Lech – Widzew 0:1 + 39 zdjęć

W meczu 15. kolejki piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy sezonu 2011/2012, Lech Poznań przegrał na własnym boisku z Widzewem Łódź 0:1 (0:0). Obecny trener Jose Bakero doprowadził Kolejorza do katastrofy i poznański Lech nie ma przed sobą żadnych perspektyw na przyszłość. Winę za to ponosi zakochany zarząd w Hiszpanie, Bakero oraz piłkarze bez jaj.

> Party Poker < 39 zdjęć z meczu:

> Fotorelacja z meczu Lech Poznań – Widzew Łódź 0:1

15:35 – Witamy z Bułgarskiej! 20 minut wcześniej niż przewidywaliśmy. W Poznaniu dzisiaj mamy silny, zachodni wiatr.

15:36 – Na szczęście nie jest aż tak zimno.

15:37 – Fany już są wywieszone. Dzisiaj wyjątkowo szybko.

15:37 – Piłkarze Widzewa dojechali już na stadion. Przed chwilą zapoznali się z murawą.

15:37 – Teraz są na niej lechici.

15:38 – Przypominamy, że skład Kolejorza tradycyjnie podamy według rozgrzewki około godziny 16:35.

15:41 – Przed stadionem nie ma żadnych kolejek po bilety. Nie należy spodziewać się zbyt wysokiej frekwencji.

15:42 – Murawa prezentuje się całkiem nieźle. Niebawem fotka na Blipie.

15:45 – Na razie na Bułgarskiej pustki. Jedynie w Kotle jest około 150 kibiców.

15:49 – Przypominamy również, że jeśli Lech dzisiaj wygra, co najmniej do jutra będzie znajdował się na trzecim miejscu w tabeli. Wszystko przez dobry bilans bramkowy.

15:55 – Na Blipie pojawiło się zdjęcie murawy.

15:56 – Na murawie Jose Bakero udziela wywiadu. Przygotowywane są już także elementy do rozgrzewki poznaniaków.

16:01 – Na razie kibice przybywają bardzo wolno. W Kotle są już za to dwa bębny.

16:02 – Po Bakero wywiadu na murawie udziela trener Mroczkowski.

16:06 – Andrzej W. wyszedł na murawę i zaraz uciekł. Kiedyś trenował w Lechu bramkarzy, ale go policja zwinęła.

16:10 – W przerwie meczu na Blipie tradycyjnie ukażą się również zdjęcia trybun.

16:12 – Dzisiaj będzie bronił Burić. Bośniak został powitany głośnym okrzykiem Kolejorz.

16:15 – Kibiców powitał własnie spiker.

16:15 – Na razie panuje tutaj stypa… ale może trochę się rozkręci.

16:16 – Bramkarze Widzewa wyszli na rozgrzewkę.

16:19 – Gracze Widzewa na rozgrzewce. Na lechitów trzeba jeszcze trochę poczekać.

16:23 – Rozgrzewają się już sędziowie i lechici. Zaraz podamy skład.

16:26 – Skład Lecha poniżej. Jest optymalny.

16:30 – Widzimy, że wreszcie ktoś nas posłuchał i zrezygnował z Drygasa. Nie ma go nawet na ławce rezerwowych.

16:32 – Co do składu Widzewa. Wygląda dziwnie, bo jest w nim aż sześciu obrońców. Nie wiadomo także, gdzie dokładnie zagra Ostrowski.

16:34 – Musimy powiedzieć, że skład nam się podoba. Brak w kadrze meczowej Ślusarskiego i Drygasa też powinien dać coś do myślenia.

16:36 – W tej chwili na stadionie jest ok. 10 tys. kibiców, ale do meczu mamy jeszcze 30 minut.

16:43 – W drugim dzisiejszym meczu Cracovia wygrała z GKS-em 2:1. Pasy decydującą bramkę zdobyły w doliczonym czasie gry! Brawo!

