Ruszamy z działem 90-lecie

Przedwczoraj 27 artykułem zakończyliśmy w wyczerpujący sposób podsumowania minionej jesieni oraz 2011 roku w wykonaniu drużyn i kibiców Lecha Poznań. Tym samym czas ruszyć z nowym działem, który już w trakcie rundy jesiennej obiecaliśmy fanom Kolejorza, czyli „90-lecie”.

> Party Poker < Będzie to unikalny dział, który w szczegółowy sposób przedstawi kibicom Kolejorza i przypomni wiele wydarzeń z ostatnich 90-lat istnienia Lecha Poznań. Będą to rozmaite artykuły zarówno na tematy sportowe, jak i kibicowskie, zatem każdy znajdzie w nich coś dla siebie. Redakcja serwisu KKSLECH.com składa się z kibiców z różnych pokoleń, a my chcemy Wam przekazać naszą wiedzę oraz wszystko to, co zgromadziliśmy i czego się dowiedzieliśmy lub sami przeżyliśmy. Garstkę tego, co Was czeka zdradzamy już dziś w naszej zapowiedzi unikalnego działu. Od 2 stycznia aż do wznowienia rozgrywek ligowych na głównej stronie KKSLECH.com tygodniowo będzie publikowanych kilka tekstów, w których m.in. przypomnimy wybrane sezony, najpiękniejsze lata, mistrzostwa, zdobycia pucharów krajowych, a także wrócimy do wielu, wielu poprzednich lat. Ogółem w tekstowy sposób ukażemy wszystko to co najpiękniejsze w historii klubu oraz najciekawsze dla każdego kibica Kolejorza. W naszych unikalnych artykułach przypomnimy również wiele wydarzeń, które miały wpływ na rozwój Lecha Poznań, ale też zdradzimy, jak niegdyś można było wejść na mecze Kolejorza za darmo, czy oszukać ochroniarza i oglądać spotkania na Bułgarskiej z miejsca, z którego się chciało. Podsumowując, będziemy skakać po całej 90-letniej historii tak, by szczegółowo opisać każde dziesięciolecie. Zrobimy po prostu wszystko, abyście do rozpoczęcia rundy wiedzieli o Lechu Poznań wszystko to, co powinniście. Jednocześnie zwracamy się do użytkowników największego, nieoficjalnego serwisu o poznańskim Lechu - www.KKSLECH.com, aby w komentarzach do tej wiadomości napisali, o czym ewentualnie chcieliby poczytać i co interesuje ich w tym temacie. Czekamy na Wasze propozycje także pod adresem e-mail: redakcja@kkslech.com Źródło: inf. własna Fot: KKSLECH.com

8 komentarzy

 1. bebe pisze:

  Wszystkiego najlepszego ukochany klubie nasz!

  Chciałbym, aby klub był przedstawiony również od środka. Ludzie tnący trawę, piorący sprzęt, pracujący w recepcji. Kim sa komu kibicują itp.

  Pozdrawiam.

 2. Marlen pisze:

  Wszystkiego najlepszego! Miejmy nadzieję, że rok 2012 będzie zdecydowanie lepszy niż 2011.

 3. Carte pisze:

  Ja bym chciał zdjęcia jak zmieniały się stroje Lecha od jego powstania. Albo chociaż od debiutu w ekstraklasie. :-D

 4. ramirez pisze:

  ja chciałbym dowiedzieć się ile wynoszą pensje członków zarządu. tyle w temacie.

 5. Pavvelinho pisze:

  Oby w tej rocznicy 90-lecia Lecha jego działacze z właścicielem na czele poszli po rozum do głowy i zrozumieli na czym polega profesjonalne zarządzanie klubem piłkarskim oraz nie bali się zaryzykować.

 6. kks janek pisze:

  Ja również życzę wszystkim wszystkiego najlepszego w 2012 roku! Oby ten sezon oraz obchody 90-lecia były udane!

 7. kibol pisze:

  co powiecie na pomnik tercetu ABC przy stadionie moze taki temat poruszyc w niedalekiej przyszlosci

 8. pedro pisze:

  Ja chciał bym przeczytać artykół na temat tercetu ABC.