Kotorowski: „Na koniec sezonu Lech będzie przed Ruchem”

W piątek piłkarze Lecha Poznań zagrają na wyjeździe z Ruchem Chorzów. Jeśli Kolejorz wciąż chce ugrać coś w lidze, musi zdobyć na bardzo trudnym terenie trzy punkty.

> Party Poker < O wygraną nie będzie jednak łatwo, bowiem Kolejorz wygrał w lidze na Ruchu zaledwie sześć razy. - „Miło słyszeć, że nie gra nam się dobrze w Chorzowie. Jedziemy jednak to złamać i przywieść punkty stamtąd. Nie są nam w głowie żadne statystyki, bo my jesteśmy zmobilizowali i każdy wie po co tam jedzie.” – powiedział Krzysztof Kotorowski.

Bramkarz Lecha Poznań przyznał również, że cały zespół przeanalizował ostatni pojedynek z bełchatowianami i wyciągnął z niego wnioski. – „W dwóch pierwszych dniach po meczu mieliśmy analizę spotkania z GKS-em. Byliśmy wtedy bardzo źli na siebie, ale teraz wszystko jest już w porządku. Myślę, że w piątek wygramy i wróci dobra atmosfera.” – oznajmił „Kotor”.

Tymczasem przez zeszłotygodniową porażkę z GKS-em, Lech nie zmieniszył strat do czołówki, choć ta z wyjątkiem Polonii straciła punkty. – „Nie patrzymy na innych rywali, tylko skupiamy się na sobie. Trudno mi w tej chwili coś powiedzieć o Ruchu, ale on jest wyżej od nas i tego nikt się nikt nie spodziewał. Ja jestem jednak optymistycznie nastawiony i Lech na koniec sezonu będzie wyżej niż Ruch.” – obiecał Krzysztof Kotorowski.

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

8 komentarzy

 1. k pisze:

  „(…)i na koniec sezonu będzie wyżej niż Ruch” – KOtor miły z Ciebie gość, Lechita z krwi i kości, ale widzę, że fajnie jest z Bakero nie? nie trzeba się wysilać, trenować ostro, to wam/pseudopiłkarzom nawet odpowiada, prawda? „wyżej niż Ruch” – to wasz zasrany obowiązek być wyżej. Jakim budżetem dysponujecie i jakim oni? Jakim potencjałem wy jakim oni? a tak swoją drogą, abstrahując od tej debilnej wypowiedzi, jakim cudem KOtor utrzymuje się w piwerwszym składzie? Poważny Klub z ambicjami a bramkarz z umiejętnościami eee… po co się wkurzam od rana i tak kibice są w tym wszystkim na końcu.

 2. kinio pisze:

  Zespól powiedzial sobie ze tak dalej jak jesieniá grac nie mogá. Pierwszy mecz i…. powtórka. Wszyscy analizujá i a tutaj trzeba zapier…ac na boisku. Apeluje do pilkarzy – PRZESTANCIE GADAC! – ZAPIER….AC!

 3. pyra fan kks z breslau pisze:

  ZAPIERDALAC CIEBA na youtube 2 czesci niech nasze GRAJKI SOBIE ten filmik obejrza

 4. Zeppelin-DS pisze:

  Pytanie tylko na którym miejscu Ruch zakończy sezon? Jeżeli to jest nowy „ambitny” plan Lecha, to współczuję. Każda drużyna z aspiracjami na grę w pucharach Europy myśli globalnie tj. o jak najwyższej lokacie w tabeli, a nie obiera sobie na początku rundy zespół z 4-tej pozycji w tabeli. Coś się pogubili piłkarze. Poza tym myślę, że piłkarze nie mogą otwarcie opiniować swojego aktualnego trenera, przecież każdy z nich chce grać. W innym przypadku siedzieli by na ławce , albo niewygodni zostali by usunięci (Bosy,Bandrowski ) lub sprzedani (Kiełb, Wilk).

 5. seth pisze:

  O1111To mamy w naszej kopanej nowa potęgę RUCH CHORZÓW i teraz bedziemy sie z nia porównywac.Kotor spakój walize i razem z Bakero emigrój do Hiszpanii.Opalenizne juz masz po solarce a tam w hispanii zaoszczedzisz na lamapach bo bedziesz miał naturalne słonce przez cały rok.jak taki grajek moze byc w Lechu -totalny minimalista!!!!!!

 6. Niebieski pisze:

  Ruch Chorzów aktualnyy 14 MP i tak nie macie sie co równać!!!!!!!!:):)

 7. 07 pisze:

  @Niebieski- nie napisales w jakich okolicznosciach. Byly to czasy gdzie za wégiel mozna bylo wszystko. Jakis malo sukcesów macie od tamtych czasów…. mozna wlasciwie napiasac zadnych sukcesów.

 8. Niybieski pisze:

  nie ma takiej opcji,nic nie gracie u was kasa ale nie ma drużyny ps.WALDEK KING.