Wyniki na żywo hiszpańskich sparingów także u nas

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich kibiców poznańskiego Lecha chcących na bieżąco znać rezultaty wszystkich sparingów Kolejorza, jakie rozegrają poznaniacy podczas zimowego obozu w Hiszpanii, który potrwa od 27 stycznia do 10 lutego 2012 roku.

> Party Poker < Otóż dzięki współpracy z Futbol24.com, czyli jedynym serwisem przekazującym sparingowe rezultaty na żywo większości polskich zespołów, wyniki towarzyskich meczów Lecha Poznań podczas zgrupowania w Hiszpanii na bieżąco będzie można śledzić także na łamach serwisu KKSLECH.com! Przypomnijmy, że ekipa Kolejorza ma w planach rozegrać w Hiszpanii pięć sparingów, w tym trzy podczas Marbella Cup 2012. Nie wykluczone jednak, że Kolejorzowi dojdzie jeszcze jedna kontrolna potyczka. Wyniki na żywo ze wszystkich tych spotkań będzie można śledzić na łamach naszego serwisu, bądź na stronie Futbol24.com. Tymczasem zanim "niebiesko-biali" udadzą się na jedyny tej zimy zagraniczny obóz, w środę lechici zagrają w Polsce z gliwickim Piastem. Mecz z I-ligowcem rozpocznie się o godzinie 11:30 we Wronkach, a relację na żywo z tego meczu będzie można śledzić na łamach serwisu KKSLECH.com. Wieczorem ukażemy też obszerną fotorelację.

4 komentarze

 1. lechita65 pisze:

  To swietna wiadomość, super.

 2. cez pisze:

  co z ta transmisja turnieju przez Marbelle?

 3. Michael pisze:

  No właśnie. Co z transmisją na Marbelli?

 4. DługiKKS pisze:

  Marbella Football Center transmituje wybrane przez siebie mecze, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Wczoraj pokazywali Cracovię, bo jak wiadomo, Polacy rządzą w internecie. Jutro także planują transmisje z ich meczu. Minus jest taki, że są ograniczenia na kanale. Mianowicie spotkania może oglądać tylko określona liczba osób (około tysiąca).