Membrana lśni + FOTO

Jeszcze na początku kwietnia membrana stadionu Miejskiego mieszczącego się przy ul. Bułgarskiej 17 była mocno brudna i zakurzona. W połowie zeszłego miesiąca rozpoczęły się jednak prace, które miały na celu umycie dachu.

> Party Poker < Membrana została wyczyszczona za pieniądze POSiR-u, a całą inwestycję zrealizowała firma Alpimax z Krakowa. Prace na wysokościach trwające przez kilkanaście dni pochłonęły w sumie 200 tys. złotych, ale dzięki nim z membrany zniknęły widoczne gołym okiem zacieki, a także kurz i brud. Poniżej kilka zdjęć na których widać efekty niedawnych robót. Membrana Stadionu Miejskiego:

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

13 komentarzy

 1. lewcio pisze:

  błyszczy się jak psu obroża :)

 2. qwerty pisze:

  Co sie dzieje, stadion lśni, Bułgarska skończona, niech jeszcze tylko trawa będzie zielona na te 3 mecze i na Franowo da się tramwajem pojechać (tylko po co??)

 3. Versoo pisze:

  świeci się jak psu jajca :D

 4. Anonim pisze:

  Spojenia membram optycznie raza w oczy !!!

 5. jero12 pisze:

  Anonim – zgadzam się. Fatalnie to wygląda, wykonawcy, producenci projektanci, nie popisali się. Odwalili robotę żeby dostać kasę. Membrana nie powinna być biała, będzie najczęściej BRUDNA, niebieski byłby lepszy, – ale do tego trzeba mieć wyobraźnię.

 6. 07 pisze:

  Cale szczéscie ze foty sá robione z daleka. Ci którzy byli chocby na meczach z Poloniá czy Podbeskidziem widzieli na 3 trybunie osrane przez ptaki miejsca i brud od srodka. Ciekaw jestem czy to tez umyli, bo jeszcze 2 tygodnie temu wygládalo to jak mieszkanie po ekipie budowlanej…..

 7. qwas pisze:

  już jej chyba aż tak czystej nigdy nie zobaczymy :P

 8. Lin pisze:

  Spokojnie jehowi kiedyś umyją :)

 9. Janek Tomaszewski pisze:

  Mam pytanko.
  Długo jeszcze z mojego IP będę widział niebiesko tło po wejściu na stronę?

 10. FRESH pisze:

  Juz nie narzekajcie stadion jest fajny ,daczego ciagle narzekacie ja jestem dumny!

 11. Mouze pisze:

  Janek Tomaszewski wyczyść cookie.

 12. Poznaniak pisze:

  Napatrzeć się, bo za rok będzie brudna jak przed miesiącem a szybko już czyszczenia nie będzie (a już na pewno 200tyś na nie nie wyda Rutek i spółka).
  Jak napisał Lin- może na 10 lat umyją jehowi – tak jak malowali stare słupy jupiterów :D

 13. Janek Tomaszewski pisze:

  Wiem, że stadion jest teraz chroniony przez 24h i nikt niepowołany nie ma dostępu, ale czy jest możliwość zrobienia zdjęć od środka, żeby zobaczyć co się zmieniło po przejęciu przez UEFA?