Lechowe licytacje na WOŚP

Już niebawem w całej Polsce odbędzie się XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku pieniądze są zbierane na zakup urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych, a udział w Lechowych licytacjach mogą brać kibice Kolejorza.

> Party Poker < Mateusz Kamowski, czyli tłumacz hiszpańskiego trenera Lecha Poznań, Jose Marii Bakero Escudero przekazał Powiatowemu Sztabowi WOŚP w Tucholi klubową koszulkę o rozmiarze XL z podpisami zawodników oraz piłkę Kolejorza z autografami piłkarzy. Tym samym kibice Lecha Poznań już dziś mogą zacząć licytować obie rzeczy. Dodajmy również, że obie aukcje są aukcjami charytatywnymi, a cały dochód z nich przeznaczony jest na działalność Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Licytacja piłki z podpisami:

> http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=575250

Licytacja koszulki z autografami:

> http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=575252

7 komentarzy

 1. kks janek pisze:

  Mogli zrobić coś takiego jak np. Piat Gliwice, licytacja występu w barwach tej drużyny w sparingu przez 10 minut…fajny pomysł ;)

 2. kks janek pisze:

  i to też akucja WOŚP oczywiście.

 3. 4o pisze:

  Fajnie.
  Niech aukcje zbiorą jak najwięcej kasy dla dzieciaków…
  Takich meczów charytatywnych powinno być więcej to wzmacnia więzy między ludźmi/kibicami, a klubem.

 4. Adriero pisze:

  a co do wiadomości na blipie do Michał probierz nadal pracuję w arisie

 5. cez pisze:

  juz nie pracuje, zrezygnowal

 6. ponoć obnizaja bilety pisze:

  ponoc super marketingowcy z BYZNES HOSPYTALYTY obnizaja ceny na wiosne.no no nawet amatorzy z Wronek wkoncu sie ucza!

 7. hssr pisze:

  Gdyby tak chociaż z 10% tego szło na potrzebujących. Ale wiadomo lepiej – dać Owsiakowi bo to cool, bo o tym mówią w telewizorze, niż jakiejś prawdziwej instytucji charytatywnej jak Caritas albo Czerwony Krzyż. Ja jednak wolę naprawdę pomagać potrzebującym o ile mogę, a nie uspokajać swoje sumienie dając się nabierać na takie szopki jak WOŚP.