Sparing z Zagłębiem na sztucznej trawie

Za tydzień piłkarze poznańskiego Lecha rozegrają pierwszy mecz sparingowy w 2012 roku i tym samym pierwszy pojedynek kontrolny w trakcie przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2011/2012. Rywalem Kolejorza będzie ostatnia drużyna w tabeli, czyli Zagłębie Lubin.

> Party Poker < Na chwilę obecną towarzyskie spotkanie "niebiesko-białych" z ekipą "Miedziowych" odbędzie się w piątek, 20 stycznia, o godzinie 11:00. Ze względu na to, że do konfrontacji pozostało jeszcze kilka dni, termin i godzina rozpoczęcia meczu może jednak ulec małej zmianie. Tymczasem jak poinformował nas organizator spotkania, mecz Lecha Poznań z Zagłębiem Lubin nie odbędzie się tym razem na głównej płycie stadionu widocznej na powyższej fotografii, tylko na jednym z boisk ze sztuczną nawierzchnią, które znajduje się tuż za zabytkową trybuną obiektu w Grodzisku Wielkopolskim. Tym samym na pierwszy sparingowy bój lechitów w tym roku kalendarzowym nie będą obowiązywały płatne bilety. Jednocześnie wszystkich kibiców informujemy, że podczas towarzyskiego meczu Kolejorza z lubinianami będzie dostępny punkt gastronomiczny w kawiarence klubowej, znajdującej się przy starej trybunie. Źródło: inf. własna Autor: Arkadiusz Szymanowski Fot: KKSLECH.com

6 komentarzy

 1. Fan pisze:

  Lubin jest tam na zgrupowaniu.

 2. 4o pisze:

  Zagłębie to taki jakby nasz stały sparing-partner…

 3. jurek pisze:

  Jestem ciekaw czy Iljan przyjdzie do Lecha . Podobno chodzi o wypożyczenie ..

 4. mike001 pisze:

  jurek – to mogłoby być nie złe posunięcie, bo wiemy na co stać Iljana, ale musiałby się u nas zadowolić rolą rezerwowego… a po takiej nie udanej przygodzie z Bundesligą to wątpię żeby sobie na to pozwolił, więc nie nakręcajmy się tym transferem!

 5. kks janek pisze:

  Szybciej do Śląska pójdzie, ja chciałbym zobaczyć Reissa, kończy grę w piłke za pół roku, i najlepiej jak koniec nadszedłby w Lechu!

 6. mike001 pisze:

  w Sląsku też by nie pograł.. jak wróci zimą do Polski to tylko do Zagłebia.. tak mi się wydaje.. chociaż wiadomo w futbolu liczy się tylko kasa więc się nie zdziwie jeśli wyladuje u nas… a co do Reissa to też wątpie.. nikt z zarządu nie wyciągnie pierwszy ręki! a tak po za tym to nie temat o transferach!!

  kto się wybiera na ten sparing z Zagłębiem?