Wykonał piękną makietę i wysłał zdjęcia. Klub go nagrodził + FOTO

13 marca opublikowaliśmy na łamach serwisu KKSLECH.com nadesłane do nas zdjęcia makiety stadionu Lecha Poznań, którą wykonał Przemysław Górnicki uczęszczający do III klasy gimnazjum i mieszkający w miasteczku Frysztak leżącym na Podkarpaciu.

> Party Poker < Fotografie makiety wykonanej przez niezwykle uzdolnionego kibica szybko przypadły d0 gustu innym fanom Kolejorza, którzy zaczęli podawać w komentarzach na łamach serwisu KKSLECH.com rozmaite pomysły, jak nagrodzić Przemka. My niedługo potem postanowiliśmy skontaktować się z marketingiem klubu i zaproponować uhonorowanie młodego fana Kolejorza, a zarazem spełnić jego marzenie. Przemek sympatyzuje Lechowi Poznań już od wielu lat, ale niestety nie miał do niedawna możliwości przybycia na mecz, więc własnoręcznie wykonał od podstaw makietę stadionu Miejskiego przy ul. Bułgarskiej 17. Kibic Kolejorza z odległej od Poznania miejscowości wzorował się na planach i zdjęciach stadionu, a ponadto wbudował w makietę głośniki, które można podłączyć do odtwarzacza muzyki i włączyć jedną z przyśpiewek śpiewaną przez kibiców. W makiecie zainstalował też oświetlenie wewnątrz jak i na zewnątrz modelu, a cała budowa zajęła mu siedem miesięcy ciężkiej pracy. Klub docenił dzieło Przemka i jednocześnie spełnił jego wielkie marzenie. Marketing Lecha Poznań pokrył wszystkie koszty podróży i wstępu na mecz ze Śląskiem Wrocław oraz zorganizował zwiedzanie stadionu od środka. Ponadto Krzysztof Garsztka z marketingu Kolejorza przekazał Przemkowi jubileuszową piłkę oraz koszulkę wraz z podpisami zawodników. Zdolny fan Kolejorza z drugiego końca Polski przyjechał do Poznania wraz z tatą i siostrą. Głównym punktem jego wizyty na Bułgarskiej był oczywiście niedzielny mecz Lecha ze Śląskiem Wrocław. - „Na meczu bardzo mi się podobało i jestem szczęśliwy, że spełniło się moje marzenie, tym bardziej, że drużyna Lecha wygrała po raz pierwszy w tym roku.” – powiedział autor makiety, Przemysław Górnicki, który do naszej redakcji podesłał również zdjęcia ze swojej wizyty na stadionie. Poniżej galeria oraz raz jeszcze link do zdjęć cudownej makiety.

> Zobacz zdjęcia cudownej makiety stadionu wykonanej przez Przemysława Górnickiego < Przemek Górnicki (autor makiety) podczas wizyty na stadionie Lecha:

Źródło: inf. własna
Fot: Zdjęcia nadesłane przez Przemka

17 komentarzy

 1. Kosi pisze:

  Gratulacje. Mam nadzieje, ze Przemek na dlugo zapamieta atmsfere na tym meczu, bo jak na ostatnie czasy byla naprawde niezla

 2. lechita65 pisze:

  No i superrr !!! To bardzo miłe że Klub się postarał i docenił prace Przemka. Gratulacje, Przemek pozdrów też Siostrę :-)

 3. Pavvelinho pisze:

  Ładny gest ze strony klubu.

 4. kks janek pisze:

  Lech ma nie tylko kibiców w Poznaniu i Wielkopolsce,ale w całej Polsce :)) a nie każdego stać by jechać przez całą Polskę na mecz, chłopak 7 miesięcy pracował na ten wyjazd i gratuluję ;) No klub zachował się super!

 5. Dominez pisze:

  Mądra decyzja klubu. Brawo również dla Przemka!

 6. Mouze pisze:

  Gratulacje dla chłopaka.Zasłużył.

 7. Sławol pisze:

  Przemek świetna robota,zachowanie klubu godne pochwały.Przemku mam nadzieję ,że to nie ostatni Twój mecz w Poznaniu przy Bułgarskiej.Pozdrowienia dla Ciebie i całej Rodzinki.

 8. cez pisze:

  Brawo! klub pokazal, ze umie nie tylko doic kase z kibicow ale tez dac cos od siebie

 9. koninianin pisze:

  gratulacje dla Przemka i Klubu!!

 10. Uder'zo pisze:

  ja myślę, że jak jest coś ładne to zasługuje na szacunek. moja nagroda: mój szacunek!

 11. rawiczfc pisze:

  jeszcze raz wielki szacunek dla tego chłopaka. Trzymaj się na dalekim Podkarpaciu!

 12. ArekCesar pisze:

  Szkoda, że już pojechali, bo przynieśli szczęście.Może chociaż siostra została :D
  Projekt pamiętam na pewno będzie stał w gablotach klubowych.

 13. MarcoV pisze:

  chłopak sie tyle napracował że makieta to powinna stać na honorowym miejscu w pokoju :) bynajmniej ja już bym tego nie oddał, a i pewnie większość z was chciałaby mieć takie cudo na własność. Przemek, kończ gimnazjum, później liceum i na studia do Poznania. Połączysz przyjemne z pożytecznym bo będziesz mógł częściej bywać na meczach. I koniecznie zabierz siostre :D jeszcze raz szacun. Takich kibiców nam trzeba.

 14. przemo pisze:

  Gratulacje i szacun dla Przemka.
  Dobra robota marketingu Lecha że potrafił to docenić!!!

 15. przemo pisze:

  PS. zapraszamy częściej, szczególnie z siostrą :))

 16. Kendzipl pisze:

  Brawo Przemek :) drobny szczególik heh ale frysztak to jednak wieś :) wiem bo to moje rodzinne miejsce :) co Ciekawe klub piłkarski z frysztaka czyli Strzelec też jest z 1922 roku :) pozdrawiam :)

 17. Przemek pisze:

  Oficjalnie jest to wieś chociaż spokojnie mogło by być miastem… Ale wieś wsi nie równa… Więc większość mówi na to miasteczko… Zresztą miasteczko lepiej brzmi ;)