Vojo Ubiparip: „Zagrać jak Korona, czyli agresywnie”

W poniedziałek piłkarzy Lecha Poznań czeka niezwykle ważne starcie z Koroną. Kielczanie to niezwykle waleczny zespół, który nawet przez brutalną grę będzie chciał za wszelką cenę wydrzeć trzy punkty.

> Party Poker < Tym samym receptą na zatrzymanie koroniarzy będzie równie agresywna gra, a na taką szykuje się właśnie Kolejorz. - „Oglądamy Koronę każdego dnia i już przygotowujemy się do meczu. Oni grają ostro i walczą, więc my tak samo musimy zagrać. Mamy przecież swoje cele, dlatego chcemy w poniedziałek narzucić swój styl gry,” – powiedział Vojo Ubiparip.

Tymczasem mimo walki w poniedziałkowym meczu, Lech nie może zapomnieć też o grze w piłkę. O tym wie zresztą cała drużyna, która za trzy dni zamierza zagrać bardzo mądrze. – „W tym meczu trzeba zagrać z głową, ale tak, by wygrać. Na pewno damy z siebie wszystko, żeby ją pokonać. Nie wiem, czy ich ostatnia porażka z Górnikiem nam pomoże. To jest z pewnością bardzo dobra drużyna, która u siebie jest bardzo groźna.” – oznajmił Serb.

Natomiast w boju z kielczanami dużo może pomóc Lechowi Vojo Ubiparip, który wie co to walka i agresywna gra. – „Teraz czuję się dużo lepiej. Mam okazję grać na boisku i za to bardzo dziękuje trenerowi. Ostatnio trochę odżyłem, ale to jeszcze nie jest to. Potrafię grać znacznie lepiej, lecz już teraz jestem szczęśliwy, że dzięki treningom mogę regularnie grać.” – odparł na koniec będący zadowolony z występów Vojo Ubiparip.

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

4 komentarze

 1. kks janek pisze:

  Nasz zespół ma większy potencjał, Korona będzie nadrabiała walką, ale jeśli nasi będą również walczyć, a że potrafią to widzieliśmy w poprzednich meczach :), to jestem o wynik spokojny!

 2. 4o pisze:

  Korona gra brutalnie, ale potrafi też kombinacyjnie sklepać piłę i wejść w pole karne.

  Kopernik nie raz gadał o szybkim narzuceniu stylu gry. Wiemy jak to się kończyło…

  Postawa Vojo i innych jest optymistyczna, ale tu trzeba po prostu zagrać. Do boju!

 3. Alek pisze:

  korone trzeba zniszczyć ich własną bronią czyli agresją :D

 4. pyra fan kks z breslau pisze:

  walka o kazdy centymetr DO BOJU