16:47 – Na telebimie jakiś gościu udziela wywiadu. Nic nie słychać, nie wiemy po co to w ogóle puszczają.

16:49 – Na murawie trwa występ dziewczyn z KG. Mają flagi.

16:51 – Rozgrzewka zakończona. Możdżeń jako najmłodszy targa worki z piłkami.

16:53 – Mało kibiców dzisiaj będzie. Właściwie to przeciętnie.

16:54 – Dość dobra frekwencja jest właściwie tylko w sektorze dziecięcym.

16:56 – Hymn Lecha leci z głośników.

16:58 – Lech zagra dziś w strojach w pasy, a Widzew na czerwono.

16:59 – Tylko zwycięstwo krzyczą kibice.

17:00 – Kibice Kolejorza odświeżyli starą przyśpiewkę.

17:40 – Wybuchła petarda na stadionie.

17:43 – Na Blipie pojawiły się fotki trzech trybun.

17:50 – Na murawie drugi występ dziewczyn z KG. Są ubrane jakby było z +30 stopni, a jest około zera. Szacunek za odwagę.

17:55 – Airbase – Medusa leci na stadionie. To powinno lecieć też w szatni. Lechici na pewno by się zmobilizowali…

18:08 – Kibice domagają się zwolnienia Bakero.

18:30 – Gdzie jest orzeł i gdzie jest krzyż – śpiewają kibice.

Mecz rozpoczął się od ataków Lecha. W 5. minucie gry Murawski płasko zagrał do Rudnevsa, ale Łotysz był na spalonym. Po chwili strzał z dystansu, lecz niecelny. W 8. minucie Wojtkowiak dośrodkował w pole karne, a tam niewiele brakowałoby, Rudnevs sięgnął piłkę głową. W 9. minucie kapitalny rajd Toneva i to ze swojej połowy! Bułgar podał do Rudnevsa, ten do Stilicia, ale jego strzał zablokowali obrońcy.

W 20. minucie pierwszy strzał Widzewa. Futbolówka wylądowała jednak w rękach Buricia. Po chwili głową uderzał Kamiński i kapitalną interwencją popisał się Mielcarz. W 26. minucie meczu kontrę wyprowadzili goście. Uderzenie Grzelczaka dobrze obronił Burić. W 29. minucie na strzał z daleka zdecydował się Krivets. W tej sytuacji piłka przeleciała nad poprzeczką.

W ostatnim kwadransie pierwszej połowy przeważał Lech, ale tym razem brakowało nawet strzałów. Ten w 40. minucie oddali za to widzewiacy, ale był on niecelny. W 44. minucie po błędzie Widzewa akcję wyprowadził Lech. Tonev zamiast jednak podać po ziemi, zdecydował się dośrodkować i niecelnie strzelił Stilić.

W 49. minucie niesygnalizowany strzał z dystansu oddał jeden z widzewiaków. W tej sytuacji piłkę złapał Burić. W 57. minucie po paru minutach nudnej gry strzał z daleka oddał Pinheiro. Piłka wleciała tuż przy prawym słupku bramki Buricia.

Przedostatni kwadrans meczu był niezwykle nudny. Lech nic nie grał, Widzew symulował faule i dopiero w 74. minucie gry na uderzenie z dystansu zdecydował się Tonev. Strzał wybronił jednak Mielcarz.

W ostatnim kwadransie meczu piłką grał Lech, ale jak zwykle nic z tego nie wynikło. Ostatecznie Lech przegrał 0:1. Bakero i tak nie zostanie zwolniony. Ważniejsze są przecież kontakty, które załatwi Bakero.

KKS Lech Poznań – RTS Widzew Łódź 0:1 (0:0)

Bramka: 57.Pinheiro

Sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa)

Widzów: 15000

KKS Lech: Burić – Wojtkowiak, Wołąkiewicz (46.Bruma), Kamiński, Henriquez – Murawski, Injać (76.Ubiparip), Krivets (64.Wilk) – Stilić, Rudnevs, Tonev.

