Lech przedstawił ofertę Hospitality + FOTO

Dziś po godzinie 13:00 w Loży Prezydenckiej na stadionie Miejskim mieszczącym się przy ul. Bułgarskiej 17 w Poznaniu, klub KKS Lech Poznań przedstawił specjalną ofertę Hospitality zachęcają do wykupywania loży biznesowych.

> Party Poker < Hasłem przewodnim programu Hospitality KKS Lech Poznań jest „Biznes wymaga atmosfery”. Oferta Hospitality skierowana jest dla kibiców Lecha oraz dla innych gości Kolejorza, ludzi biznesu, małych i dużych firm czy nawet osób prywatnych. Wiosną jednym z celem zarządu jest to, aby kibice, którzy skorzystali z programu Hospitality Match Day przychodzili na mecze dużo wcześniej i wychodzili ze stadionu nie od razu po zakończeniu zawodów. - „Na stadionie ma tętnić życie przed meczem, jak i po. Chcemy, by nabywcy pakietów biznesowych spędzili więcej czasu po spotkaniach Kolejorza. Naszym celem jest to, aby kibic zostawał na stadionie także po meczu, a nie od razu stąd wychodził.” – powiedział prezes klubu, Karol Klimczak

W ofercie klubu są łącznie 42 pomieszczenia od 30 metrów kwadratowych, w tym duże i przeszklone boxy. Klub zapewnia także catering, pomeczowe spotkania z piłkarzami i inne atrakcje. Ponadto firmy mają możliwość organizowania własnych imprez poza dniami meczowym i to różnego rodzaju.

Dodajmy również, że od teraz na stadionie Miejskim regularnie będą odbywały się nie tylko mecze sportowe, ale także eventy. Aktualnie klub sprzedał 50 procent powierzchni miejsc biznesowych na mecze rundy wiosennej. Jak dotąd najwięcej firm skorzystało z oferty Hospitality z branży finansowej, budowniczej, motoryzacyjnej i transportowej.

Zdjęcia z dzisiejszej konferencji prasowej:

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Autor zdjęć: Krzysztof Krause

5 komentarzy

 1. Janek Tomaszewski pisze:

  Najpierw to włączcie podgrzewanie murawy i skończcie z tą prowizorką!

 2. Kibic analityk pisze:

  Murawą do Euro zajmuję się POSiR więc nie licz, że w tej rundzie będzie w dobrym stanie (jeszcze Warta będzie grała).
  Dopiero po Euro Kolejorz będzie się zajmować trawą i też pewnie Warta już nie będzie grała. Więc jeszcze trochę poczekamy na ładną murawę.

 3. kks janek pisze:

  Ciekawe jak będą prezentować się murawy na poszczególnych stadionach!?

 4. Wacek. pisze:

  Gdyby tak Lech dbał o aspekt sportowy,kibicowski to byłbym zadowolony.

 5. Rynio pisze:

  Najwięcej firm skorzystało czyli ile? 3,4 , a może 5? Jeśli sprzedadzą połowę tych lóż to będzie dobrze, chyba że ceny będą niskie.