Luis Henriquez rozpoczyna maraton

Aktualnie większość piłkarzy poznańskiego Lecha delektuje się urlopami, które potrwają do 18 czerwca, ale są również tacy zawodnicy, którym wczasy na razie nie w głowie.

> Party Poker < Do jednych z takich piłkarzy Kolejorza zalicza się 31-letni lewy obrońca, Luis Alfonso Henriquez Ledezma. Podstawowy defensor Lecha Poznań już jutro rozpocznie maraton spotkań, który skończy 13 czerwca, a więc krótko przed pierwszym treningiem "niebiesko-białych" w poniedziałek, 18 czerwca. Przed lewym obrońcą Kolejorza i jego reprezentacją są bowiem dwa kontrolne boje z Jamajką, natomiast później Panamę czekają kolejne dwa starcia, lecz niezwykle ważne, bo w ramach eliminacji piłkarskich Mistrzostw Świata, które w 2014 roku odbędą się na obiektach w Brazylii. Odpowiednio 9 i 13 czerwca, a zatem już w czasie Euro 2012 Panamczycy zmierzą się z Hondurasem na wyjeździe oraz z Kubą u siebie. Luis Alfonso Henriquez Ledezma jest etatowym reprezentantem swojego kraju, dlatego można się spodziewać, że lechita wystąpi w każdym z czterech najbliższych spotkań Panamy. Plan najbliższych gier Panamy:

* – godziny są podane według czasu polskiego

28.05.2012, godz. 01:00, Jamajka – Panama (sparing)
01.06.2012, godz. 05:00, Panama – Jamajka (sparing)
09.06.2012, godz. 03:30, Honduras – Panama (el. MŚ)
13.06.2012, godz. 03:05, Panama – Kuba (el. MŚ)

Źródło: inf. własna
Autor: Marcin Hamasiak
Fot: KKSLECH.com

4 komentarze

 1. cez pisze:

  powodzenia Luis!

 2. Uder'zo pisze:

  Rzeczywiście przydałby się obrońca na lewą stronę. Dudu albo Wilk niech tam gra.

 3. kks janek pisze:

  Powodzenia. Niech walczą o MŚ!

 4. 07 pisze:

  Luis przyjedzie po zgrupowaniu i 4 meczach kadry Panamy. Muras i Kaminski zapewne tez choc pewniakiem jest tylko Rafal. Warto na ich pozycje miec wartosciowych zmienników, bo to sá tylko ludzie i caly rok na maxie nie pojadá.