Jutro drugie kontrolne spotkanie

Jutro, o godzinie 11:30 na głównej płycie stadionu przy ul. Leśnej we Wronkach, piłkarze poznańskiego Lecha rozegrają drugi mecz sparingowy podczas zimowych przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2011/2012.

> Party Poker < W środę rywalem Kolejorza będzie gliwicki Piast, który od wczoraj przebywa na zgrupowaniu w Grodzisku Wielkopolskim. W pod poznańskiej miejscowości ćwiczy łącznie 25 piłkarzy, którzy jesienią na zapleczu Ekstraklasy wywalczyli 35 punktów i plasują się teraz na czwartym miejscu w tabeli. Tymczasem gliwiczanie wrócili do treningów po zimowych urlopach wcześniej niż lechici, ale jutrzejszy sparing będzie dla podopiecznych Marcina Brosza pierwszym podczas przygotowań do rundy rewanżowej. Dodajmy również, że pierwotnie Kolejorz miał spotkać się z Piastem w Grodzisku. Mecz planowano jednak rozegrać na sztucznej nawierzchni, ale Lech zaproponował Piastowi przyjazd do Wronek i tym samym grę na naturalnej, podgrzewanej murawie. Początek środowego boju o godzinie 11:30. Relację NA ŻYWO! prosto ze stadionu będzie można śledzić na łamach serwisu KKSLECH.com. Wieczorem ukażemy też fotorelację z tego spotkania. > Plan przygotowań

Źródło: inf. własna
Autor: Marcin Hamasiak

8 komentarzy

 1. 07 pisze:

  Tak naprawdé wynik nie jest istotny. Wazniejsze jest wkomponowanie do skladu mlodych zawodnkików. Jest okazja ich sprawdzic i zdecydowac którzy z nich juz teraz majá realná szanse na gré w I 11, a kto musi najpierw pobiegac w M.E zamin trafi do piewszego zespolu na stale.
  Ps. Wilk zostaje. Iniac- moze odejsc, a Kikut ma duze szanse na kontrakt we Francji.

 2. Kibic pisze:

  Lech jak najszybciej powinien pozbyć się zawodników słabych odstających od reszty zespołu takich jak Wilk,Injac,Ślusarski. Po sprzedaży tych zawodników kupić dwóch dobrych i młodych piłkarzy.

 3. Uder'zo pisze:

  Wilkowi kontrakt rozwiązać, ale opłacać ZUS do końca zycia. Musi podpisać cyrograf, że nigdy nie będzie więcej grał w piłke. To bardzo ważny aspekt proponowanej umowy!

 4. 07 pisze:

  @kibic – dobry pomysl, ale obawiam sie ze nie bédzie chétnych, a nawet jesli sié znajdá to zaplacá grosze..;))) dla nich Lech to spelnienie marzen, nie ma takiego drugiego klubu który placilby im taká kasé za taká gré ;)))

 5. Robee77 pisze:

  Nie rozumiem czemu się tak czepiacie Wilka ma słabszy okres ale umiejętności niebanalne no i jest z Poznania, czasami wydaje mi się że to czysta zawiść. Stilić nie gra wcale lepiej od niego i do tego jest jeszcze wolniejszy i ma pewne miejsce w składzie, a jak nie gra 90 min to się dąsa, a Wilk bez formy siedzi na ławie i nie marudzi.

 6. BRAGA pisze:

  Robee77 kolega Wilka jestes? Był okres gdzie Wilka widziałem w tygodniu roboczym na starym rynku w godzinach nocnych. To nie jest przyklad profesjonalizmu, i co z tego ze jest z Poznania? Reiss tez jest a postapiono z nim jak ze scierka, mimo ze jest zywa legenda i znakiem tego klubu. Wilk faktycznie gdyby chcial to bylby jednym z lepszych lewych pomocnikow w Polsce. Ale on nie chce, nie ma serca do umierania za klub.

 7. Pavvelinho pisze:

  Kondycja i przygotowanie fizyczne w dzisiejszej piłce to podstawa do tego żeby odnieść jakikolwiek sukces. Więc wyniki osiągane w sparingach nie powinny być najważniejsze.

 8. Uder'zo pisze:

  Wilk jest symbolem, Wilk jest symbolem konformizmu, lenistwa i cwaniactwa. niech sobie stąd spada.