Trwa sprzedaż biletów na dwa decydujące mecze

Wszystkim kibicom Kolejorza przypominamy, że cały czas trwa sprzedaż biletów na dwa ostatnie domowe mecze Lecha w tym sezonie, które zadecydują o awansie poznaniaków do europejskich pucharów.

> Party Poker < Pierwsze spotkanie z tych najważniejszych w sezonie odbędzie się już w piątek o 20:30, a kolejne w czwartek, 3 maja, o godzinie 18:00. To będą ostatnie mecze Kolejorza na Bułgarskiej, zatem warto zjawić się w tych dniach na stadionie i wspierać Lecha Poznań w walce o najwyższe cele! Harmonogram sprzedaży biletów na mecz z Polonią i Podbeskidziem:

Sprzedaż biletów na mecz z Polonią odbywa się w kasach stadionu od godziny 9:00 do 17:00 (pn-pt), a także w punktach partnerskich (w godzinach ich otwarcia) oraz przez internet 24h.

Sprzedaż biletów na mecz z Podbeskidziem odbywa się w kasach stadionu od godziny 9:00 do 17:00 (pn-pt), a także w punktach partnerskich (w godzinach ich otwarcia) oraz przez internet 24h. W dniu 1 maja kasy będą nieczynne.

Od poniedziałku do piątku sprzedaż biletów przy stadionie odbywa się w kasie numer 2. W dniu meczu z Lechią czynna będzie także kasa numer 1 i 3.

Ceny biletów na mecz Lech – Polonia (piątek, 27 kwietnia, godz. 20:30) i Lech – Podbeskidzie (czwartek, 3 maja, godz. 18:00):

Strefa A:
40 zł – normalny
34 zł – szkolny
20 zł – ulgowy

Strefa B:
30 zł – normalny
26 zł – szkolny
15 zł – ulgowy

Strefa C:
20 zł – normalny
17 zł – szkolny
10 zł – ulgowy

Informujemy również, że wejściówki na pierwszy oraz drugi poziom II trybuny są sprzedawane osobom powyżej 13 roku życia. Miejsca w Kotle zajmują sympatycy zamierzający dopingować przez całe spotkanie.

Sektory wyłączone ze sprzedaży:

I Trybuna – A1, A2, A3, A4, B3, B4, C4, D4, E4, F4, G4, H4, I4, J4, K4, L4, M4, N4
II Trybuna – A4, B4, C4, D4, E4, F4, G4, H4, I4, J4, K4, L4, M4, N4, O4, P4, R4, S4
III Trybuna – A4, B4, C4, D4, E4, F4, G4, H4, I4, J4, K4, L4, M4, N4
IV Trybuna – I1, J1, L2

>> Więcej informacji w dziale Bilety i Karnety

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

18 komentarzy

 1. Dawid pisze:

  mam nadzieję że kibice sukcesu którzy pewnie zaczną znów przychodzić na stadion nie pójdą do Kotła… już na ostatnim meczu było widać kto wie o co chodzi w Kotle a kto nie… oczywiście nie mam nic przeciwko takim kibicom, wręcz przeciwnie – chcę żeby było jak najwięcej osób ale najbardziej mi zależy na tym żeby w Kotle nie było osób które sie zupełnie nie angażują :)

 2. Tifos pisze:

  Ja rozumiem, że ludzie chcą iść tam gdzie tanie bilety, ale przecież mają jeszcze IV. Poza tym na Kotle i tak za bardzo meczu sobie nie pooglądają, bo tym razem też będą „machaczki”, więc dla waszego dobra oglądacze- idźcie na IV :) I Wy będziecie zadowoleni, bo obejrzycie mecz, i My.

 3. kriss pisze:

  mam pytanie czy cani zagra z nami w piatek czy pałzuje za czerwona kartke?

 4. Emiliano1991 pisze:

  Zagra. Dostal piata i zolta kartke

 5. Lechita pisze:

  W piatek wszyscy na mecz !!!

 6. Anonim pisze:

  po bilety panowie i panie po bilety!!!

 7. Pszczółka pisze:

  po bilety panie i panowie po bilety!!!Ten anonim to mój zmieniałem program i nie wbiłem nicku za co przepraszam redakcję.

 8. lukasz pisze:

  przynajmniej z 30tyś ma być!!! Walczymy o przyszłość!

 9. Andrew pisze:

  Ja zbieram braci i znajomych, wychodzę wcześniej z pracy i na stadion! :)

 10. MatiWałcz pisze:

  Tifos- na Kotle to wiesz co można.Jak już to w Kotle!Tam mają wszyscy śpiewać!Po to jest taki duży duży stadion żeby każdy mógł znaleść swoje miejsce.

 11. pyra fan kks z breslau pisze:

  wszyscy na stadion nawet matki zony i kochanki trzeba wygrac z DISCO POLO

 12. ss pisze:

  na poloni bedzie z 24 na na podb 28 tys

 13. kks janek pisze:

  Z 25 tys. spokojnie będzie :D

 14. Tifos pisze:

  @MatiWałcz – wieem, to mój stały błąd. Wszyscy mnie poprawiają zawsze z tym i chyba nigdy nie zapamiętam :)

 15. 4o pisze:

  30 000 ludu to by było coś. 25 tys. raczej będzie, bo po takim meczu na Legii to nie ma mowy o czym innym. Duża liczba kibiców musi uskrzydlić Ubiparipa, aby ten coś ugrał z przodu. Możdżeń musi dobrze grać na skrzydłach z Tonevem i Kikutem, bo Rudneva nie będzie. Wojtkowiaka już nie ma na następny sezon, więc Tomek Kędziora dostanie szansę jakąś.

 16. kibic pisze:

  lech ma tylu kibicow ze w tak waznym meczu powino byc minimum 25 tys taka jest prawda bo chyba wazniejszego meczu juz w tym sezonie nie bedzie

 17. omega pisze:

  Najważniejszy dopiero będzie z Widzewem, to on tak naprawdę zadecyduje które miejsce nam przypadnie i co ono będzie nam dawać.Jeszcze wszystko zdarzyć się może.

 18. mlody lechita pisze:

  do ilu lat kwalfikuje sie na bilet ulgowy?