłe kluchy. (Moim zdaniem nie broni lepiej od Buricia.)
  Stilić nie lubi Murasia? Co za brednia. Jak był wywiad to wymienił go jako najlepszego środkowego pomocnika w Ekstraklasie.
  Muraś – może.

 13. ŚredniKKS pisze:

  bl2 – to wejdz do szatni i zobacz sam, przed kamera to ja też mogę Ci powiedziec ż e beda transfery i to dobre :)

 14. Staszek pisze:

  Niech zaczną grac a dlamnie kapitanem powinien zostac Arboleda

 15. Bamboleo pisze:

  Dawać Arbolede na kapitana i problem z głowy ;d

 16. Bolo pisze:

  W tym kryzysie najlepsza alternatywa jest Ivan !!!

 17. bl2 pisze:

  Średni KKS, to znaczy że Ty bywasz w szatni? Na boisku tego nie widać – grają ze sobą, w poprzednim sezonie miałam wrażenie, że momentami się nie kleiła im współpraca, ale nie wiem czy to ja coś źle widziałam, czy rzeczywiście tak było. Jeśli to prawda, to jestem ciekawa, o co mogłoby pójść?

  Czytałam artykuł o tym kogo szanuje drużyna i ponoć na 1. miejscu jest właśnie Ivan.