Specjalna klubowa kolekcja na 90-lecie

Już niebawem Lech Poznań będzie miał 90 lat, a więc zarząd klubu przygotował dla kibiców Kolejorza specjalną ofertę akcesoriów, gadżetów i odzieży.

> Party Poker < W kolekcji przygotowanej specjalnie na 90-lecie znajdą się proporczyki, smycze, koszulki meczowe z lat 70-tych, piłki retro i dzisiejsze, kufle, kubki, koszulki kibicowskie i sportowe, zestawy kieliszków, proporczyki, bluzy, zestawy dla uczniów czy nawet szlafroki. Aktualnie w sprzedaży jest jedynie 12 produktów, a więc tylko część z akcesoriów, gadżetów i odzieży przygotowanej na 90-lecie Lecha Poznań. Tymczasem wkrótce będzie można nabyć m.in. oryginalną piłkę skórzaną w cenie 129 zł, a od 13 marca także koszulki "90-lat". Natomiast w poniedziałek, 19 marca w sklepach pojawią się kolejne nowe produkty. Od tego dnia będzie można zakupić np. specjalne fan ball'e czyli piłki w bardzo oryginalnych wzorach, a do nabycia będą też nowe wzory koszulek i bluz. Ponadto klub pomyślał także o śpiących kibicach i już wkrótce w sklepach Kolejorza będzie można zaopatrzyć się w szlafroki męskie oraz dziecięce. Dodajmy również, że wszystkie klubowe produkty na 90-lecie będzie można kupować w oficjalnych sklepach i Kącikach Kibica Lecha Poznań. Takowe punkty znajdują się pod IV trybuną, w CH M1, CH King Cross, Galerii Pestka, Galerii Malta i w lubońskim Factory Outlet. Źródło: inf. własna Autor: Marcin Hamasiak

5 komentarzy

 1. Karoloss pisze:

  a stringi z herbem dla lasek beda?? w innych klubach sa

 2. daffi pisze:

  hehe, nie ma jak, nie da sie herbu nigdzie naszyc

 3. Wlodi90 pisze:

  jak nie ma ? z przodu jest miejsce :P
  kiedyś były, pamiętam ;)

 4. pepe pisze:

  Czy funkcjonuje jakis TYPOWY pub kibica, gdzie obejrze mecz w C+? takie jak kiedys fyrtel ejbrów,blue white.
  Wiem ze jest FORZA pub na Wildzie ale czy sa jeszcze jakies inne?

 5. Kibic pisze:

  Swego czasu w Galerii Malta zakupiłem koszulkę z tej unikalnej kolekcji. Jestem wielkim fanem naszego klubu i stale chodzę do kącika kibica Lecha Poznań w Malcie, by wypatrzeć coś nowego do mojej kolekcji.