Legendy regularnie na Bułgarskiej

W styczniu specjalnym koncertem oraz medalami zarząd Kolejorza uczcił 90 najwybitniejszych ludzi, którzy w przeszłości tworzyli historię poznańskiego Lecha. To jednak nie koniec obchodów 90-lecia przez klub.

> Party Poker < Dziś vipowskie bilety na mecze Lecha Poznań otrzymali m.in. Marcin Drajer, Jerzy Kopa, Jerzy Kasalik czy Henryk Wróbel i ci oraz inni zasłużeni ludzie dla klubu od wiosny regularnie będą pojawiali się na meczach Kolejorza. Zarząd poznańskiego Lecha wyszedł bowiem z nową inicjatywą i tym samym już od jutra pojedynki obecnych graczy Kolejorza będą śledzić osoby wybitne. - „Cały czas realizujemy to, co jest w roku jubileuszowym bardzo ważne. Po koncercie na 90-lecie chcemy iść dalej i nadal doceniać osoby. Od wiosny będziemy zapraszać na spotkania Kolejorza ludzi wybitnych i tych, którzy mocno zasłużyli się dla klubu.” – powiedział wiceprezes KKS Lech Poznań, Arkadiusz Kasprzak będący zadowolony z przyjęcia zaproszeń na mecze przez zasłużone postacie. – „Zapraszanie na mecze zasłużonych wpisuje się nie tylko w obchody 90-lecia klubu, ale także jest jednym z naszych celów.” – poinformował wiceprezes Kolejorza.

Tymczasem innym z celów klubu jest także to, aby młodzi kibice jak najwięcej wiedzieli o historii Lecha Poznań. Wczoraj w siedzibie klubu odbyło się więc spotkanie fanów z Janem Pieńczakiem, czyli jednym z byłych prezesów, a wkrótce sympatycy Kolejorza będą mieli okazję posłuchać innych historycznych postaci. Ponadto po sezonie klub we współpracy ze stowarzyszeniem Wiara Lecha zorganizuje specjalny piknik dla kibiców, na który również zostaną zaproszone zasłużone dla klubu osoby.

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

5 komentarzy

 1. Emiliano1991 pisze:

  Szkoda, ze dopiero teraz o tym pomysleli. W zachodnich klubach to sandard od wielu lat

 2. joke pisze:

  Lepiej późno niż wcale :) czekałem na to, a tak jak mówisz w innych klubach to standard.

 3. kks janek pisze:

  Poszli po rozum do głowy!

 4. kristof pisze:

  wreszcie

 5. Orlando pisze:

  No nareszcie naszym byłym pupilom od dawna należało sie nietyko takie zaszczytne miejsce miejsce ,które sami sobie przed laty wypracowali ,a my kibice chcemy wiecej wiedzieć ,co porabiaja teraz .a jest ich niestety coraz mniej?…