Kilkudziesięciu fanów TSP chce przyjechać do Poznania

Już pojutrze, piłkarze poznańskiego Lecha rozegrają ostatni domowy mecz w tym sezonie. Przeciwnikiem Kolejorza będzie Podbeskidzie Bielsko-Biała, które w czwartek będzie mogło liczyć na doping swoich kibiców.

> Party Poker < Fani Podbeskidzia nie należą do zbyt ciekawych grup kibicowskich, jednak jeżdżą na wyjazdy częściej niż choćby sympatycy Polonii Warszawa, których w miniony piątek zabrakło na Bułgarskiej. Dla "Górali" jest to jednak jeden z ciekawszych wyjazdów w tym sezonie, choć nie pierwszy w historii do stolicy Wielkopolski. Rok temu w kwietniu na Bułgarską przybyło 400 fanów TSP, którzy podczas meczu ukazali efektowne flagowisko. Natomiast w obecnych rozgrywkach w dość dobrych liczbach kibice z Bielska-Białej pokazali się w Krakowie, Chorzowie i w Warszawie. Na Wisłę zawitało bowiem 428 osób, na Ruch 307 a na Legię 270. Tymczasem pojutrze w Poznaniu jest spodziewanych kilkudziesięciu kibiców Podbeskidzia Bielsko-Biała. Goście zamierzają przybyć na Lecha autokarami, a koszt wyjazdu dla jednej osoby wynosi w sumie 110 zł (80 zł przejazd + 30 zł bilet). Początek meczu 29. kolejki, Lech - Podbeskidzie w czwartek, 3 maja, o godzinie 18:00. Kibice Podbeskidzia w Poznaniu w kwietniu 2011 roku:

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

13 komentarzy

 1. Markodi pisze:

  Chca zobaczyc co to prawdziwy doping i co nieco podpatrzec :D

 2. props pisze:

  szacunek dla Górali

 3. MatiWałcz pisze:

  W małych liczbach też się fajnie jeździ na wyjazdy:)
  Czemu nie ma żadnej informacji o zrobieniu konfetti na czwartek?W tym przypadku ludzie nie zapomną, a powinni się wziąć do roboty;d Nie chodzi tu o jedną trybunę tylko o cały stadion.

 4. Franky pisze:

  Do meczu jest jeszcze troche czasu dlatego na pewno pojawi sie info. Swoja droga TSP jak na frekwencje u siebie jezdzi na wyjazdach w calkiem niezlych liczbach

 5. MatiWałcz pisze:

  Tu nie chodzi o czas.Bo co będzie z tego, że ktoś się dowie przed meczem.Trzeba nakręcić jak najwięcej osób.A to lepiej zacząć wcześniej niż później.

 6. MatiWałcz pisze:

  E: Tu nie chodzi, że jest jeszcze trochę czasu do meczu na info..

 7. leniu_KKS pisze:

  czy mi sie wydaje, czy bilety na sektor gosci podrozaly o dyche?

 8. Xchalibór pisze:

  Wydaje ci sie

 9. arek pisze:

  Szacunek dla nich.

 10. Srk pisze:

  Dobrze, że się pojawią… kibicowsko już pod tym względem kładą na mate Polonie Wa-wa

 11. fan pisze:

  Jak flagi Holandii :D

 12. kks janek pisze:

  To są kibice, ich klub gra słabo, o nic nie walczy, ale zamierzają przyjechać i wspierać swój klub. Szacun dla nich, nie to co Polonia :D

 13. LoK pisze:

  No to bedzie potrzebny kordon ochronny i 2 puste trybuny z boku!
  Przy okazji, moznaby sie z nimi zaprzyjaznic (na odleglosc) bo nasi przyjaciele odeszli.
  Czesc jeim pamieci!