Marcin Kamiński: „Interesuje nas tylko zwycięstwo”

20-letni obrońca Lecha Poznań, Marcin Kamińskim jest obecnie jednym z najbardziej zmotywowanych piłkarzy Kolejorza, któremu najmocniej zależy na korzystnym wyniku.

> Party Poker < Tymczasem „Kamlota”, jak i pozostałych jego kolegów z drużyny czeka jutro trudne zadanie zatrzymania Maora Meliksona. - „Nie skupiamy się na Meliksonie, bo w Wiśle są inni groźni zawodnicy. Chcemy rozpracować cały ich atak, a nie tylko jednego piłkarza. Zamierzamy się dobrze ustawić na ten mecz i myślę, że sobie poradzimy z rywalem.” – powiedział Marcin Kamiński.

Natomiast przez żałobę narodową Kolejorz nie zagrał w miniony poniedziałek z Górnikiem, więc na razie nie jest w rytmie meczowym. Kamiński póki co się tym jednak nie martwi. – „Przerwa przez żałobę nawet nam pomogła. Dało się lepiej przygotować, a przez to mieliśmy mocniejsze treningi. Mają one zaprocentować w meczu z Wisłą, którą znamy, bo piłkarze zostali ci sami, a jedynie zmienił się trener.” – podkreślił 20-latek.

Młodzieżowy reprezentant Polski przyznał również, że jego zespół nie będzie jutro murował bramki tylko od początku zagra bardzo ofensywnie. – „Dla nas najważniejsze jest byśmy grali ofensywnie, bo chcemy strzelić bramkę. Nie musimy grać pięknie, ponieważ liczy się efekt. Chcemy zadowolić kibiców w Krakowie, gdyż oni nie jadą tam patrzeć na remis czy na porażkę. Interesują nas tylko trzy punkty.” – oznajmił na koniec Marcin Kamiński.

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

2 komentarze

  1. tomek 27 pisze:

    Nie ma nic do stracenia .Dla mnei Rumak bylby kozakiem gdyby od poczatku zagral bardzo ofensywnie …tylko ze za bardzo nie ma jak ofensywniej ustalic skladu ,bo na ławie brak zawodnikow ofensywnych,moze z dwojka napadziorow ( Ubi Rudy ) ,na pewno sie z Zaba,Mankiem i Kamieniem w jedenastce

  2. Wiaduktor pisze:

    Czytając ostatni fragment jego wypowiedzi, trochę się zszokowałem „Chcemy zadowolić kibiców w Krakowie…” Już mi lekko serce zadrżało :) Oczywiście chodzi o naszych kibiców :P