Zaniewski zostaje, Injać jedzie, Wilk niepewny

Jutro, o godzinie 5:15 piłkarze poznańskiego Lecha wyjadą na jedyny tej zimy zagraniczny obóz, który potrwa łącznie dwa tygodnie. Pomału kształtuje się także kadra zawodników, która będzie miała okazję występować w sparingach na Półwyspie Iberyjskim.

> Party Poker < Tymczasem na chwilę obecną nie wiadomo, czy na pokładzie samolotu do Hiszpanii znajdzie się jutro rano 27-letni Jakub Wilk. Lewy pomocnik Kolejorza otrzymał bowiem ofertę z Lechii i obecnie rozważa warunki indywidualnego kontraktu przedstawianego przez włodarzy gdańskiej ekipy. Dyrektor sportowy Lecha Poznań przyznał jednak, że nie sądzi, aby 27-latek opuścił obóz lechitów tuż przed wylotem do Hiszpanii. - „Myślę, że w tej chwili nic się nie zmieni i Jakub Wilk oraz Dimitrije Injać polecą z nami do Hiszpanii. Na tą chwilę wylatuje jednak z nami cała grupa, czyli ta, którą pierwotnie chcieliśmy zabrać do Hiszpanii.” – powiedział Andrzej Dawidziuk.

Natomiast na dwutygodniowy obóz Lecha Poznań na pewno wyjdzie czterech młodych graczy. Aleksander Wandzel, Szymon Drewniak, Tomasz Kędziora oraz Patryk Wolski już mogą pakować torbę. – „Czterem młodym piłkarzom przedłużymy zgrupowanie z Lechem i polecą oni na obóz do Hiszpanii. Nie poleci z nami jedynie Karol Zaniewski, który pojedzie z Młodą Ekstraklasą na zgrupowanie.” – oznajmił dyrektor sportowy Lecha Poznań.

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski

33 komentarze

 1. Uder'zo pisze:

  Wilk na 100% w Lechii! Najlepsze okienko transferowe w historii Lecha Poznań. Nic nie cieszy jak Wilk OUT.

 2. Kosi pisze:

  chyba jednak nie na sto procent…

 3. oki pisze:

  Kochana Lechio weźcie jeszcze Ślusarskiego. Proszę!

 4. Uder'zo pisze:

  Kosi. Kluby się dogadały, tylko Jakub może to zaprzepaścić. Podobno on jest jednak na TAK. Stawiam to jako argument transferu dokonanego. Jupi!

  Oki. Ślusarski musi zostać, bo to jeden z lepszych piłkarzy w Lechu. Niestety w podstawowej 11 ma być jeden napastnik, a w Ekstraklasi Rudniew grałby w każdym klubie.

 5. tomasz1973 pisze:

  Uder’zo-z tym Ślusarskim to jakiś żart…,bo jeżeli nie to Ty masz poważny problem z oczami!

 6. Uder'zo pisze:

  dlaczego żart? bo nie myślę tak jak Ty? jestem w szoku. myślałem, że w tym kraju wolno jeszcze samodzielnie myśleć, chociaż niewiadomo.

 7. 07 pisze:

  Zaniewski od poczátku mial trenowac z pierwszym zespolem, a potem grac w M.E. To bylo juz wczesniej wiadomo. Dla pozostalych mlodych to duze wyróznienie i szansa na pokazanie sié. Iniac jesli pójdzie to po tym sezonie, a jedyná zagadká jest Wilk. Droga wolna dla tego zawodnika. Jestem przekonany o tym ze Stilic odejdzie latem podobnie jak Wojtkowiak. Sezon 2012/13 Lech rozpocznie w takim skladzie ze nikt nie bédzie marudzil na brak nowych zawodników, a w I zespole znajdzie sie 3 nowych grojków do max 25 lat i tylko obronca moze miec ciut wiécej….

 8. Boro pisze:

  Z czego sie cieszycie ze idzie do znienawidzonego klubu.

 9. 07 pisze:

  @Boro – niech se Lechia buduje potégé na takich grojkach. Good luck. Lech promowal go od 2003 roku i facet zamiast byc mocnym punktem druzyny z roku na rok gral coraz przeciétniej. Byc moze zmiana otoczenia wyjdzie mu na dobre i zrobi kariere.

 10. kibice pisze:

  Będziemy szczęśliwi jak Lechia zabierze Wilka i Ślusarskiego są to najsłabsi piłkarze drużyny.

 11. tomasz1973 pisze:

  Uder’zo -możesz myśleć co chcesz,Twoja wola! Ale ze względu na Twój tok rozumowania,również ja mam prawo myśleć jak chcę o tym zawodniku,dlatego ponawiam ofertę-szukaj okulisty!

 12. Uder'zo pisze:

  zgoda za swobode wypowiedzi. dziekuje za rade. pozdrawiam.

