Atrakcje dla kibiców na Lech Cup 2011

W najbliższą sobotę, 10 i 11 grudnia w poznańskiej hali widowiskowo-sportowej „Arena” odbędzie się turniej dzieci z rocznika 2000 pod nazwą Lech Cup 2011. W tym roku co prawda nie będzie dopingu, ale głównie na młodszych kibiców czeka w weekend wiele atrakcji.

Przede wszystkim w sobotę po godzinie 13:00 w Arenie zjawią się piłkarze poznańskiego Lecha. Tym samym każdy chętny kibic, który przybędzie do Areny, będzie mógł dostać autograf czy zrobić sobie z którymś z graczy pamiątkowe zdjęcie.

Ponadto Artjoms Rudnevs oraz Rafał Murawski zagrają na PlayStation, zatem każdy fan będzie mógł zmierzyć się z lechitami w wirtualnej grze. W Arenie nie zabraknie również wielu innych atrakcji i konkursów skierowanych przede wszystkim do najmłodszych fanów Kolejorza.

Dodajmy również, że podczas Lech Cup 2011 w Arenie będzie także stoisko z klubowymi gadżetami oraz kiermasz świąteczno-sportowy. Podobnie jak to miało miejsce w latach ubiegłych, wstęp na turniej jest bezpłatny. Jutro więcej informacji na temat Lech Cup 2011.

Źródło: inf. własna
Autor: Marcin Hamasiak

2 komentarze

  1. Versoo pisze:

    Ja jestem stary pryk :P ale ide na to na chwile, bo znizke na bilet na Zaglebie 20 procent mozna dostac :D

  2. Ilko pisze:

    Ja idę po to samo xDD