Cały stadion w niebiesko-białych barwach

W najbliższą niedzielę, 15 kwietnia, o godzinie 14:30 poznański Lech będzie miał doskonałą okazję, aby w starciu z Lechią Gdańsk zdobyć trzy punkty i tym samym doskoczyć do czołówki. Kibice natomiast, będą mogli po raz kolejny stworzyć na Bułgarskiej kapitalną atmosferę.

> Party Poker < Wszystkich fanów Lecha Poznań wybierających się w weekend na stadion zachęcamy do przyłączenia się do akcji "Cały stadion w barwach", której inicjatorem jest Stowarzyszenie Kibiców Wiara Lecha. Tym samym sympatyków zasiadających na dolnych częściach trybun zachęcamy do ubrania białych koszulek, natomiast tych, którzy zajmą miejsca na drugich poziomach stadionu do założenia niebieskich. Wówczas cały stadion będzie "niebiesko-biały", a trybuny będą się prezentowały tak jak na poniższych zdjęciach. W niedzielę stwórzmy więc wszyscy razem niezapomnianą atmosferę na Bułgarskiej! Tak muszą w niedzielę wyglądać wszystkie trybuny:
Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

17 komentarzy

 1. poky pisze:

  Wszyscy na Bulgarska !! Jazda z Lechia !!

 2. Bartas pisze:

  Miejmy nadzieje , że będzie z 35 000 tys !!!

 3. kibol pisze:

  potrzeba jeszcze ze dwoch prowadzacych doping na boki i wtedy dopiero wszyscy rusza do spiewania

 4. kks janek pisze:

  Wszyscy na Bułgarską, pokażmy jak się kibicuje! :D

 5. Dzagud ; ] pisze:

  Może pomyślicie, że jestem dziwny, ale mam pytanko. Dlaczego jest zmniejszona pojemność stadionu do 30 tys. ? Wiem, że jest tak od początku tej rundy, ale dlaczego tak jest to już nie wiem. Jak ktoś może to proszę o odpowiedź : )
  Pozdrawiam : D

 6. omega pisze:

  Dlatego ,że trzecia kondygnacja trybun jest wyłączona ze sprzedaży ze względu na niską frekfencje w rundzie jesiennej.Uruchomienie tej części trybun wiąże się ze zwiększeniem ilości obsługi tj. stewardów, ochrony .Należy pamiętać także o służbach , które po meczu obiekt muszą posprzątać.Rachunek ekonomiczny jest prosty.

 7. hyena pisze:

  Wszyscy na bulgarska o doping 90 minut!!!!!!!ahhh i te ciarki na plecach tego sie nie zapomina do konca zycia! Hej Lech…

 8. MatiWałcz pisze:

  Najgorzej będzie na innych trybunach niż Kocioł z białym.Więc jeżeli nawet nie założycie białej koszulki Lecha to weźcie zwykłą białą i szalik, a efekt będzie zajebisty.

 9. arek pisze:

  Patrzac na system to biletow jeszcze fura zostala, nawet w kotle,ale jak zwykle i tak beda kolejki w kasach przed samym meczem.

 10. lech kks pisze:

  Kociol musi byc pelny zeby oprawa byla. Wszyscy w barwach !!!

 11. zomo pisze:

  nie będzie żadnej oprawy..dopiero na następnym meczu na Bułgarskiej..

 12. lech kks pisze:

  litar

  Oprawa będzie na 99% i konieczny jest pełny Kocioł.

 13. lechita65 pisze:

  Ja też myślę że będzie oprawa, ale już wkrótce zobaczymy, najważniejsze żeby była wysoka frekwencja na tym meczu, czego wam i sobie życzę.

 14. mario pisze:

  Wiara i jeszcze coś bardzo waznego wrzucajcie do skarbonek forse na oprawy, skąd chłopaki mają brać na te oprawy jak z nas sknery jak choinka:)

 15. Bartas pisze:

  Czyli na meczu z Lechią maksymalnie może być 30 tysięcy tak ? sprzedano już chyba 18

 16. yo pisze:

  A ja jestem przekonany, że mimo mobilizacji niebiesko-białej i tak znajdzie się w Kotle sporo smutnych kumatych w czerni.