Rezerwowi: Kotorowski, Arboleda, Wilk, Możdżeń, Djurdjević, Ubiparip, Bruma.

RTS Widzew: Mielcarz – Bartkowski, Ukah, Bieniuk, Dudu – Budka (90.Mroziński), Pinheiro, Panka, Abbes, Ostrowski (46.Okachi) – Grzelczak (90.Stępiński).

Rezerwowi: Kaniecki, Okachi, Dybiec, Serwaciński, Mroziński, Oziębała, Stępiński.

Trenerzy: Jose Maria Bakero Escudero – Radosław Mroczkowski

Pogoda: +3°C, pochmurno, wietrznie

193 komentarze

1. bebe pisze:

Ubiparip i Tonev od początku i jestem spokojny o wynik:) jak nie teraz to kiedy mają sie pokazać że nadają sie do pierwszego składu?

Oczywiście czekamy na luisa i skład 🙂

2. Nowy pisze:

tez bym chciał aby ubiparip zagrał od początku a jak by mu nie wyszło to w nastepnym meczu tez powinien zagrac . nalezy mu dac szanse

3. kks janek pisze:

Zgadzam się, grał ze Śląskiem od początku to strzelił gola i grał bardzo dobrze…muis dostać więcej szans!

4. Uder'zo pisze:

Tonev to dobry pomysł, ale po co Wojak Ibuprom? Jest za słaby nawet na Podbeskidzie. Ślusarski od pierwszej minuty. Kiedy wraca Arboleda? Nie mogę patrzeć już na Kamińskiego.

5. bebe pisze:

Ślusarski poza kadrą meczową. Arboleda sie załapał już, a Kiki jeszcze niw.:

Bramkarze: Krzysztof Kotorowski, Jasmin Burić

Obrońcy: Grzegorz Wojtkowiak, Marciano Bruma, Luis Henriquez, Ivan Djurdjević, Hubert Wołąkiewicz, Marcin Kamiński, Manuel Arboleda

Pomocnicy: Kamil Drygas, Dimitrije Injac, Rafał Murawski, Sergei Krivets, Mateusz Możdżeń, Jakub Wilk, Semir Stilić, Aleksandar Tonev

7. dasdasdasd pisze:

Jakim Autobusem dojadę na mecz z os.Sobieskiego ?

8. AR16 pisze:

luis podaj sklad

9. Tabi pisze:

Mam już dość tego, jak Burić zamiast chwytac piłkę wybija przed siebie i albo uda sie na raty albo ktoś wybije i wpada brama.

10. Kibol pisze:

Pewnie i tak znowu wystawi Injaca, więc wynik to sprawa otwarta.

11. luis - inne ip pisze:

obrona bez zmian podobno.w pomocy injac, muras, semir,krivets, tonev , atak rudnev

12. macio pisze:

Krivets !!! TYLKO NIE ON !

13. kolechjorz pisze:

Luis, a kto w bramce? Chucherko-nie-potrafiące-bronić Burić czy pewny symbol Kolejorza Kotorowski?

14. Konrad pisze:

wołąkiewicza po błędach w meczu z podbeskidziem nie powinno być w 18 meczowej!

15. arczi pisze:

Jakiej frekwencji mozemy się zatem spodziewac redakcjo ?

16. kapi pisze:

Stawiam na 15 tys.

17. kapi pisze:

PS. Napiszcie o 17 kto prowadzi doping z podestu 😉

18. Tom pisze:

kapi- A co cię to obchodzi? Może jesteś z policji i po meczu chcesz go zwinąć?

19. kapi pisze:

„Odpowiednie” służby i tak zawsze wszystko filmują i fotki cykają, więc raczej zza monitora bym tego nie robił 😉

20. arbo pisze:

Dobry sklad :)))

21. Tom pisze:

kapi- to w takim razie po co Ci taka informacja?

