1 lutego sparing ze Spartą Praga

Za 1,5 tygodnia piłkarze poznańskiego Lecha udadzą się na obóz do Hiszpanii. Od 27 stycznia do 2 lutego gracze Kolejorza będą przebywać w Rocie nieopodal Kadyksu, natomiast od 3 do 10 lutego podopieczni Jose Marii Bakero Escudero swoje treningi będą przeprowadzać w Marbelii.

> Party Poker < Tymczasem zanim lechici wylecą na Półwysep Iberyjski, w piątek, o godzinie 11:00 na bocznym boisku w Grodzisku Wielkopolskim zagrają z lubińskim Zagłębiem. W środę, 25 stycznia poznaniaków czeka za to kontrolne starcie z gliwickim Piastem (godzinę rozpoczęcia meczu podamy niebawem), a już 27 stycznia wyjazd do Hiszpanii. Podczas zgrupowania w Rocie w środę, 1 lutego "niebiesko-biali" spotkają się z dobrze znaną w Wielkopolsce Spartą Praga, z którą Kolejorz przegrał przed dwoma laty w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów. Natomiast nieco wcześniej, bo w niedzielę, 29 stycznia poznaniacy zmierzą się z FC Vaduz występującym na co dzień w II-lidze szwajcarskiej. > Zimowy plan przygotowań Lecha Poznań
> Grupy, terminarz i zasady Marbella Cup 2012

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

4 komentarze

 1. Kosi pisze:

  Powinnismy zagrac 1 skladem i sie zrewanzowac

 2. kks janek pisze:

  Co to za rewanż, zabrali nam szansę gry w LM, ale nawet dzięki awansowali do LM i zodbyciu 8 mln euro + reszta kasy, to i tak teraz nasz zarząd wmawiałby nam, że niema kasy na nic, nich powie, że zdobyliśmy wsyzstko co się dało PP,MP,SPP, awans do LE i pucharu UEFA, i to wszysko dzięki nim więc teraz biorą sobie kase!

 3. kolejorzkochamcie pisze:

  Drygas na tym zdjęciu w pierwszym składzie! Pamiętam, że dobrze wtedy zagrał.

 4. ss pisze:

  jedyny dobry mecz