Trener Lecha przed meczem z Podbeskidziem

Jutro Lech Poznań zagra na Bułgarskiej z Podbeskidziem Bielsko-Biała, a dziś po godzinie 15:30 w siedzibie klubu odbyła się przedmeczowa konferencja prasowa z udziałem Mariusza Rumaka. Oto co powiedział trener Kolejorza przed zbliżającym się spotkaniem.

> Party Poker < - „Podbeskidzie dobrze wykonuje stałe fragmenty gry, więc nie możemy popełniać fauli, a jak już one będą, to musimy dobrze bronić. Siłą TSP jest prostota, ale my wiemy, jak się obronić przed rzutami wolnymi. Liczymy jednak na to, że rzutów wolnych będzie mało.”

„Sergei Krivets nie zagra już w tym sezonie, a Manuel Arboleda ma bardzo małe szanse. Dopiero co zaczął trenować z piłkami, dlatego przynajmniej w czwartkowym spotkaniu na pewno nie wystąpi. Fizycznie nie dałby rady.”

„Jeżeli jutro będzie dużo ludzi na meczu, to bardzo się cieszę. To znaczy, że kibice w nas wierzą, ale my będziemy musieli wygrać i pokazać dobrą grę, żeby zadowolić wszystkich, którzy w czwartek przyjdą na Bułgarską.”

>> Przeczytaj więcej w dziale Konferencje

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

11 komentarzy

 1. poky pisze:

  ile poszlo biletow?

 2. 4o pisze:

  Podobnie piłkarze mieli uważać na stałe fragmenty Kielczan. Mam nadzieję, że wyciągnęli wnioski z tamtego meczu.

 3. Franky pisze:

  Nie poszlo wcale wiecej biletow niz ostatnio. Zainteresowanie jest niezmienne. Na telebimach pokaza jednak ze jest 20000. Smiech na sali.

 4. bob pisze:

  podobno jest gigantyczne zaintereseowanie i kasy czynne do 21:00

 5. Franky pisze:

  Gigantyczne czyli takie samo jak ostatnio. Bedzie jakies 30-32000, na telebimach z 25-26000

 6. jachu pisze:

  mam pytanie do was ponieważ nie wyrabiają już na ten mecz kart kibica tylko zaczęto sprzedawac papierowe bilety , czy nie bedzie to spraiwało żadnych problemów z wejsciem na stadion teraz?

 7. fan pisze:

  Nie dyskutujcie o biletach, bo dostaniecie bana za dyskusje nie na temat.

 8. angelo pisze:

  Trochę dziwne , ostatni mecz na swoim a tu co . Wielkopolanie na co czekacie na LE, jeżeli tak to udowodnijcie , że Lech ponad wszystko , czas na wielką fetę.

 9. KKS pisze:

  Biletów do kotła już nie kupicie jak ktoś chce dopingować to na 3 poziom.

 10. hubson1986 pisze:

  karty kibica przecież cały czas wyrabiają:)

 11. kks janek pisze:

  30 tys. jak będzie to dobra frekwencja :)