22. ss pisze:

tylko nie krivets

23. tom pisze:

Kriwec znów kur… W pierwszym składzie czyli w dziesiatke od początku

24. kapi pisze:

Tom-bo były problemy z K. stąd też moje pytanie, a G. pełniąc pewne funkcje publiczne wycofał się z działalności, w sumie nic dziwnego w czasach takiej nagonki.

25. lechita pisze:

wiecie na jakim programie leci lech z widzewem w tv?

26. krups pisze:

C+ Sport 🙂

27. Anfil pisze:

A wiary aż kipi z 9 koła max

28. Jnek pisze:

Ja pierd..lę… Czy białoruski gitarzysta kiedyś trafi w bramkę?

29. kksjanek pisze:

ten rzut rożny co Kamiński prawie gola strzelił, to taka podobna sytuacja do tej z meczu z Salzburgiem, wtedy też Stilić i prawie z tej samej pozycji strzelił Arboleda.

30. Pavvelinho pisze:

Znowu dla komentatorów c+ najważniejszą statystyką jest posiadanie piłki. Pierwszy groźny strzał Lecha oddany w 21 minucie po strzale głową Kamińskiego.

31. Olek pisze:

Frekwencja Naprawdę na poziomie 🙁 Szkoda gadać …Nie wiadomo czym jest ona spowodowana . Rok temu na meczu z Widzewem widzów ponad 20 koła a dziś może z 10.

32. Kuba pisze:

Co to za nuta teraz leci na stadionie? 😀 Redakcjo może wiecie 😀

33. misiu pisze:

430 min bez gola,za co oni pieniadze biora?

34. mor pisze:

niektórym piłkarzom poleciłbym obejrzenie filmu szkoleniowego blast the ball bo widac u nich brak podstawowego wyszkolenia …
    a sama gra nie powala, wszystko jest wolne i przewidywalne

35. KKSLECH.com pisze:

Kuba – Niestety nie. Sami szukamy niektórych trancowych piosenek.

36. mike001 pisze:

0:0 tak bedzie wygladał wynik za godz… może ew. Widzew strzeli bo oni robią groźniejsze akcje… niestety Lech daje dupy po raz kolejny… może troche bardzije się staraja ale jka nie idze to nie idze na całej linii niestety 🙁

37. Pavvelinho pisze:

Lech przeważa ale tylko w statystykach (może po za celnymi strzałami) ale to Widzew jest groźniejszy w swoich kontratakach.

38. tom pisze:

Redakcjo co to za nowe przyśpiewki kiboli dzisiaj?

39. Pavvelinho pisze:

Lech przeważa ale tylko w statystykach (może po za celnymi strzałami, których oddał mało) ale to Widzew jest groźniejszy w swoich kontratakach.

40. KKSLECH.com pisze:

tom – Są nowe i stare sprzed paru lat. Więcej o tym później.

41. Lysy pisze:

Ewidentnie brakuje nam skrzydłowego na prawej stronie. Wojtkowiak za wiele sam nie zdziała na skrzydle. Niestety nasza gra jest wolna, w jednostajnym tempie, bardzo czytelna dla przeciwnika. W wielu sytuacjach brakuje 2 napastnika, który wspomógłby Rudnieva.

42. Olek pisze:

Jaka Ostateczna liczba Widzów na Dzisiejszym „MEGA HICIE”?

43. Jnek pisze:

Jednym słowem PADAKA. Nic nie gramy, cały czas w miejscu, piłkarze są wygwizdywani przez własnych kibiców, bilety śmiesznie drogie. Daruję sobie oglądanie tego ”widowiska”. Do widzenia.

44. rafi pisze:

no i sie zesrało….. boze jak mozna tak grac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jedna wielka porazka to co gra lech

45. kolechjorz pisze:

BURIĆ IDIOTO!!!!!!!!! JAKA SZMATA!!

46. Olek pisze:

Kibice Sukcesu się odezwali..

47. KKS pisze:

Olek
    Nie kibice sukcesu, tylko kibice lecha. moze tobie taka gra lecha sie podoba debilu.

48. bydgoszczanin pisze:

Szmata nie Burica , szmata defensywy!!!!!!!!!!!!!!!

