Pełen plan wtorkowych obchodów. Przyjdź już o 16:00!

Za niespełna 24 godziny Lech Poznań zmierzy się w jubileuszowym meczu na 90-lecie Kolejorza z drużyną krakowskiej Wisły.

> Party Poker < Na wtorek zarząd klubu przygotował wiele atrakcji dla kibiców Kolejorza, którzy zdecydują się jutro przyjść na Bułgarską. Dziś pod kasami ustawiały się spore kolejki chętnych na bilety, zatem 13 marca można spodziewać się niezłej frekwencji. Poniżej prezentujemy zatem pełen plan meczowych obchodów 90-lecia Lecha Poznań. Jednocześnie wszystkich kibiców Kolejorza, którzy jutro zostaną jednak w domach KKSLECH.com zaprasza na śledzenia naszego przedmeczowego i meczowego raportu NA ŻYWO! z tego spotkania, prosto ze stadionu Miejskiego przy ul. Bułgarskiej! Początek naszej relacji we wtorek już około godziny 17:00. Zapraszamy na mecz, a jak nie to na KKSLECH.com! Scenariusz wtorkowych obchodów 90-lecia Lecha Poznań:

16:00 – Otwarcie bram stadionu
16:00–18:00 – Muzyka, która towarzyszyła meczom Kolejorza w latach 60-tych i 70-tych przeplatana komunikatami spikerskimi w gwarze poznańskiej
16:00–18:00 – Materiały wyświetlane na telebimach w kolorystyce retro
16.30–22:30 – Herby rocznicowe wyświetlane na membranie stadionu widoczne od strony ulicy Bułgarskiej
17:45 – Dzieci Kolejorza zrobią rundę wokół boiska z flagami rocznicowymi (na każdej z flag znajdować się będzie herb Lecha Poznań)
18:00 – Dzieci Kolejorza ustawią się na murawie przy I trybunie
18:10 – Ceremonia nagrodzenia Złotej Jedenastki 90-lecia
18:20 – Wniesienie na murawę sztandaru Lecha Poznań
18:21 – Wspólne zdjęcie Złotej Jedenastki 90-lecia (na murawie)
18:22 – Hymn Lecha Poznań
18.25 – Wyjście zawodników pod eskortą dzieci z Domów Dziecka (zawodnicy Lecha Poznań oraz dzieci będą w koszulkach retro)
18:28 – Po przywitaniu się obie drużyny ustawiają się w kole. Wtedy odbędzie się tzw. „minuta ciszy” w związku ze śmiercią Włodzimierza Smolarka
18:29 – Zawodnicy czekają na Stanisława Atlasińskiego, czyli najstarszego żyjącego zawodnika Kolejorza, który dokona symbolicznego Kick-off-a (rozpocznie mecz)
18:30 – Rozpoczęcie meczu
18:30–19:15 – I połowa meczu Lecha z Wisłą
19:15 – Przerwa w meczu
19:16 – Wykopnięcie piłek rocznicowych w trybuny przez młodzież Lecha Poznań
19:17 – Występ Kolejorz Girls
19:22 – Konkurs rzutów karnych, w którym wezmą udział gwiazdy Kolejorza, których kibice wybrali do Złotej Jedenastki 90-lecia
19:30 – Rozpoczęcie II połowy spotkania
20:15 – koniec meczu Lecha z Wisłą

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

15 komentarzy

 1. Xchalibór pisze:

  Mogli to zrobic 25 marca w niedziele na Slasku. Wiecej wiary by przyszlo

 2. Franky pisze:

  Tez zgadzam sie, ze takie obchody mogli zrobic tydzien po rozniczcy na Slasku. 25 marca mecz o 14:30 na pewno wiara by popoludnie chetniej spedzila niz jutro. Do tego jutro ma byc zimno i padac, a za dwa tygodnie 18 stopni i slonce

 3. kks janek pisze:

  Może na meczu ze Śląskiem też coś zorganizują?!

 4. Mouze pisze:

  Redakcjo można liczyć na jakąś fotorelacje?

 5. Mouze pisze:

  Redakcjo będzie można liczyć na jakąś fotorelacje z tego wydarzenia?

 6. KKSLECH.com pisze:

  Przecież zawsze są u nas zdjęcia z domowych meczów, więc będą i tym razem. Fotograf nie zgłosił nieobecności. Będzie wszystko udokumentowane.

 7. ksych pisze:

  wszyscy na mecz !!!

 8. mateo pisze:

  Przeszlo 20 tys.napewno bedzie.TYLKO KKS.

 9. NoWay52 pisze:

  Jutro tylko do przodu i mam nadzieje że tym razem kibole zachowają się z szacunkiem dla zmarłego Włodzimierza Smolarka i nie przerwą minuty ciszy chamskimi okrzykami. Niech zwycięża Lech!!

 10. acta pisze:

  Wszyscy na Bulgarska i jadymy z dopingiem od pierwszej minuty ze az ciarki na dupskach wyjda!!!!Nara!

 11. lechita pisze:

  doping ma być jak za starych lat tylko w KKS HEJ LECH KOLEJORZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 12. Yumma pisze:

  Mam nadzieję, że zostaną rozdane ściągi z tekstem hymnu. Dotychczas śpiew słychać tylko przy refrenie. Skandal.

 13. woo pisze:

  Dobra ludziska, mamy kryzys, nołnejma trenera i wątpliwe perspektywy na przyszłość, ale to jest do cholery nasz Lech, który właśnie obchodzi okrągłą rocznicę, więc nie pozostaje nic innego jak zmobilizować siebie i jak najwięcej znajomych/rodziny, żeby jutro na stadionie znowu było piekło! Namawiajcie ludzi i jazda na stadion. Może jeszcze chociaż trochę uda się uratować sezon.
  I pamiętajcie – brak pucharów z dużą dozą prawdopodobieństwa zepchnie nas w szarzyznę ligową na kolejne sezony. Tak więc dzisiaj petarda, bo PP to najłatwiejsza droga do Europy.

 14. kark z Wildy pisze:

  Jest gdzieś transmisja – będę w delegacji?

 15. KKS pisze:

  transmisja w tvn turbo