 13. Uder'zo pisze:

  1. Rudniew. 2. Murawski. 3. Stilić 4. Tonew 5. Ślusarski 6. Luis 7. Injać 8. Wojtkowiak 9. Kamiński 10. Arboleda. 11. Burić. 12. Djuka 13. Kriviets 14. Kikut. 15. Bruma 16. Możdzeń 17. Kotor.

  To potwierdza moją teorie, że Ślusarski jest jednym za najlepszych piłkarzy w klubie. Reszty nieklasyfikuje, bo kto to jest?! Wilk i Ubiparip co nie…

 14. tomasz1973 pisze:

  Również,miłego dnia!

 15. kristof pisze:

  Wilk może mieć ciężko w lechii.
  Przy okazji ujawnił się synalek właściciela – wiceprezes ds. sportu Lecha
  Czego się nie tknie ten chłopak idzie w pył dokładnie odwrotnie niż Midas.

 16. kks janek pisze:

  Niech biorą Wilka, Ślusarz to był dobry na pierwsze rundy PP, a tak jest za wolny, jego czas minął, niech Lechia bierze ich obu, a napewno będzie to dla nich wielkie wzmocnienie, najlepiej nasz zarząd by to rozegrał jak by dał im Wilk+Ślusarz za Lukjanovsa i dopłacił 200-300 tys. euro.

 17. darek pisze:

  Wypowiedz Dawidziuka pokazuje , jaka pozycje ma w klubie , Wilk już jet zawodnikiem Lechii(najlepszy transfer w Lechu :)) a on opowiada ze nie sadzi by odszedł. Dyr sportowy to on jest z nazwy , a tak naprawdę to chyba parzy kawę dla prezesów :)

 18. Konin pisze:

  Wojtkowiak tez odchodzi na sto% mam pewne zrudło z niemiec

 19. daffi pisze:

  darek – zapomniales chyba zwrocic uwage na to, ze wypowiedz jest z 8 rano, a Wlk oficjalnie w Lechii od 12:00

 20. Uder'zo pisze:

  Brawo Zarząd. Wilk out. Brawo. Szczere brawo. Wilku idź stąd! PAPA.

 21. pioter pisze:

  Szkoda tylko, że wychowanek Lecha idzie to takiej lechii. Mam nadzieję, że Kuba jeszcze wróci do Poznania, bo grać potrafi co nie raz udowodnił.

 22. Uder'zo pisze:

  mam nadzieje, ze nigdy nie wroci. Wilku idź stąd! PAPA.

 23. Szejk pisze:

  A ja uważam, że to średnia opcja bo jako rezerwowy mógłby być.. W przeciętnym klubie europejskim na 1 pozycje jest co najmniej 2 piłkarzy ;) U nas mógłby grac Tonev a na jego miejsc Wilk. Niestety nie wszystkim chyba zależy aby taki klub budować

 24. Uder'zo pisze:

  To się kupi innego. Wilk niszcz zespół. To paskuda. Paskud nie chcemy. Załóżmy na początek na facebooku profil: Wilku nie chcemy Cię. hehe

 25. Zenek. pisze:

  Zaniewski niech zostanie w Poznaniu i w młodej ekstraklasie się uczy,Wilk do lechii,a za niego dobrego skrzydłowego sprowadzić;Injać niech jedzie.Rutkowscy wziąść się do pracyZarząd myśleć tymi własnymi półkólami muzgowymi.Zeby kibice mogli z wami współpracować.Bo bez kibiców to się nie uda.

 26. Zenek. pisze:

  Witam młodego Rutkowskiego,wiceprezesa do spraw sportu,dziękuje za ujawnienie się,trzeba mieć odwagę.Mam nadzieje ze przyjdzie czas ze kibice będą mieli okazję rozmawiać z panem na temat sportowy.Panu i kibicom tego życzę.

 27. darek pisze:

  @daffi -Tia jasne , dostał ofertę last minit pomiędzy 8 rano a 12 :):):)

 28. ss pisze:

  A jest szansa na powrot Kiełba

 29. 4o pisze:

  @ss
  Stosuj interpunkcje, bo nie wiadomo, czy jest to informacja (zdanie oznajmujące) czy pytanie (zdanie pytające).
  Chciałbym, aby wrócił, ale to pewnie latem, o ile pogra jako tako w Koronie…

 30. pytający pisze:

  To prawda ze Wojtkowiak trafi do TSV Monachium?

 31. michal_KKS pisze:

  Zaniewski jednak jedzie z kadrą Lecha do Hiszpani, na oficjalnej jest napisane

 32. pioter pisze:

  Tródno powiedzieć, co z Wojtkowiakiem. Potrzebujemy dobrych obronców więc klub raczej nie wyrazi zgody na transfer i myślę, że sam Dyzio nie kwapi się do gry w II Bundeslidze, pewnie chciałby bardziej walczyć o mistrza Polski. Więc według mnie to to tylko spekulacje medialne.

 33. Uder'zo pisze:

  Wojtkowiak po Euro będzie teoretycznie droższy. Wtedy go sprzedają.