49. Nowy pisze:

bakero musi odejsc ! takiej padliny nie idzie oglądac

50. KubaCMG pisze:

Chcemy wyniki, a nie statystyki !!
    Bakero won !

51. Olek pisze:

Trzeba się pogodzić że z tymże Trenerem nie zajdziemy za wysoko.

52. Jnek pisze:

Kibice sukcesu? Jeśli mam wybierać pomiędzy dymaniem mnie w dupę przez zarząd, a bycie kibiem sukcesu, to wolę być tym drugim

57. Jan Zlapzaptoka pisze:

musial bym byc ciezko uposledzony , zeby dzisiaj tam pojechac wydac moje ciezko zarobione pieniadze na ten kur..ko drogi bilet i przez 90 minut ogladac cos co z pilka nozna nie ma nic wspolnego i jest tego zaprzeczeniem ,
    Lech Poznan to podobno jest ( mial byc ) produkt o wysokiej jakosci uzywajac terminologi pana Rutkowskiego , a ja za taki produkt dziekuje .

58. Jnek pisze:

Co zrobił Stilic? Takie chamskie zagranie!! Czerwona jak nic….

63. Mata26 pisze:

Niech ściągnie Iniaca i wpuści Ubiparipa !!!

64. tomasz1973 pisze:

Ubiparip jeżeli wejdzie dostanie do dyspozycji może 5 min,ciekawe co ma udowodnić przez ten czas?Mamy jeden celny strzał i to obrońcy>Bakero wypier….mowię o tym o 1 kolejki nieważne jakie Lech osiągał wyniki,mam nadzieje,że teraz nie ma już ludzi,którzy w to wątpiom!

65. KKS pisze:

Kiedy te wyniki przyjda po roku lech gra od roku taki piach ze zal ogladac. w normalnym klubie to by bakero od razu wyjebali za takie wyniki

66. Pavvelinho pisze:

Widzew w przeciwieństwie do Lecha gra konsekwentnie (co z tego że z kontrataku) i do tego jest skutecznie. Najsłabsze spotkania jak do tej pory w wykonaniu Lecha. A następne spotkania mogą być jeszcze słabsze w wykonaniu Lecha.

67. kendzipl pisze:

oddalają sie nie tylko europejskie puchary ale i punkty w rankingu uefa… tyle że co nam z tych punktów w 2 lidze… no ku#$a !

68. leech pisze:

Kiedyś kocioł to był kocioł, kiedy trzeba było to gwizdał no swoich. Teraz sama gówniażeria

69. Mata26 pisze:

Bruma jest tak cienki szok!

70. KKS pisze:

petycjeonline.com/wykopac_bakero

71. jero12 pisze:

Czy jest limit fatalnych, przegranych meczy żeby wywalić Bacero? Właściciel, zarząd powinien się określić. A my zaczniemy odliczać, nie będzie tak nerwowo

72. Pavvelinho pisze:

Gdzie jest waleczność i agresywność i wola walki którą Lech miał przed przyjściem tego nieudacznika. Bo jak był Smuda czy Zieliński to nawet jak nie szło to Kolejorz przynajmniej walczyć o każdą piłkę a teraz to nawet tego brakuje. Bo dla bakerinho najważniejszy jest procent posiadania piłki oraz liczba podań.

73. . pisze:

Brawo widzew

74. Olek pisze:

Panowie Kibole Beznadziejny Doping.. Najlepsi Kibice w Polsce?

75. Anfil pisze:

Ludzie bez wzmocnień nic już wiecej nie osiągniemy minimum3 zawodników nam potrzeba plus trener

76. Anfil pisze:

Ludzie błagam nie piszcie o Zielinskim bo to był dopiero nieudacznik bez jaj

77. kksjanek pisze:

To wszystko przez BAKERO! Kto jak nie on? Po co wypożyczał Kiełba? Teraz bardzo dobrze na skrzydle Tonev, a drugi? Przydałby się…Ubiparip od początku sezonu grał z 30 minut w lidze, a teraz go wprowadza przy 0-1 i co czeka na cud? Oni niemają siły biegać, a poco treningi panie Bakero!

