Lech – FC Vaduz 0:1

W sparingowym meczu rozegranym dziś, o godzinie 16:00 w Costa Ballena nieopodal Roty, piłkarze poznańskiego Lecha ulegli FC Vaduz 0:1 (0:0). Dla Kolejorza była to pierwsza przegrana w tym okresie przygotowawczym.

> Party Poker <

Podopieczni Jose Marii Bakero Escudero czwarty pojedynek kontrolny tej zimy, a drugi podczas obozu w Hiszpanii i przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2011/2012, rozegrają w najbliższą środę. 1 lutego. Wówczas o godzinie 16:00 w Montecastillo rywalem „niebiesko-białych” będzie dobrze znana w Wielkopolsce czeska Sparta Praga. Wynik NA ŻYWO! tej konfrontacji będzie można śledzić na łamach serwisu KKSLECH.com, bądź na stronie Futbol24.com.

KKS Lech Poznań – FC Vaduz 0:1 (0:0)
Bramka: 68.Burgmeier
KKS Lech (I połowa): Kotorowski – Kikut, Wołąkiewicz, Djurdjević, Henriquez – Możdżeń, Drygas, Krivets – Tonev, Rudnevs, Ślusarski.
KKS Lech (II połowa): Wandzel – Wojtkowiak, Arboleda, Kamiński, Bruma – Drewniak, Injać, Murawski – Stilić, Rudnevs (71.Wolski), Ubiparip.
Trenerzy: Jose Maria Bakero Escudero – Eric Alexander Orie
Pogoda: +13°C, pogodnie