Wypowiedzi trenerów po meczu:

Wypowiedzi obu trenerów po meczu. Szkoleniowca gości, Michała Probierza oraz opiekuna gospodarzy, Mariusza Rumaka po spotkaniu 1/4 PP, KKS Lech Poznań – TS Wisła Kraków.

> Party Poker < Michał Probierz (trener Wisły):„Zdawaliśmy sobie sprawę w jakiej jesteśmy sytuacji. Zawodnicy, którzy ostatnio nie grali musieli się dziś zaprezentować. My pokazaliśmy dzisiaj charakter, choć nie zagraliśmy wielkiego meczu. Popełniliśmy dużo błędów, ale dla nas bardzo istotna jest ta bramka, którą zdobyliśmy. Na pewno jednak się nie cieszymy, bo wiemy, jak trudnym przeciwnikiem jest Lech.”

Mariusz Rumak (trener Lecha):„Cieszę się, że tyle ludzi przyszło dziś na stadion. Na pewno jest to dopiero pierwsza połowa tego meczu, ale już na starcie mamy co odrabiać. Lech jest teraz zirytowany tą porażką, ale już myśli o rewanżu. Myślę, że w Krakowie gra nadal będzie otwarta i wciąż mamy szanse na awans.”

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

11 komentarzy

 1. Omega pisze:

  Wróciłem z meczu. Jestem wściekły. Jak długo Kotor i Iniac będą grać w pierwszym składzie.Ci goście są beznadziejnie słabi.Kotor jest tak beznadziejny,że chyba nawet Wandzel jest lepszy..Dima zapisz sie na wschodnie sztuki walki, a nie rób tego na boisku.Prokuruje rzuty wolne przy których Kotor nie jest wstanie nic zrobić, bo jest tak słaby,ze nie potrafi nawet wyjść do dośrodkowania.Wszystkie rzuty rożne 0rzeciwników to 99% bramki.

 2. Kacyk pisze:

  Nie tylko szatnie przewietrzyc,ale i gabineciki o Piotrusiu synalku lepiej nie pisac bo raz,ze on zdania porzadnie nie wypowie to i tak gada tylko o Amisco.Karola i jego farmazonow juz nie slucham,ja sie pytam kiedy bekenie Andzrzejek Dawidziuk tak skakał na jednej nodze za Bakerem piątki przybijał z Jose miał warianty zastepcze na wszystko byl przygotowany a to ON powinien odpowiedziec jak została przygotowana druzyna zima do sezonu.Bo łaził i nawijał ze idziemy wlasciwa droga itp. a o jego glebokich analizach zal pisac.Był wtedy dyrektorem sportowym,ale on wlasne interesy pilnował i pilnuje zamiast druzyne.Promowanie tych wynalazkow z tych jego Szamotuł to było wazniejsze a kompana miał idealnego (Bakero) turbo znawce futbolu i jemu ich wciskał to tez opowiadał dajmy trenerowi 3 lata…ten sobie tu kombinował.Srodek tabeli o pucharze zampomiec lepiej…a oni chca do europy z czym sie pytam.Cyrku ciag dalszy a Andzrzej zamiast leciec za Kopernikiem to teraz jest trenerem trenerow czy cos w tym klubie…Jacy dzialacze tacy piłkarze i taki poziom.elo/

 3. kks janek pisze:

  Najpierw skupcie się na meczu z Jagą, tam trzeba się odblokować strzelić gola i wygrać, a potem jazda z Wisłą!

 4. do kks janek pisze:

  ten znowu fantasta :D buahahahaha z Izolatorem Boguchwała sobie możecie pojeździc :D

 5. Tadeo pisze:

  Ile to już razy słyszeliśmy,prawda jest taka że Lech praktycznie przegrał już wszystko, bo w cuda nie wierzę.Kilku zawodników nadaje się do odstrzału z Iniaciem na czele.Gdzie są ci młodzi gniewni z którymi to wg.właściciela Lech miał się bić o najwyższe cele? Na razie nie widać żadnego,a o Pucharach możemy tylko pomarzyć i to dzięki nieudolnemu Zarządowi i właścicielowi klubu nad wyraz oszczędnemu i otumianemu magią wizjonera Bakero.

 6. Błazen pisze:

  Najgorsze jest to, że Wisła sprzątnęła nam Probierza. Mogliśmy go wziąć i nasi piłkarze przy takim „krzykaczu” :D szybko by odżyli. Szkoda. Trzymam kciuki za Rumaka, ale wszyscy wiemy że to tymczasowy trener. Strach się bać, kogo na ławkę trenerską sprowadzi nam p.Rutkowski.

 7. bobek pisze:

  Organizacja do meczu z Wisła masakryczna otwarte 3 kasy i dwie godziny czekania za biletem. Brak słów!!! niektórzy to po meczu jeszcze czekali żeby wyrobić karty kibica nie na tym rzecz polega! Albo sprzedają bilety przed meczem albo wyrabiają karty kibica!!

 8. adas pisze:

  Co do Probierza to może nie jest cudotwórca ale na fachu trochę się zna… Wszyscy pamiętamy jakie jaja w obronie wywijały Jaliense, Bunozy i Paljcie… Pół Polski się z nich śmiało i zastanawiało jak można było zdobyć mistrzostwo z taką beznadziejną obroną. Przyszedł Probierz, 2 tygodnie i proszę bardzo… w 3 meczach z rzędu bez straconej bramki !!! I na prawdę ta obrona wygląda solidnie… Dżaliens przestał nawet panikować. W ataku dalej grają kichę ale można powiedzieć , że Probierz już jakieś piętno odcisnął… No i też taka prawda, że jak wróci Melikson i Genkov to i w ataku coś tam pociągną… Jeżeli się mylę i ta obrona Wisly wcale lepiej nie gra to jesteśmy w czarnej d… bo nie potrafiliśmy jej sforsować .

 9. radziu pisze:

  i na razie zarzad moze se pluc w brode, ze nie zatrudnil probierza. Prowadzi 1:0 z Rumakiem

 10. Lechita pisze:

  Probierz triumfuje

 11. Poznaniak pisze:

  Trzeba budować Lecha od nowa. Taka prawda, choć smutna :(