Lech otworzył specjalną lożę dla skautów

Na pierwszym w tej rundzie domowym meczu Lecha Poznań z GKS-em Bełchatów zostały uruchomione specjalne miejsca dla skautów, którzy w dobrych warunkach będą mogli obserwować na Bułgarskiej wyselekcjonowanych przez siebie zawodników.

> Party Poker < Loża dla skautów powstała w części na której jeszcze jesienią zasiadali wielkopolscy dziennikarze relacjonujący mecze dla prasy lub internetu. Od wiosny kilkadziesiąt miejsc dla wysłanników innych klubów mieści się w drugim rzędzie loży prasowej tuż pod kabiną telewizyjną umiejscowioną na I trybunie bliżej Kotła. Każdy skaut, który w przyszłości zawita na Bułgarską będzie miał więc doskonały widok na całe boisko, a także dostęp do bezprzewodowego internetu oraz prądu. Na spotkaniu z GKS-em Bełchatów cała loża dla skautów była jednak niemal pusta, bowiem na miejscach dla nich przeznaczonych zasiadły zaledwie trzy osoby. Widok na murawę ze środka loży dla skautów:

20 komentarzy

 1. Dawid pisze:

  napewno sama loża przybliża nas do Europy ale przy takim poziomie gry będzie wiecznie pusta… jeżeli zarządowi marzy się duże zainteresowanie Lechem to powinni zatrudnić trenera z silną osobowością… zobaczymy w poniedziałek :)

 2. Tabi pisze:

  Loża będzie tak samo pusta jak trybuny przy takiej grze.

 3. Emiliano1991 pisze:

  Jak pilkarzyki zobacza z dolu, ze tam nikt nie siedzi to nadal nie bedzie im sie chcialo zapiepszac ;/

 4. KKS pisze:

  Nie potrafią zadbać o rozwój sportowy klubu i trenera z charakterem, a im się transfery wielkie marzą i scauci którzy zabijają się o lepsze miejsce… ;-)) ŻENADA

 5. arek pisze:

  Na razie to moga przyjezdzac popatrzec tylko na Rudnieva.

 6. qwerty pisze:

  czyli robimy wszystko by wysprzedać zawodników

 7. Boniek pisze:

  Moze ktos z tej lozy zobaczy i zanotuje w notesie…Dawidziuka

 8. kks janek pisze:

  Musi być Probierz bo inaczej tylko skauci będą na stadionie!

 9. zibi pisze:

  Znając trochę rutka…nie zawsze internet był dostępny, prądu oczywiście w gniazdkach nie było:) Za wszystko trzeba płacić.

 10. Wiaduktor pisze:

  @zibi co w tym jest akurat dziwnego? Canal+ za transmisje meczów Lecha też nam płaci, więc z jakiej racji inni mają mieć transmisje za free?

 11. zibi pisze:

  @Wiaduktor. Racja . Fajne wyniki w tej kolejce, aż strach pomyśleć co by si działo gdyby rutek z familią nie s… tak wartości sportowej LECHA. Szkoda!!!

 12. zibi pisze:

  Prezpraszam, oczywiscie nie „si” ale ” się”

 13. zibi pisze:

  Trochę póżno ale zauważyłem. @Boniek, bardzo słuszna uwaga.

 14. zibi pisze:

  @kks janek. Też dobrze myślę o Probierzu. Pytanie tylko czy nie spotka się we władzach KKS-u z murem klakierów, którzy wiedzą jak dbać o swoją pozycję. Możesz mi wierzyć, bardzo dobrze wiem o czym piszę.

 15. El Companero pisze:

  a nasi skauci obserwujący zawodnikow druzyn przyjezdnych? Albo druzyn 1 ligi przyjezdzajacych na mecze z zielonymi? Nie jestem za az takim ulatwianiem pracy tym ,ktorzy chca nam zabrac najlepszych. Nasi skauci tez nie maja lekko na wiochach w ktorych obserwuja innych. Tam im internetu nikt nie podlaczy. Ulatwiamy prace konkurencji a sami sobie podcinamy gałąź.

 16. Ciekawski. pisze:

  No właśnie tam powinni siedzieć skauci Lecha ,azeby móc wyłowić wielkie talenty,a nie tacy którzy chcą nam zabrać dobrych piłkarzy.Rutek idz po rozum do Głowy.

 17. zibi pisze:

  @Ciekawski. Przecież biznes rutka na tym polega. Tanio kupić, drogo sprzedać

 18. piglus pisze:

  Mam nadzieje ze wypatrza z lozy Dawidzuka i obydwu rUTKOW i zabiora ich gdzies daleko – Sybaria preferowana

 19. kks janek pisze:

  Jutro Probierz niech przyjdzie i oprócz skautów na stadionie będzie mnóstwo kibiców!

 20. lechfan pisze:

  powinni w tej lozy podstawiac przypadkowych ludzi i puszczac hymn ligi europy przed kazdym meczem, moze wtedy by zaczeli grac !