Pętla dla fanów gości już gotowa + FOTO

Już za równo 14 dni piłkarze poznańskiego Lecha rozpoczną rundę wiosenną sezonu 2011/2012 T-Mobile Ekstraklasy, a na stadion Miejski mieszczący się przy ul. Bułgarskiej 17 przyjdą fani Kolejorza.

> Party Poker < W piątek, 17 lutego bez przeszkód do Poznania będzie mogła przyjechać także zorganizowana grupa kibiców gości, bowiem specjalna pętla i cała droga dojazdowa jest już gotowa. Mowa tutaj przede wszystkim o wyremontowanej ulicy Ptasiej i bocznej uliczce, którą będą poruszały się autobusy wożące kibiców gości z dworca pod stadion. Na końcu specjalnej uliczki wybudowano małą pętlę, która jest wstanie pomieścić kilka autobusów. Fani drużyn przyjezdnych po wyjściu z pojazdów MPK będą kierowali się na stadion specjalną trasą, która jest ogrodzona ponad dwumetrowym płotem. Jej początek jest wyłożony trawą będącą nakrytą specjalną siatką mającą uchronić ją przed szybkim wydeptaniem. Tymczasem po przejściu trasy ze specjalnej pętli, pod samą kładką, która jest już gotowa od sierpnia 2011 roku, na kibiców gości będą czekać specjalne bramki biletowe. Ogółem w nadchodzącej rundzie do stolicy Wielkopolski przyjadą sympatycy GKS-u Bełchatów, Górnika Zabrze, Wisły Kraków, Śląsk Wrocław, Lechii Gdańsk, Polonii Warszawa oraz Podbeskidzia Bielsko-Biała. Co ciekawe fani dwóch pierwszych klubów nie mieli jeszcze okazji zawitać na nowy stadion Kolejorza, tak więc ewentualny wiosenny przyjazd tych grup do Poznania będzie dla nich szczególny. Dodajmy również, że w razie awansu Kolejorza do półfinału Pucharu Polski, w kwietniu będą mogli przyjechać do nas kolejni kibice. Pętla dla kibiców gości:

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

7 komentarzy

 1. sedd pisze:

  do dupy nawierzchnie zrobili, na kostke juz ich nie bylo stac?

 2. daffi pisze:

  nawet spoko to wyglada :) licze, ze GKS przyjedzie w dobrej liczbie

 3. Andy pisze:

  Zawsze cos nie zrobione do konca !!! Fuszera i prowizora. Tak jak w Warszawie zaprosili szefa UEFA i pytali jak mu sie podoba stadion pilkarski? Odpowiedzial ze to nie jest zaden stadion tylko betonowe klepisko z piachem i buldozerami !!!

 4. Andy pisze:

  Fuszera !!!

 5. ramirez pisze:

  bardzo mi się podoba. nasz stadion coraz piękniejszy! :)

 6. ramirez pisze:

  wygląda to wszystko przepięknie! Coraz Lepiej! :)

 7. babol pisze:

  Już ja mam lepiej na swoim podwórku niż to co jest pokazane na zdjęciach i zwie się drogami dojścia do sektora kibiców przyjezdnych. Ten cały stadion to kompletna porażka, czasem jak na niego patrze to widzę brud i jeszcze raz brud, ale jest jeden niezaprzeczalny plus tej kostki, nikt jej nie wyrwie bo lód.