Trwa sprzedaż biletów na trzy mecze

Wszystkim kibicom Kolejorza przypominamy, że cały czas trwa sprzedaż biletów na trzy z czterech marcowych meczów, jakie rozegra Lech Poznań na stadionie Miejskim przy ul. Bułgarskiej 17. Pierwszy z nich już za trzy dni!

> Party Poker < We wtorek, 13 marca, o godzinie 18:30 Lech Poznań zagra u siebie z krakowską Wisłą w ramach 1/4 Pucharu Polski. To spotkanie będzie kolejnym punktem obchodów 90-lecia naszego klubu, a pierwsze informacje o atrakcjach tego dnia znajdują się -> tutaj. Jednocześnie kibicom, którzy posiadają karnet przypominamy, że bilet na bój z Mistrzem Polski znajduje się w ramach abonamentu na rundę wiosenną.

Tymczasem ci, którzy nie kupili wejściówki na przełożony pojedynek z Górnikiem Zabrze cały czas mogą nabyć bilet. Ponadto wszystkie bilety zakupione na ten mecz przed jego przełożeniem zachowują swoją ważność. Kibice, którzy jednak w związku ze zmiana terminu meczu będą chcieli zwrócić zakupione wejściówki, mogą tego dokonać wyłącznie w punkcie sprzedaży w którym nabyły bilety i to za okazaniem paragonu.

Harmonogram sprzedaży biletów na mecz z Górnikiem, Wisłą (PP) i ze Śląskiem:

od 27 lutego – sprzedaż biletów na mecz z Górnikiem w kasach stadionu od godziny 9:00 do 19:00 (pn-pt), od 10:00 do 14:00 (sb), a także w punktach partnerskich (w godzinach ich otwarcia) oraz przez internet 24h

od 28 lutego – sprzedaż biletów na mecz z Wisłą (PP) w kasach stadionu od godziny 9:00 do 19:00 (pn-pt), od 10:00 do 14:00 (sb), a także w punktach partnerskich (w godzinach ich otwarcia) oraz przez internet 24h

od 2 marca – sprzedaż biletów na mecz ze Śląskiem w kasach stadionu od godziny 9:00 do 19:00 (pn-pt), od 10:00 do 14:00 (sb), a także w punktach partnerskich (w godzinach ich otwarcia) oraz przez internet 24h

Od poniedziałku do piątku sprzedaż biletów przy stadionie odbywa się w kasie numer 2. W dniu meczu z Górnikiem, Wisłą i Śląskiem czynna będzie także kasa numer 1 i 3. Po raz kolejny przypominamy również, że bilet na mecz z Wisłą zawarty jest w karnecie na rundę wiosenną sezonu 2011/2012.

Ceny biletów na mecz Lech – Górnik (środa, 28 marca, godz. 18:45), pucharowy z Wisłą (wtorek, 13 marca, godz. 18:30) i ligowy ze Śląskiem (niedziela, 25 marca, godz. 14:30):

Strefa A:
40 zł – normalny
34 zł – szkolny
20 zł – ulgowy

Strefa B:
30 zł – normalny
26 zł – szkolny
15 zł – ulgowy

Strefa C:
20 zł – normalny
17 zł – szkolny
10 zł – ulgowy

Informujemy również, że wejściówki na pierwszy oraz drugi poziom II trybuny są sprzedawane osobom powyżej 13 roku życia. Miejsca w Kotle zajmują sympatycy zamierzający dopingować przez całe spotkanie.

Sektory wyłączone ze sprzedaży:

I Trybuna – A1, A2, A3, A4, B3, B4, C4, D4, E4, F4, G4, H4, I4, J4, K4, L4, M4, N4
II Trybuna – A4, B4, C4, D4, E4, F4, G4, H4, I4, J4, K4, L4, M4, N4, O4, P4, R4, S4
III Trybuna – A4, B4, C4, D4, E4, F4, G4, H4, I4, J4, K4, L4, M4, N4
IV Trybuna – I1, J1, L2

>> więcej informacji w dziale Bilety i Karnety

Źródło: inf. własna
Autor: Marcin Hamasiak

15 komentarzy

 1. Jahu pisze:

  We wtorek wszyscy na Bulgarska!

 2. ostatni pisze:

  pytanie do redakcji ile Lech sprzedał biletów na mecz PP z Wisłą

 3. sali pisze:

  i jescze jedno pytanie do redakcji, a mianowicie Co oni zrobili z murawa w Poznaniu? Na kamerce wyglada jakby wysypali na nia piasek..

 4. KKSLECH.com pisze:

  Bo kogoś kompletnie popie*doliło w Poznaniu i to po raz kolejny. Kolejny raz na murawę jest wysypywany piasek, a w tym roku to jest w ogóle nie potrzebne, bo murawa jest o niebo lepsza niż w ostatnich latach. Zanim ten piasek teraz w pełni zniknie z tej trawy, to będzie maj, a więc we wtorek gramy w piaskownicy. Głupota ludzi opiekujących się tą murawą jest na ogromnie wysokim poziomie. To w głównej mierze przez nich są wiecznie problemy z trawą, a nawet jak ich nie ma, to oni już się oto postarają, aby znowu były. Oni działają jak Bakero.

 5. leniu_KKS pisze:

  na innych stadionach elegenckie, ladne murawy, a u nas jakis pasztet! szlag czlowieka bierze

 6. Versoo pisze:

  Wspolczuje pilkarzom. We wtorek znow nas caly kraj wysmieje, a wlascwie ten stadion

 7. Pyra pisze:

  we wtorek KAZDY KTOREMU DOBRO LECHA LEZY NA SERCU NA STADION!!!!

 8. ronaldo pisze:

  pytanie czy jest szansa ze we wtorek przed meczem beda jeszcze bilety na II trybune ?

 9. Markodi pisze:

  Raczej nie. Wszystko zejdzie najpozniej w poniedzialek

 10. Lechita pisze:

  Trzeba pamietac, ze kociol ma teraz tylko dwa poziomy, bo trzeci jest nieczynny

 11. Maniek pisze:

  no pieknie! juz widze jak beda grac na tej murawie … zawsze musza cos spierdo***

 12. KKS pisze:

  sa gdzies dostepne zdjecia tej murawy?

 13. Panda pisze:

  Dlaczego 3poziom jest nieczynny?

 14. MaciusKKS pisze:

  Bo sektory na 3 poziomie II trybuny są wyłączone ze sprzedaży, bo w końcu ktos logicznie pomyslał , że ten eurobubel nigdy się nie zapełni.