ZRÓBMY COŚ…Lechowi będę kibicować całe życie, ale niemogę patrzeć, jak cierpią piłkarze i kibice przez tego ciote Bakero i jego ziomków! Niech Rutek się ogarnie zdejmie różowe okulary i zobaczy, że oprócz kontaktów to ten Bakero nam nic niedaje! Niech zatrudni Fornalika to on będzie robił treningi przygotuje ich fizycznie i psychicznie!

78. Anfil pisze:

Samo wywalenia Bakero nic nie da czy wy jesteście ślepo ze nam potrzeba zawodników z jajami młodych wybieganych starających sie

79. Ferion pisze:

Ten wynik i gra Lecha dzisiaj potwierdzają moje wcześniejsze wpisy. Ten sezon jest już stracony. Teraz należy jak najszybciej znaleźć nowego trener, który będzie miał pół roku na przygotowanie nowego zespołu. Bakero nie dość że nie ma stylu poza podaniami między obrońcami w nieskończoność, to jeszcze dziś zobaczyliśmy, że drużyna jest nieprzygotowana kondycyjnie. Zamiast przy 0-1 siąść na Widzew Lech nie miał sił. Wniosek prosty z tym trenerem może być tylko gorzej, jeśli teraz nie ściągniemy trenera to stracimy wiosnę.

80. kksjanek pisze:

Tylko z tym Zielińskim Lech zdobył MP, awansował do LE i wyszedł dzięki niemu, po za tym:
    15 kolejek – Lech 19 pkt
    15 kolejek- Lech 22pkt
    porównanie z tamtym sezonie różnica 3pkt….a tam np. w Warszawie zdominowaliśmy Legię, i wygraliśmy z Wisłą 4-1 mimo, że przegrywaliśmy 0-1. A do tego tam dochodziło LE, a teraz tylko liga…wywalmy tego Bakero my kibice.

PODPISUJECIE PETYCJE!

81. tom pisze:

redakcjo co kibice śpiewali dziś na Bakero i piłkarzy?

82. kksjanek pisze:

PODPISUJCIE PETYCJE!

83. dadinw1 pisze:

Jeban…. Kurw…. Smiecccccc baklero sreo

84. codo pisze:

Powiem jedno.Jaki pan taki kram.Rutkowski niech spierdala z Lecha razem ze swoim synkiem i ta kurwa z Barcelonki.

85. Adam pisze:

ludzie podpisywać petycję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

86. piero pisze:

Brawo Lech ……..zenada anty piłka dno totalne….

87. MaPA pisze:

Dotychczas byłem w krytykowaniu Bakero wstrzemiężliwy ale teraz się wk….łem.Co on zrobił z Kolejorza?Widać jaki wpływ na grę mają 1,5 godz.treningi.Klub płaci rocznie piłkarzom blisko 10 mln. złotych a oni mają w dupie wszystko.Mam nadzieje że wiosenna sprzedaż karnetów a właściwie jej brak otworzy zaropiałe oczy właścicielowi Lecha.Przydały by się białe chusteczki dla pseudo trenra.Pozostały dwa mecze i z tą grą Lech chyba nie zdobędzie punktu.Na ostatnie mecze bilety powinny być darmowe.A dla tych oszołomów którzy pieprzą o byciu z drużyną na dobre i złe mam jedno zdanie.Wyrażanie niezadowolenia jest również formą kibicowania.Uciekła szansa odrobienia punktów do czołówki i niech piłkarze i trenerzy przestaną pierdolić o braku szczęścia i o tym że drużyna jest mocna.Jesteśmy beznadziejni i obyśmy nie musieli walczyć o utrzymanie.Czas na radykalne zmiany a powinny się zacząć od trenera choć ten tytuł dla niego to przesada.

