Wolny wtorek i spokojne treningi pod Legię

Po zwycięstwie nad Lechią Gdańsk 2:1, w tym tygodniu piłkarze poznańskiego Lecha będą mieli kolejnych kilka dni na spokojne treningi mające za zadanie należycie przygotować zespół do starcia z Legią Warszawa.

> Party Poker < Dziś o godzinie 10:30 zawodnicy Kolejorza spotkali się na treningu wyrównawczo-regeneracyjnym. Jutro natomiast, poznaniacy będą mieli wolne, ale w środę powrócą już do zajęć, które we właściwy sposób mają przygotować zespół do meczu z warszawską Legią. Tego dnia lechici będą ćwiczyć rano, by w czwartek i piątek trenować w godzinie sobotniego spotkania z Legią Warszawa. Dodajmy również, że bój z "Wojskowymi" odbędzie się w sobotę, 21 kwietnia, o godzinie 13:30 na obiekcie Pepsi Arena. Źródło: inf. własna Autor: Marcin Hamasiak

14 komentarzy

 1. Versoo pisze:

  Walczyć, trenować, KOLEJORZ musi panować !!1

 2. radziu pisze:

  czyzby juz grajki byly zmeczony? tylko trzy treningi przed tak waznym meczem?!

 3. fan pisze:

  a Legia w 5 ostatnich meczach wygrała tylko raz, a reszta to remisy. Dokładnie odwrotnie jak u nas :D

 4. 07 pisze:

  Jestesmy w gazie, ale to Legia gra u siebie. Na pewno bédzie to ciekawy mecz. Mam nadzieje, ze wyjdziemy ofensywnie i tak tez zagramy. Atak to nasza sila.

 5. Pavvelinho pisze:

  Gdyby Lech wygrał z Legią to na pewno pewność siebie tak jak i morale poszłyby jeszcze bardziej w górę. Jeden dzień wolnego może zaszkodzić ale nie musi.

 6. ThorneKKS pisze:

  Już dziś zaczynam modlić się codziennie wieczorem, prosząc o zwycięstwo nad Legą… To nas przybliży nie do mistrzostwa, nie mówiąc już o pucharach, które praktycznie sobie zapewnimy.

 7. ThorneKKS pisze:

  Legią*

 8. ThorneKKS pisze:

  bez nie (drugie zdanie)*

 9. Pyry pisze:

  Kiedy artykuł „Na stadionie”?

 10. daffi pisze:

  już jest wyżej

 11. 07 pisze:

  Tymczasem kibice Legii sá pewni 3 punktów na swoich forach…nie ma nic lepszego jak utarcie nosa ;))

 12. kks janek pisze:

  Ta pewność siebie ich zgubi, nie oglądają meczy Lecha bo po co, przecież im nie zagrażamy jeśli chodzi o MP, ale my z nimi wygramy, u nich na stadionie, do tego może być to dla nich upokorzenia tym większe, że mecz jest na TVP 1 i będzie go oglądać sporo ludzi w Polsce :D. Jakby tego było mało, my możemy mieć dobrą sytuację jeśli chodzi o LE, a Legia może stracić przewagę nad Śląskiem i Ruchem, a wiadomo u nich ciśnienie na MP jest wielkie, i po (mam nadzieję) porażce z nami, stracą przewagę, nie wytrzymają napięcia i trochę przez nas stracą MP :D Oby tak się stało!

 13. 07 pisze:

  Ja powiem tak – to my – Lech dal Legii paszport do Europy rok wczesniej. Legia idzie drogá Lecha z przed dwóch lat – najpierw Puchar , a potem Mistrz. Jest okazja do rewanzu za P.P. i to na ich terenie. Legia bédzie pod presjá – olbrzymia presjá. Zobaczcie, ze teraz Novo i Blanco wychodzá coraz czésciej na boisko, a to znaczy, ze mlode grojki nie sá w stanie utrzymac presji i równej gry na wysokim poziomie. Problem w tym ze ich stranierii nie sá w najwyzszej formie…i przy dobrze dysponowanym ulozonym zespole mogá miec sporo klopotów ….w Lechu raczej jest odwrotnie, bo na boisko coraz czésciej wbiegaja mlode grojki….

 14. :D pisze:

  napinka jak w Ruchu niedawno hehehe