Wyniki plebiscytu na użytkownika roku

Po nocnym ogłoszeniu wyników plebiscytu dotyczącego Lecha Poznań, czas na podanie rezultatów głosowania na najlepszego użytkownika serwisu KKSLECH.com w 2011 roku. Osoba, która wygrała praktycznie zdeklasowała dziewiętnastu swoich przeciwników.

> Party Poker < Dodajmy również, że listę 20 nominowanych osób w połowie grudnia 2011 roku ułożyła redakcja KKSLECH.com, a użytkownicy serwisu w ostatnich dwóch tygodniach wybierali, kto zasługuje na miano tego najlepszego. Nominowani, którzy znaleźli się na specjalnej liście musieli spełnić następujące kryteria: - komentarze na temat - komentarze oddawane przez cały 2011 rok, w różnych newsach - komentarze w miarę zgodne z regulaminem witryny - komentarze podpisywane jednym i tym samym nickiem - komentarze z poprawną polszczyzną - komentarze bez wulgaryzmów i chamskich odzywek - komentarze, które wnosiły coś sensownego do dyskusji - ilość komentarzy Jednocześnie osobom, które nie znalazły się na liście za minionych dwanaście miesięcy, a były bardzo aktywne w 2011 roku – redakcja serwisu KKSLECH.com bardzo serdecznie dziękuje. To dzięki Wam ta witryna tętni życiem przez 12 miesięcy i różni się znacznie od innych krajowych stron. To Wy stanowicie o sile KKSLECH.com, a my przywiązujemy do Waszych komentarzy ogromną wagę i pragniemy wraz z Wami budować przyjazną atmosferę bez względu na wyniki osiągane przez Lecha Poznań. Od momentu przebudowy witryny w połowie 2010 roku aż do dziś, do godziny 9:00 oddano na łamach KKSLECH.com dokładnie 78321 komentarzy, co daje kilkadziesiąt dodanych wpisów dziennie. Przypominamy Wam również, że każdy komentarz przez Was dodany jest Waszym świadectwem i czytacie go nie tylko Wy czy redakcja, ale też kilka, czasem kilkanaście tysięcy innych osób dziennie z różnych środowisk. Jednocześnie informujemy, że identyczny plebiscyt z takimi samymi zasadami nominacji odbędzie się także pod koniec grudnia 2012 roku. Wyniki plebiscytu na najlepszego użytkownika KKSLECH.com w 2011 roku:

luis – 67%
ArekCesar – 5%
lechita65 – 5%
dziki – 5%
Wiaduktor – 4%
arek – 3%
Kosi – 2%
tomek27 – 2%
07 – 2%
Pavvelinho – 2%
BRAGA – 2%
pedro – 2%
Robee77 – 2%
El Companero – 1%
Ferion – 1%
ponceriusz – 0%
tomasz1973 – 0%
Emiliano1991 – 0%
woo – 0%
Nowy – 0%

21 komentarzy

 1. piter pisze:

  Gratulacje luis :) W pełni zasłużone zwycięstwo. Najbardziej rzeczowe,kulturalne posty oraz sprawdzone informacje !

 2. 4o pisze:

  luis kontra reszta świata- tak to wygląda, hehe

 3. Ferion pisze:

  Pozdrawiam i gratulacje dla wszystkich na liście. Myślę, że wszystkim nam zależy na losach naszej drużyny i klubu. Pozdrowienia dla redakcji za ciekawy i niekonwencjonalny pomysł. Miejmy wszyscy nadzieję, że w nowym roku będziemy mogli komentować więcej sukcesów Lecha Poznań niż w 2011 r.

 4. kibic pisze:

  Probierz wolny jest więc zatrudnić go a nie tego Bakero trzymacie! chciecie puste trybuny to będziecie je mieli.

 5. Szejk pisze:

  Gratulacje;)

 6. 07 pisze:

  luis jest blisko szatni, Nic dziwnego ze ma info bezposrednie. Mnie najbardziej cieszy ze jest tutaj wymiana zdan i dyskusja. Czesto zgadzam sie z innymi, ale i tez czasami mam zdanie odmienne. Na oficjalnej jest cenzura jak za komuny dlatego temte komentarze sá nudne i jednostronne.

 7. pyrus pisze:

  No luis miażdży konkurencje :) No ale tak jak 07 napisał, nic dziwnego, ale najważniejsze, że się udziela :) Byle został tu na zawsze.