88. Nowy pisze:

chyba czas odpocząc od kolejorza i zając sie czyms innym. nie jestem kibicem sukcesu ale są pewne granice cierpliwosci .rozumiem mozna przegrac mecz ale po walce a nasi kopacze noic zero walki . bakero musi odejsc i to jak najszybciej. w oknie transferowym sprzedac rudnieva i za tą kase kupic skrzydłowego oraz napastnika

89. kks janek pisze:

No potrafi przygotować piłkarzy, ani fizycznie ani psychicznie! Tylko gadać umie, przez niego:
    -niezakwalikowaliśmy się do LE
    -odpadliśmy z Bragą
    -przegraliśmy finał PP
    – jesteśmy teraz na 7 miejscu ze strata 6 do Ruchu (który pewnie jutro wygra), 7 do Legi(która jest rozpędzona), 9 do Śląska ( który ma Super TRENERA)

Zatrudnienie Fornalika=osłabienie Ruchu i jeden rywal z głowy
    a przy okazji dobre wyniki go ja w tego gościa wierzę i chce żeby był w Lechu

WYWALCIE BAKERO! ZARZĄDZIE WYWALCIE BAKERO!

90. Pavvelinho pisze:

Ferion

Dokładnie. Też pisałem o tym że należy się wstrzymać z hurraoptymizmem bo później nie będzie już tak łatwo jak z Ruchem, Bełchatowem czy też ŁKS-em.

O spotkaniu dodam jeszcze tylko tyle że Widzew wygrał zasłużenie a grę Lecha pozostawię bez komentarza.

91. bzp4 pisze:

NIE TEGO JUŻ NIE IDZIE OGLĄDAĆ – bakero do zwolnienia! koniecznie !!!!!!!!

92. Jnek pisze:

Co boli najbardziej, to totalna olewka przez zarząd kibiców. Zamiast obniżyć ceny biletów – są wysokie. Zamiast znaleźć normalnego trenera – Bakero. Zamiast transferów – brak i jeszcze mówienie o tym – UWAGA! – jeszcze przed końcem rundy. Co to k..wa jest?

93. tom pisze:

redakcjo co kibice śpiewali dziś na Bakero i piłkarzy??

94. pyra fan kks z breslau pisze:

nKURWA JA TEGO NIE WYTRZYMAM TEN KOPERNJK doprowadza KKS DoDNA IDE SPAC BIORRE TABLETKI NA SEN MOZE MI SIE PRZYSNI DAWNY KOLEJORZ ps MOWILEM CHUSTECZKI

95. hubson1986 pisze:

moja i żony petycja podpisana:) choc wątpie żeby to coś dało…

96. krups pisze:

tytuł oddaje wszystko 🙂

97. Michu pisze:

Tragedia ostatnie 5 meczy kompletna tragedia!!!to już nie przypadek………
    wszystkiego się odechciewa:(:(:(

98. Anfil pisze:

To był spadek po Smudzie chyba ze nie widzisztego?

99. Hubert pisze:

Jestem za tym aby trener miał czas na pracę w klubie by po kilku złych momentach go nie zwalniać tak jak np. w Wiśle Maskanta, ale no właśnie tam był trener (który coś pokazał dobre eliminacje LM , Mistrzostwo kraju, awans do LE), a tu mamy jakiegoś człowieka, który zamiast uczyć piłkarzy uczy sam siebie bo Lech Poznań dla niego to po prostu zdobycie doświadczenia poprzez odbycie praktyki. Ten pan w kilku klubach udowodnił już ze się do tego nie nadaje i np. tak krytykowany przez wszystkich prezes J. Wojciechowski zwolnił tego pana po kilku kolejkach (dobre rezultaty Polonii) i sam powiedział że widzi że Pan Bakero robi dziwne rzeczy z drużyną. Nie jestem z Poznania ale słowo daję kocham sport , ale puki Lech nie byłby w pierwszej trójce ligi nie przyszedł bym na żaden mecz tej drużyny pod rządami tego niby trenera.