 8. luis pisze:

  dziękuję bardzo za wszystkie głosy.
  Miło mi bardzo, jednak uważam, że wszyscy użytkownicy oraz Redakcja zasłużyła na wielkie brawa i zwycięstwo.
  Jak każdemu na tej stronie dobro Lecha leży na sercu,stąd kiedyś pomyślałem, że napisze jak działa Lech Poznań. Czasem bez składni, czasem pod wpływem emocji, jednak zawsze staram się Wam wszystkim pokazać jak funkcjonuje Nasz ukochany klub i jacy ludzie w nim są. Mam nadzieję, że w tym ostatnim roku udało mi się ukazać prawdziwe oblicze Lecha. Szkoda, że nie zawsze są to pozytywne wieści, jednak mam nadzieję, że w bieżącym roku będzie więcej tych radosnych informacji.
  Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz dziękuję za wszystkie głosy.

 9. pedro pisze:

  Gratulacje dla luisa i dla całej reszty ja osobiście dziękuje tym którzy na mnie zagłosowali. Pozdrawiam.

 10. Pavvelinho pisze:

  Każdy z nominowany jest pewnym sensie wygranym tego plebiscytu. Bo to właśnie użytkownicy łącznie z redakcją tworzą specyficzny klimat strony i bez znaczenia ma to że czasami się kłócimy lub nie zgadzamy się ze sobą w pewnym sprawach ale to sprawia że ta strona nie ma sobie równym.

  Zwycięscy gratuję.

 11. Adriero pisze:

  luis a możesz powiedzieć skąd te informacje dokładnie masz?

 12. Robee77 pisze:

  Gratulacje Luis!!!

 13. lechita65 pisze:

  Witam wszystkich użytkowników , wypada podziękować redakcji oraz kolegą oddającym głos na moją skromną osobę. Jednocześnie chciałbym pogratulować zwycięscy plebiscytu. Serdecznie pozdrawiam i życzę sobie i nam wszystkim żeby nadchodząca runda wiosenna dała nam wiele powodów do dumy z naszego Kolejorza

 14. zibi pisze:

  Gratulacje dla zwycięzcy.

 15. dziki pisze:

  szczere gratulacje :) i pozdrowienia dla wszystkich uczestników zabawy:)

 16. 4o pisze:

  Zgadzam sie z Pavvelinho, że to My i Redakcja tworzymy ten specyficzny klimat, który może Nam pozazdrościć niejedna strona klubowa.
  Mimo, że jest to strona nieoficjalna to ją cenię najbardziej…

  Pozdrawiam wszystkich i gratuluję zwycięzcy!

 17. kks janek pisze:

  Gratulacje dla Luisa!

 18. tomasz1973 pisze:

  Gratuluję zwycięstwa!

 19. wielkikks/BakeroWon pisze:

  A gdzie @tonev?! :) Śmiem podejrzewać że to nie był rzetelnie przeprowadzony plebiscyt skoro go zabrakło !

 20. ole pisze:

  Luis na trenera :) Gorszy od Kopernika na pewno nie będzie…

 21. Wiaduktor pisze:

  Dopiero co wróciłem z weekendowej wyprawy do teściów i widzę wyniki plebiscytu. Serdecznie gratuluję luisowi (W następnej edycji powinien startować w kategorii osobowość roku, tak aby pozostali użytkownicy mieli jakiekolwiek szanse ;))

  Chciałbym również bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy oddali głos na mnie. Piąte miejsce jest dla mnie zaskoczeniem i szczerze powiem że po nominacjach miałem cichą nadzieję na maksymalnie 10 miejsce. Tym bardziej jest mi miło, że moje wypowiedzi mają swoich odbiorców, mimo iż często są „pod wiatr”, mimo, że w większości są odmienne niż powszechne nastroje.

  Gratuluję również wszystkim współkonkurentom, dzięki którym ta strona żyje i jest tak barwna. Jednocześnie zachęcam wszystkich aby wszyscy użytkownicy chętniej przedstawiali swoje opinie i jeszcze bardziej urozmaicali dyskusje swoimi poglądami.

  Redakcji serdecznie dziękuję za nominację i trzymam kciuki za to aby ten „nasz” portal był coraz lepszy i coraz bardziej popularny wśród wszystkich kibiców, nie tylko tych z Wielkopolski.